Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kaj je z ukradenim sendvičem? ;)

kaj je z ukradenim sendvičem? ;)

Kaj je to sploh bilo? Preverjanje trgovcev.? Kraja kot taka-skoraj ne pride v poštev? Se je “javil”, ker se je bal, da je pa le kje še kakšna kamera? Kaj je to bilo?
Tragi komično, da se s tem ukvarja/mo….poleg vseh drugih velikih kraj

do zdaj se je verjetno tisti sendvič že pokvaril

Kr neki;)))

nova
Uredništvo priporoča

Odstopljeni gospod, iz stranke LMŠ, ga je dokonca pojedel in prebavil v zadnji fazi je v obliki dreka zapustil njegovo telo. Gospod je prišel do dognanja, če je sendvič, ki ni bil kupljen po ustaljenem vrstnem redu ( najprej plačilo, potem izhod iz trgovine, ampak se je držal obratnega vrstnega reda in hkrati ugotovil, da ni on kriv za te zadeve, ampak prepočasno osebje v trgovini in nedovršen snemalni nadzor ) iz užaljenosti odstopil s položaja, ki ga je zasedal v službi. Sedaj je pomirjen, ker je s svojim dejanjem postal vzoren državljan in ga bo narod opeval še nekaj let za tem. Slovenija postaja vedno bolj podobna Butalam!

Odstopljeni gospod, iz stranke LMŠ, ga je dokonca pojedel in prebavil v zadnji fazi je v obliki dreka zapustil njegovo telo. Gospod je prišel do dognanja, če je sendvič, ki ni bil kupljen po ustaljenem vrstnem redu ( najprej plačilo, potem izhod iz trgovine, ampak se je držal obratnega vrstnega reda in hkrati ugotovil, da ni on kriv za te zadeve, ampak prepočasno osebje v trgovini in nedovršen snemalni nadzor ) iz užaljenosti odstopil s položaja, ki ga je zasedal v službi. Sedaj je pomirjen, ker je s svojim dejanjem postal vzoren državljan in ga bo narod opeval še nekaj let za tem. Slovenija postaja vedno bolj podobna Butalam!
[/quote]

Če malo pokarikiramo ; nekaj tacga, ja. Pa se je en dan spet dogajal v parlamentu. Bolje kot vsakodnevno mlatenje prazne slame.

[img]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS3DO0hivX2lDQ8ZnOB4QodzPqUjANCy7vbqHVspx84vkwXhamQFg[/img]

A samo?
Aja, avgusta ni bilo ekstra sejnin in verjetno tudi plus ne 800€ čistega za kavice z volilno bazo…
Saj ne more preživet, revca je.

torej vaša desnjakarska logika gre takole
nihče od vaših poslancev se niti v sanjah ne bi odpovedal svoji plači, še povišali so si jo, ampak hej, gremo mlatit po levici, ker pač lahko.
vaši SDS poslanci namlatijo skupaj konkretno več, kot pa Levica, ampak kaj bi to….

torej vaša desnjakarska logika gre takole
nihče od vaših poslancev se niti v sanjah ne bi odpovedal svoji plači, še povišali so si jo, ampak hej, gremo mlatit po levici, ker pač lahko.
vaši SDS poslanci namlatijo skupaj konkretno več, kot pa Levica, ampak kaj bi to….
[/quote]

Tudi tako, ja.
Edino vprašanje se zastavlja, kdo in koliko je desnjakarjev? Imajo tudi oni 40€ dnevno v času volitev in prost vstop v slovenijo?
Ker levi imajo, to je dejstvo.
Koliko je plačanih, vseh skupaj, glasov in odkod denar za to?

eh majster se je očitno odločil, da ne bi bil več poslanec al pa se je v stranki skregal in se mu ne da več.
Sicer mislim, da bi lahko odstopil brez razloga, da si ne bi te sramote delal okoli.
Očitno mu nič pametnejšega ni prišlo na misel.
V takih primerih, bi morala tudi stranka izgubiti poslansko mesto, pa se ne bi več tako norca delali iz ljudi.

Ki ima verjetno minimalca mu ga je plačala. Mislim da se ob takem dejanju pokaže neizmerna aroganca dotičnega človeka. Mislim da v stilu ”jaz lahko vse ker jaz sem jaz, ti pa nepotrebna smet v trgovini’.

Dragi poslanc nesi trgovki denar in se ji opraviči. Tako se v moji Sloveniji ne dela.

a dotični redno plačije prispevek za kanalizacijo ali je senvič izločil raje v DZ ..

Ampak po novem je očitno tako, da, če krade politik se temu reče družbeni experiment, če pa krade navadni državljan pa še vedno kraja.

New Report

Close