Starševski čvek

Niso vse punce iste, lol

Default avatar

ext

Poppy81 je napisal/a:
Zastarelo že v času, ko so se pojavile prve kočije brez konj.
Default avatar

Grda resnica

Poppy81 je napisal/a:
S prvimi 4 točkami midva nimava težav, z zadnjimi štirimi pa imava grd problem že 20 + let :))
Default avatar

Robi...

Replika je napisal/a:
in da je njegova zadnja beseda "da, draga". :)
Default avatar

Poppy81

ext, saj ti ne ponujam tega. To izpolnjuje mene. Ti pa zase že veš, kaj te in te bo. :)
Rule 34
Default avatar

Moje izkušnje

Neda sem mi brati teh črevc. Večina bi seksala prvo noč ampak se to ne spodobi. Večina igrale neko žrtev da so takšne, večina imela fanta in še malo okoli sprobavale če je kaj boljšega. večina na tabletkah, večina imele umazana stanovanja in top kuharskih sposobnosti je bila kava zjutraj. No pa večina imela prijateljice ki so bile vsaj toliko ali pa še bolj pokvarjena kot same- to štejem da te osvaja. Aja te prijateljice so v resnici sovražile ker so bile iste kot one ampak boljše družbe niso imele. Sedaj ali imam jaz to srečo ali pa jih je takšnih 60- 70 %.
Po pravici da se izkažeš in nekomu posvetiš 10 - 14 dnevni seks tretma in potem vidiš da je škoda časa. denarja ...
Default avatar

misst

Poppy81 je napisal/a:
U, tole je pa kar...
Pa glede samega egota najbrž niti ne bi imela takšnih težav, ampak, da bi se v takšni meri in brezpogojno podredila, bi to moral bit en zelo zelo v redu moški, pameten, razgledan, racionalen in čustven v pravem razmerju, preudaren, nenasilen, spoštljiv..., popoln! In to ne samo v danem trenutku ampak 4 ever. Pa še to bi mu morala, sploh zaradi točke: provide - serve, zelo zaupati, da me ne bi na sred poti pustil na cedilu. Sej zaupanje je pomembno, ampak spet slepo zaupanje,...brez ustreznega backupa, je pa že nespametno.

Sicer se pa strinjam, da pri kakšnih stvareh, pa mogoče bolj pri malenkostih, da je fajn ohranit tak način: on moški, močan, odločen, glavni... Jaz ženska, nežna, ljubeča, predana.
Default avatar

misst

Poppy81 je napisal/a:
Ampak, Poppy, če boš take pisala, te bo DXY še poroču 😉
Default avatar

ext

Poppy81 je napisal/a:
Hvala.
Default avatar

Replika

Poppy81 je napisal/a:
Luškan 😁😁😁 a to se greš 50 odtenkov?
Pa a je tako kot v knjigi? 😉
Default avatar

Poppy81

Jaz se ne grem zlorabe in nasilja. :) Kar tistih 50 odtenkov namreč je..
Preden se sploh lahko tako brezpogojno predaš, traja.. terja ogromno zaupanja in ne gre to s komerkoli. Čedalje težje postaja, v bistvu.

misst: se ni za bat, da bi me DXY sploh povohal. Plavava v čisto drugačnih sferah. :))
Rule 34
Default avatar

DXY

Poppy81 je napisal/a:
Jaz tudi ne.

Slika
Default avatar

Replika

Poppy81 je napisal/a:
Lepo, da ti laufa. Se strinjam, da paše prepustiti vodstvo. Samo da jaz to naredim na njegovih področjih - na mojih pa vodim jaz in se on blaženo prepusti ☺
Ker nisem mnenja, da je vsak moški na vseh področjih boljši od vsake ženske - to bi bilo hecno😁
Default avatar

BTDT

Polna luna je napisal/a:
Ne gre to čisto tako. Naključnega moškega ne more izbrati, ker ji to ne prinese želenega rezultata. Kaj npr. če je ta moški reven. Izbirajo pretežno take, od katerih lahko pričakujejo primerno poravnavo v obliki alimentov, preživnin za otroka ipd. Znanih je kar nekaj primerov, ko so ženske za posilstvo obdolžile moške, ki teh žensk v življenju niti srečali niso.
Default avatar

Polna luna

BTDT je napisal/a:
Nisi odgovoril na moje vprašanje, ali moški dandanes ne more/ ne sme z DNK testi dokazovati, da ni oče določenega otroka.
Default avatar

BTDT

Polna luna je napisal/a:
Da.
Mislim, da so s tem začeli v Kaliforniji in New Yorku, se ne spomnim natančno... Vprašaj Googla, meni se ne da podpirat tvoje lenobe.
Default avatar

Dej no mir

Poppy81 je napisal/a:

OMG, kakšna bolna baba. Ti si idealna za Polarca/Modrega/Viharca. On bi te znal fajn skomandirat, če ne bi vsega ubogala, bi pa gajžla po tvoji riti pela.

Sam jebiga, teb bi blo to clo všeč...
Default avatar

DXY

Polna luna je napisal/a:
Nacinov kako se lahko danes zenska z otrokom okoristi je se pa se. Se pa od okolja do okolja razlikujejo. A niste se nikoli videli Jerry Springer ali katerega od spin offs?

Nekje je dovolj, da ob porodu na rojstni list otroka zenska da tvoje ime, kasneje na sodisce se vlogo za prezivnino in ze bo moski, ce v dolocenem obdobju (npr. leto dni) ocetovsta ne oporeka, bo avtomaticno “kriv”. Kar sploh ni nic nenavadnega. Ljudje se selimo, ne zvemo, imamo nesrece, ... pac, ne moremo pravocasno izpodbijati ocetovstva. In ze si “kriv”. To, da tip kasneje dokaze, da ni oce, nic ne spremeni. Isto velja, ce zenska moskega napizda, da ocetovstvo prizna, ker npr verjame, da je oce ali ga kako drugace zavede, tip misli, da ji dela uslugo, jo ima rad, bla bla. Financne obveznosti mu za vseeno ostanejo.
Sodisce in dokazovanje, da nisi oce ni niti poceni. In moskega, za katerega sodisce na vlogo matere doloci, da je oce, pa ce je ali ni, marsikje strpajo direkt v zapor, ce v kateremkoli trenutke ne zmore placevati, ker npr. zgubi sluzbo, dobi manj placano delo, zboli, ima nesreco, itd.
Zenske marsikje izsiljejo tudi kao za denar za splav. Te obtozi, ko gresta narazen. Pa ce je noseca ali ne. 100% ne mores vedeti. Kaj bos? Tvegal? Ene fejkajo, da so nosece, da tipa izmolzejo, potem pa kao spontani splav, ipd. Druge namenoma zanosijo z drugim, ce njihov tip noce otroka in res pazi, da to tega ne bi prislo. Potem pa mu ob priliki natvezijo, da je npr. pocil kondom. Vcasih zato, da tipa privezejo nase, vcasih da se materijalno okoristijo, vcasih, da si pomagajo do legalnega statusa, oz. “papirjev”. Itd, itd.

Scenarijev je se pa se. Zadnje raziskave kazejo, da je cca. cetrt otrok podtaknjenih. Eni pravijo , da celo tretjina. Skratka, to sploh niso 1 in a million izjeme. In tiste, ki mislite, da ve pa ze niste taksne, se le se niste srecale s situacije kjer bi bile dovolj motivirane, da jo izkoristite, ce le vam okolje to omogoca. Niso to neke zenske iz Hollywood grozljivk. To so vase sosede! ;)
Default avatar

bom raje samski

zelenacvetača je napisal/a:
In zakaj še vedno nisi jebach?
Default avatar

Polna luna

DXY je napisal/a:
Hvala za pojasnilo.
Default avatar

Tv serija

DXY je napisal/a:
Za kozlat si. Prekini narocnino na tv in slovenske novice, bos lazje zivel. In dolk tuki ti se vedno naseda.