Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Srednja šola

Srednja šola

Takole, jaz sem letos 8. Razred in pocasi se razmislam kam grem naprej v srednjo solo…verjetno bom sla na srednjo solo bic veterinarsko srednjo v ljubljani. Prosim vas ce mi kdo napise ki je hodil ali hodi na to solo napise svoje mnenje o tej soli, kaksni so ucitelji,kaksna se vam zdi lokaciha sole,kaksni so dijaki…vsaka informavija mi bo prisla prav …hvala ze vnaprej.


Ljubica, vpreži starše in hop na BIC ! Jutri je informativni dan. Veterinarski tehniki se ne ukvarjajo z mucami in kužki ampak povečini delajo v klavnicah.To so ti pozabili povedat. Krave, piščanci, zakol, pregled, polica v trgovini, kjer tvoja mama kupi hrano! Torej, imate doma kmetijo? Če ne, kaj boš delala? Boš študirala veterino, potem je zate gimnazija!

Ti imaš pa zanimivo logiko…po tanovem v klavnicah delajo veterinarji ne pa mesarji


Ljubica, vpreži starše in hop na BIC ! Jutri je informativni dan. Veterinarski tehniki se ne ukvarjajo z mucami in kužki ampak povečini delajo v klavnicah.To so ti pozabili povedat. Krave, piščanci, zakol, pregled, polica v trgovini, kjer tvoja mama kupi hrano! Torej, imate doma kmetijo? Če ne, kaj boš delala? Boš študirala veterino, potem je zate gimnazija!
[/quote]
Ti imaš pa zanimivo logiko…po tanovem v klavnicah delajo veterinarji ne pa mesarji


Ljubica, vpreži starše in hop na BIC ! Jutri je informativni dan. Veterinarski tehniki se ne ukvarjajo z mucami in kužki ampak povečini delajo v klavnicah.To so ti pozabili povedat. Krave, piščanci, zakol, pregled, polica v trgovini, kjer tvoja mama kupi hrano! Torej, imate doma kmetijo? Če ne, kaj boš delala? Boš študirala veterino, potem je zate gimnazija!
[/quote]

Na informativcih so enostranske informacije, draga moja!

Na informativcih so enostranske informacije, draga moja!
[/quote]
Verjetno nisi razumela bistvo tele moje teme…svetujem ti da za boljse razumevanje preberes se enkrat kaj je bilo moje vprasanje…moja tema niso informatiuci kar ocitno tvoja predraga pamet ni dojela…tako da ce nimas odgovora na moje vprasanje se be oglasi predraga ljubica

postavljaš precej neumna vprašanja. za lokacijo šole imaš gugl meps, pa si jo oglej okol in okol. Kakšni dijaki bodo tvoji bodoči sošolci nihče ne ve in ne more vedeti. Kako se boš ti obnesla pri učiteljih tudi ne.
To kar sprašuješ, je v šoli še najmanj pomembno.
Če ti jih bo 50 napisalo, da je vse ok, boš šla, če bodo pa napisali, da ne, boš pa spremenila zanimanje?
Osredotoči se raje na to, kaj želiš v življenju početi in kakšna pot te do tega pripelje.
Na ovire in kamenja na poti, pa se ne oziraj v taki meri.

New Report

Close