Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Šef pripelje svojega peseka v delavnico, mi pa moramo čistiti za njim, če se podela

Default avatar

Katastrofa

Naš šef je tako zaljubljen v svojega peseka, da mora on z njim celo v delavnico. Pasji navihanec pa mu jo večkrat zagode in se uščije ali pa celo poserje sredi delavnice. Kdo pa mora pospraviti pasji pridelek? Mi, zaposleni, kakopak! Pes ni za v delavnico! Pridelek naj pa pospravi kar šef sam, če ga že vlači po delavnici! V naslednjo ne bom tiho.
Default avatar

a nimate domišljije

Ve se, kaj se s takimi ščeneti naredi.
Default avatar

to se dogaja

Katastrofa je napisal/a:
Naš šef je tako zaljubljen v svojega peseka, da mora on z njim celo v delavnico. Pasji navihanec pa mu jo večkrat zagode in se uščije ali pa celo poserje sredi delavnice. Kdo pa mora pospraviti pasji pridelek? Mi, zaposleni, kakopak! Pes ni za v delavnico! Pridelek naj pa pospravi kar šef sam, če ga že vlači po delavnici! V naslednjo ne bom tiho.
... only at štajerska region.....
Default avatar

Tuintam

Katastrofa je napisal/a:
Pravilno. Šefu je potrebno razložiti, da pes ne spada v delavnico. Med odmorom zunaj pa je lahko pes prijetna popestritev delavnika, še posebno če je dobrovoljen in živahen.
Default avatar

Bae

Katastrofa je napisal/a:
In zakaj se ne javiš, da mrcino pelješ eden krog, pa zvizneš za 2 uri...nimate domišljije...