Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek črna gradnja-nasilje

črna gradnja-nasilje

Sosed je iz zapuščenega gospodarskega poslopja, brez dovoljenj, naredil bivalno hišo. Ta stoji-se drži mojega vrta. Na tem svojem ilegalnem objektu je naredil nizko okno, ki gleda v moj vrt. Sedaj mi že več let povzroča škodo tako, da vsak grmiček, rastlino, vrtnico,.. ki jo vsadim ob teji hiši, jo uniči. Uniči jo tudi, če ni ob njegovem oknu. Tako “terorizira” v mojem vrtu, po celotni dolžini njegove črne gradnje, v širini 1 metra. Uničil mi je rastlinja že za več kot 100 evrov.
Rabim nasvet, kako učinkovito ukrepati? Gradbeni inšpektorji so neučinkoviti, saj je v vasi že več let, prijavljenih že kar nekaj črnih gradenj, s katerimi se ne zgodi nič, torej to odpade. Sosed je Makedonec.

Tožba – motenje posesti, prijava kaznivega dejanja – poškodovanje tuje stvari.

Plus obrni se na medije, Jermanovo uho.

Dejstvo, da je Severni Makedonec, v vsej zgodbi nima pomena.

Zgradi zid/ograjo na svojem.

Lepo povej da je Albanec.

Ne, sosed je Makedonec.

Sedaj mi že več let povzroča škodo tako, da vsak grmiček, rastlino, vrtnico,.. ki jo vsadim ob teji hiši, jo uniči. Uniči jo tudi, če ni ob njegovem oknu. Tako “terorizira” v mojem vrtu, po celotni dolžini njegove črne gradnje, v širini 1 metra.

na tistem metru zemlje pusti travo, pa je. ali daj okrasno kamenje

zazidaj njegovo okno

Pred oknom naredi skret na štrbunk.

Električen pastir.

Pri nas je zadevo z oknom nekdo rešil z reklamnim panojem. Ostalo mogoče reši betonska ograja. Čim višja, čeprav kakšna smet vseeno zna prilete čez.

New Report

Close