Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pedagoška fakulteta smer razredni pouk

Pedagoška fakulteta smer razredni pouk

Lepo pozdravljeni,
letos se vpisujem po vsej verjetnosti na to fakulteto in prosim vse, ki imate kakršnokoli izkušnjo s to smerjo, da mi jo prosim zaupate.
Ali so v Ljubljani bile omejitve, če ja kakšne, kako ste zadovoljni s študijom, ali so mednarodne izmenjave, kako je kaj z zaposlivostjo, je težko dobiti zaposlitev?
Hvala vsem že v naprej!

kaj res ni nikogar, ki bi kaj vedel o tem studiju?
Hvala v naprej.

Vpišite v google pedagoška fakulteta, razredni pouk omejitve in dobite vse podatke na strani dijaški net.

nova
Uredništvo priporoča

Zaposlitev: misija nemogoče.

Res je, če nimaš v sorodstvu kakih ravnateljev ali pa kakih hudih vez – pozabi na službo. Lahko boš kelnarca (če si lušna, sicer ne), pa v javnem sektorju lahko delaš v kaki pisarni za nizko plačo. Tudi tam pa moraš imeti veze. Res ne moreš študirati kaj bolj koristnega?

Od nekoga, ki se želi vpisati na UNI študij bi res pričakoval da zna poiskati osnovne informacije. Omejitve za vsa lanska leta imaš na spletu. Google: omejitve vpisa – prvi zadetek.
Zaposlitve? Imaš forum Mladi učitelj. O tem napisanega ogromno. Preberi vse tam!
Nisem pedagog, pa omenjeno poznam. Za nekoga, ki je že v štartu tako neiznajdljiv imam bolj slab občutek, če sem iskren.

Hvala za odgovore.
Ali je morda kaksna studentka te smeri na forumu, da pove, kaksno je vzdusje, ali so kaksne ekskurzije in kje.
Hvala v naprej in lep pozdrav !

tudi mene je navdušil ta študij. Se lahko oglasi kdo z izkušnjami.
Bom zelo hvaležna za vsak odgovor. Hvala in lep pozdrav !

Kot je že ena napisala – možnost dobiti (redno) zaposlitev je slabša kot zadeti na loteriji.

Brezposelnih učiteljev je trenutno ooogrooomnoooo.

Bodoče študente najbolj zanimajo ekskurzije!? Vse ostalo se namreč res dobi na spletu…

Naša sovaščanka je končala ta študij in dobila delo v proizvodnji. Pač nima vez in poznanstev. Baje da je pridna in je tudi že nekaj napredovala. Sedaj je sicer na porodniški.

New Report

Close