Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ima lahko hči že pri teh letih krčne žile?

Ima lahko hči že pri teh letih krčne žile?

Hčera pravi, da jo po dolgotrajni hoji ali po daljšem sedenju bolijo noge. Na levi nogi je menda v meču celo videla eno napeto ravno žilo. Zaenkrat je vidna samo ena. Naslednji dan po spanju je spet vse ok. Občasno sploh kadar sedi občuti za zelo kratek čas tudi nekakšno toploto.

Kaj vi menite, stara je komaj 22. Zdi se mi, da je za kakšne žile še premlada ali ne? V družini ostali teh težav nimamo. Ste kdaj imeli podobne simptome. Mislite,da je potrebno da gre k zdravniku. Bi ji morda pomagale kompresijske nogavice?

Hvala za nasvete.

poznam eno ki je pri 24 kandidat za operacijo.
kolegica bila na operaciji žil nekje pri 30

Moj oče je bil operiran pri 20ih…ja lahko so

nova
Uredništvo priporoča

Lahko. Moja sošolka je že v srednji šoli imela hude težave zaradi žil, ena moja prijateljica v študentskih letih prav tako. Ni pogosto, se pa dogaja. Obisk pri zdravniku ne bo škodil. Morda ni nič posebnega, a čez gvišno ga ni.

Če jemlje hormonsko kotracepcijo, lahko gre tudi za strdek v nogi, mislim, da so simptomi podobni kot jih navajate (na dolgo in široko je napisano v navodilih od tabletk). Zdravnik bo najbolje vedel.

ker zaradi grdih nog je ne bo nihče maral. Strdki pa so res posledica KT in če to jemlje, sama sebi škoduje. Samo marš od take glupače!

KT so čist nedolžna zadeva. In civilizacijska pridobitev in pravica vsake ženske. Sem na mon prebrala.

Jaz imam ta problem ze od 25. leta in v sluzbi, kjer sedim precej ur, redno nosim kompresijske nogavice, ki mi jih kar pomagajo.
Ker ne moj oce ne moja mama nimata teh tezav (tudi oba dedka in babici ne), je verjetno krivo moje predolgo sedenje. Zato je dobro, da se malce tudi razmiga.

Vsi promotorji KT so posredni morilci, ker druge napeljujejo k jemanju, predvsem je problem pri mladih, ki ne vedo, kaj sploh vsebujejo tablete in slepo zaupajo tem promotorjem. Podobno je bilo s tobačnim lobijem.

Ja, promotorji, kri je na vaših rokah, upam da ne boste mogli spati, ker si zaslužite trpeti za vaše zločine!

Mene so prvič operirali pri 27-tih. Tako, da ni to nič čudnega.

New Report

Close