Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Niso vse punce iste, lol

Niso vse punce iste, lol

V oceh naivne vecine smo MGTOW luzerji katere nobena noce ali pa smo izbrali napacne zenske. No, spodaj je povzetek prijateljevih iskusenj z zenskami v NYC.

Tip ima 55 let. Ni ne grd, ne luzer. Ravno obratno. V zivljenju je imel se pa se zensk. Resnih, neresnih, pa tudi porocen je ze bil. Sedaj pa ze 19 let zivi kot MGTOW. Spodaj je odgovor na vprasanje, “zakaj?”.

Vec kot 5 zensk ga je ze lazno obtozilo ocetovstva. Med njimi so bile taksne s katerimi sploh ni nikoli obceval. Ena je zanosila mesec dni preden jo je spoznal. Dve sta ga obtozili brez, da bi bili noseci. Tudi tozbe so padle, za prezivnino, seveda. Ob pomoci socijalne sluzbe. Zaradi vsega tega je imel se pa se stroskov in psihicne drame. Medtem pa so je zenske odnesle brez vsakih pravnih posledic.
Ene so se mu zlagale glede kontracepcije in spolnih bolezni. Druge so ga obtozile posilstva. Ko jih je pustil, seveda. Tudi “idealna”, ki jo je porocil. Ob locitvi, logicno. Menda jo je posilil preden sta se porocila, lol. Tretje so mu na tak ali drugacen nacin ukradle en kup denarja.
15 zensk ga je ze zaprosilo za poroko. Vse je zavrnil.

Naivni narod pa pravi, da ni imel srece, napacne je izbral in da niso vse zenske take, lol.

They say MGTOW’s are a bunch of men that are losers because they can’t get themselves a woman.
As for myself, here are my experiences with women with regards to having girlfriends:
I had a girlfriend that became pregnant and I thought I was the father. I took care of my responsibilities above and beyond what I saw others did. I slowed down my college, took on two jobs and bought supplies, clothes, furniture and other things for the baby to come. The baby was born. I’m Caucasian, my girlfriend was too. The baby that was born, was black. She blamed me for not “being there for her”. I walked away, but I said to myself, “Not all girls are like that” and moved on.
My next girlfriend got pregnant very early on despite my careful planning. But I accepted and then there were questions. Why was she 6 months pregnant when I was only with her for 5 months. Back then there was no DNA tests. A blood test proved upon birth that I could not be the father. She blamed me for not being able to control her, but I said to myself, “Not all girls are like that” and moved on.
I became more cautious. My next girlfriend I thought I chose carefully. She got pregnant too. The developement of the fetus was on the same timeline as my presence. Then I received a phone call from someone that told me that I was interfering with his girl (my girlfriend). I invited him for coffee and we found out that my girlfriend was playing us both. $1,800 and a DNA test proved, I was not the father. Yes, she blamed her infidelity on me, but I said to myself, “Not all girls are like that” and moved on.
Then I became even more cautious. I rejected many until I was sued by a woman for child support. I only knew the girl’s first name and never laid a finger on her. She put my name on her child’s birth certificate and that was all that was needed. She was suing me with the help of the NY State Social Services. The case was dropped once it was discovered that the girl in question was petitioning the Department of Health to change the name of the father on the Birth Certificate, yet again. My name was the second name that was second father in a line of a few, but I said to myself, “Not all girls are like that” and moved on.
While the above was happening, I ran into one of my previous ex-girlfriends on the street. We exchanged numbers and the only reason she called me was to tell me that when she left me, she was pregnant and she had to abort it because I was not making enough money to raise it, trying to place her guilt on me. But I said to myself, “Not all girls are like that” and moved on.
I started to keep women at arm’s distance. Never telling them where I lived or work. (Pump and dump) in the same time that all of the above happened, I had one girl that told her friends that I had raped her. I have never touched her. Another girlfriend told her friends and mine, I raped her too. She was a pump and dumper.
I had girlfriends that told me their stepdad had regular sex with them since they were in their early teens. I had single mothers of girlfriends that wanted to have sex with me and when I turned them down, they convinced their daughter to break up with me. One aunt of my girlfriend did the same but left me alone once I turned her down. I had girlfriends whose best friends did the same.
I had girlfriends that said that they were pregnant when they were not.
Two of my ex girlfriends were married and forgot to tell me.
One girlfriend told me that she had herpes and it was nothing to worry about while telling me how she scared men off in the past by telling them she had herpes.
I finally got married. She had good parents and a cool brother. I thought this was it. Weeks after we got married, she cried to me that she was unable to have children. I was upset but accepted my fate. Three weeks before Christmas and a week before our 3rd wedding anniversary, my wife left me and moved into her new boyfriend’s apartment. Only one week before this, my wife told me that the first time I had sex with her I raped her. What?!? I raped her and she married me? Make no mistake, she blamed me too. It was my fault that I believed her.
When I cleaned my apartment out, I found all her birth control pills hidden away in her side of the closet. People told me it was my fault for not checking up on her on a regular basis and not looking in her personal stuff. She gave birth to a boy a year later from the guy she moved in with after she left me.
My ex-wife stole $250,000 from me and spent $80,000 in credit card bills under my name and lawyers said I had no real recourse.
That was nearly 19 years ago. I’m 55 years old and a man last night told me I look like I’m in my early 40’s. 22 years of looking for a woman to partner with was a living hell. 19 years of single life had its ups and downs but I will never trade the life I have for a woman!
Since my divorce, I have had 15 women propose marriage to me. I’ve declined them all. They ask me why and I tell them the stories of my past. They almost always tell me the same things;
1 – “You picked the wrong women”
And
2 – “Not all girls are like that”

Ti povem mojo izpoved.

MGTOW sem že tri leta. Delam v pravosodju. Denarja mi še zdaleč ne primankuje, česar niti ne skrivam. Vozim dober avto, imam svoje stanovanje, seksa mi ne manjka, targiram pa izključno samo na dekleta od 18-25 let. Več ne grem, ker je že druga mentaliteta.
One vedno (zaradi razlike v starosti), da resne zveze ne pričakuje nobena stran, oba pa dobiva to kar hočeva. Jaz seks z žensko, ki si jo zaželim, ona pa denar/darila.

Z žensko se ne bi nikoli poročil. Otrok ne želim. Zadovoljen sem sam s sabo. Kar imam prostega časa, ga namenim za uživanje sam s sabo. Hodim v savne, v Terme, potujem, itd.. Spim kolikor hočem, jem kar hočem. Z nikomur se ne rabim prepirati, nihče mi ne teži za preživnino.

Torej tudi če nisem poročen z nobeno in se ne želim nobenega resnega odnosa, mi seksa vseeno ne primankuje, ker če v prvi vrsti poskrbiš za sebe, da si situiran in imaš vedno nekaj denarja, ki ga ne boš pogrešal, ti ne bo treba skrbeti, da se ne bi vedno našlo nekaj deklet, ki jih tak dogovor pali in lahko vsak dobi kar išče. Včeraj sva šla s študentko 1. letnika (20 let) na večerjo, jutri pa nadaljujeva pri meni.

La vita e bella.

Zakaj nekateri moški čutijo potrebo, da se z ženskami zapletajo v neke resne zveze, ki so polne pasti slabe volje, prepiri, otroci, ločitev, delitev premoženja, ko pa bi jim bi moralo biti logično, da je samsko življenje moškega lahko lih tako prijetno oz. je še bolje, če kaj dajo na sebe, mi ne bo nikoli jasno. Vedno se najde en krog tepcev, ki naseda ženskam in igrajo njihovo igro, v resnici pa si želijo samo čim več žensk, ne pa eno čarovnico staro in debelo.

nova
Uredništvo priporoča

Ne želite žensk ne otrok pa se oglašate na starševskem čveku. Seveda. Res se vas resno jemlje.


Pa se ti zavedaš, da je v ZDA čisto drugačna mentaliteta kot pri nas, še posebno v NYC? Tam je denar bog. Že če se malo sprehodiš po mestu ti je hitro jasno, da si tam za druge ljudi vreden toliko, kolikor denarja imaš oziroma pustiš pri njih.
To so drugačni kraji, drugačna kultura in drugačni ljudje. Dokler ne doživiš te razlike v mentaliteti sam, si sploh ne moreš predstavljati, kako to izgleda.

Zahodna obala ZDA je sicer drugačna, ampak so tudi tam ravno tako mahnjeni na status in na denar. V Evropi materializma v tako ekstremni obliki ni, ker je pri nas življenje manj kruto. Zdravstvo, šolstvo in vrtec so dostopni vsem in sicer primerljive kvalitete. Kvaliteta življenja je dobra, varnost tudi, socialne razlike so manjše, getov pri nas ne poznamo. Poleg tega imamo tudi malo drugačen pravni sistem, itd.

Ne, niso vse punce enake, kot tudi niso vsi moški enaki. Mentaliteta povprečne Evropejke namreč ni enaka mentaliteti povprečne Američanke. Tako kot tudi mentaliteta povprečnega Američana ni enaka mentaliteti povprečnega Evropejca.

Vzami ta zapadnjaški debilizem, ki si ga pobral z interneta pa si ga v rit vtakni.

Je pac tepec. In kaj zdaj?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Točno tako, naj se spelje nekam ta amerikanski deb.il DXY, ker takšnega kr.etena pa že dolgo nisem bral na monu. Bi rekel, da je gej, ker ima toliko proti ženskam.


Pa se ti zavedaš, da je v ZDA čisto drugačna mentaliteta kot pri nas, še posebno v NYC? Tam je denar bog. Že če se malo sprehodiš po mestu ti je hitro jasno, da si tam za druge ljudi vreden toliko, kolikor denarja imaš oziroma pustiš pri njih.
To so drugačni kraji, drugačna kultura in drugačni ljudje. Dokler ne doživiš te razlike v mentaliteti sam, si sploh ne moreš predstavljati, kako to izgleda.

Zahodna obala ZDA je sicer drugačna, ampak so tudi tam ravno tako mahnjeni na status in na denar. V Evropi materializma v tako ekstremni obliki ni, ker je pri nas življenje manj kruto. Zdravstvo, šolstvo in vrtec so dostopni vsem in sicer primerljive kvalitete. Kvaliteta življenja je dobra, varnost tudi, socialne razlike so manjše, getov pri nas ne poznamo. Poleg tega imamo tudi malo drugačen pravni sistem, itd.

Ne, niso vse punce enake, kot tudi niso vsi moški enaki. Mentaliteta povprečne Evropejke namreč ni enaka mentaliteti povprečne Američanke. Tako kot tudi mentaliteta povprečnega Američana ni enaka mentaliteti povprečnega Evropejca.
[/quote]
Lepo napisano… In se resnicno..


Pa ga je kdo silil v to?

Zame so pravi migetavčki samo in izključno “monk” varianta. Tisti, ki bi lahko, pa ne. Tisti, ki jih ženske oblegajo, oni jih pa ne šmirglajo. Tisti, ki živijo polna, ustvarjalna in zadovoljna življenja popolnoma brez žensk. Ki tudi ne govorijo o ženskah in predvsem NE PLJUVAJO non stop ćez ženske, enostavno iz razloga ker jih ŽENSKE NE ZANIMAJO.
Ne pa inceli, ki svoje poslanstvo v življenju vidijo v večnem stresanju frustracij nad ženskami, zaradi svojega lastnega luzerstva.

točno tako.
Tisti, ki ga ženske ne zanimajo, ne razmišlja o njih, ne govori o njih, še najmanj pa piše traktate na starševski čvek o ženskah.

tile fantki bolj dišijo po ranjenih, občutljivih dušicah.

Nekateri placujete z denarjem, drugi placujejo s pripadnostjo, tretji s pihanjem na duso in vse mozne kombinacije. Principi so isti, ostalo so nianse. Si zelel izpostaviti rugacnost? Fail.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Tebe pa luzerji precej frustrirajo.

Tebe pa luzerji precej frustrirajo.
[/quote]

Veš kaj me frustrira?
Nekdo ki jamra 24/7 non stop, vsi ga imamo poln kufer, jok in stok, metanje po tleh, traktati, linki, ihta – ampak ne naredi pa nič, da bi kaj spremenil.
Če gre meni kaj TAKO na jetra kot gredo nekaterim na tem forumu ženske, potem se temu izogibam. Ustvarim si življenje brez.
Oziroma znam biti dovolj SAMOKRITIČNA, da vidim, da vzrok za moje frustracije ne laži v POLOVICI ČLOVEŠTVA, ampak v meni sami. Če si luzer, si v 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} sam kriv, nobeno jokanje in stokanje nas ne bo prepričalo, da je kriv nekdo drug.
Tudi v drugih temah (o nasilnih partnerjih, pijači, mučni službi, tečni tašči itd) odgovarjam isto. Najprej vprašam “kaj si pripravljen(a) spremeniti, narediti ? Če je odgovor nič, potem se umaknem, takemu ni pomoči.

Ženske so skratka nekaj najslabšega in nekaj najbolj groznega na planetu.
Ni mi jasno samo, ZAKAJ SE Z NJIMI SPLOH UKVARJATE? Ukvarjajte se sami s sabo, pa s svojimi moškimi prijatelji in pustite babe pri miru.
Če bi bili MGTOW-ci do žensk res ravnodušni in bi jim bilo res vseeno, se ne bi toliko ukvarjali z njimi in pisali eseje in doktorate na temo bab.
P.S. Drugače pa je dedec, ki se hvali s tem, da noče biti v resni zvezi, le patetičen in nezrel, nikoli odrasel mladenič. Nekateri nekako obtičijo v preteklosti, ko so bili mladi fantje in jim je bil smisel življenja podreti čim več pichk. Nekateri luzerji nikoli ne prerastejo te faze in niso sposobni biti možje, še manj očetje.

Veš kaj me frustrira?
Nekdo ki jamra 24/7 non stop, vsi ga imamo poln kufer, jok in stok, metanje po tleh, traktati, linki, ihta – ampak ne naredi pa nič, da bi kaj spremenil.
Če gre meni kaj TAKO na jetra kot gredo nekaterim na tem forumu ženske, potem se temu izogibam. Ustvarim si življenje brez.
Oziroma znam biti dovolj SAMOKRITIČNA, da vidim, da vzrok za moje frustracije ne laži v POLOVICI ČLOVEŠTVA, ampak v meni sami. Če si luzer, si v 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} sam kriv, nobeno jokanje in stokanje nas ne bo prepričalo, da je kriv nekdo drug.
Tudi v drugih temah (o nasilnih partnerjih, pijači, mučni službi, tečni tašči itd) odgovarjam isto. Najprej vprašam “kaj si pripravljen(a) spremeniti, narediti ? Če je odgovor nič, potem se umaknem, takemu ni pomoči.
[/quote]

“Luzerjem” se očitno ne moreš izognit – kar naprej jih komentiraš.

“Luzerjem” se očitno ne moreš izognit – kar naprej jih komentiraš.
[/quote]

Ja in?

in čisto vse, kar se najde na internetu je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} resnica

🙂

tudi to, da te tožijo za očetovstvo, pa sploh seksale s tabo niso.
ja vejš da.

Zakaj sta vidva na forumu Starševski čvek?

Ja in?
[/quote]

Kaj in? Če ti gredo tako na jetra, se jim izogni.

Kaj in? Če ti gredo tako na jetra, se jim izogni.
[/quote]

Saj ti tudi ves čas mene komentiraš – če ti grem na jetra….aja, zate pa ne veljajo tvoji nasveti. .LOL

Zakaj sta vidva na forumu Starševski čvek?
[/quote]
ker si z moškimi nimata kaj začet, edino veselje v življenju jima je pljuvanje preko žensk.

Saj ti tudi ves čas mene komentiraš – če ti grem na jetra….aja, zate pa ne veljajo tvoji nasveti. .LOL
[/quote]

Ne, to je tvoj nasvet. Zakaj se ga ne držiš?

Ne, to je tvoj nasvet. Zakaj se ga ne držiš?
[/quote]

Kaj če bi ti nehal smetit tole temo?

New Report

Close