Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kateri par na slovenski sceni se vam zdi najbolj zafejkan?

Kateri par na slovenski sceni se vam zdi najbolj zafejkan?

Kateri par na slovenski sceni se vam zdi, da skuša ustvarjati nek vtis, da sta hepi, v resnici pa samo fejkata?

Borut Pahor in Tanja Pečar, že leta nista skupaj in ne vem, zakaj se predstavljata kot par.

Meni pa onadva najmanj. Nikjer ne igrata happy family, saj se ve da ne živita sploh skupaj in se tako niti ne predstavljata. Imata pač posebno vez.

Meni sta bila obupna Skočir in Ana Dolinar. Pa Plestenjak in “bilokatera” poleg njega…..

Cool fotr in podobni ološ…

OMG ja, cool fotr! Obup! Midva mava vsak dan valentinovo – bruh!
Al pa una oopsi

Janez in Urška. Oba nekam mrka, resnobna, nobenega žara v njiju: ko sta skupaj, sta videti kot formalni par brez vsake strasti. Desničarski mediji ju skušajo prikazovati kot srečna zakonca, ampak tega na nobeni sliki ni videti. Ko ju vidiš, ti pade na misel – dogovorjena poroka iz političnih koristi.

Meni pa onadva najmanj. Nikjer ne igrata happy family, saj se ve da ne živita sploh skupaj in se tako niti ne predstavljata. Imata pač posebno vez.

Meni sta bila obupna Skočir in Ana Dolinar. Pa Plestenjak in “bilokatera” poleg njega…..
[/quote]

Ah daj no. Onadva ne samo, da nista happy family, nista niti family. Nista partnerja. Na vseh proslavah in dogodkih pa se predstavljata kot partnerja. Če to ni fake, potem ne vem, kaj je.

Tanja Ribič in njen Branko. Tam je vse tako sumljivo popolno, da nekako ne kupim. Pa čeprav sta že dolgo skupaj.

Resno? Ta dva nista par?

Resno? Ta dva nista par?
[/quote]

Že leta ne.

Že leta ne.
[/quote]

Kaj vse izvem:)

…a na Jankovića pa Mijo ste pa pozabili?

Borut in Tanja nikoli nista živela skupaj, se spomnim nekega intervjuja, kjer je Tanja razlagala, da je Boruta komaj prepričala, da je imel otroka z njo. Res čuden odnos, glede na to, da je v politiki zabeležena kot njegova partnerka.

A ni bolje tako, kot imata, kot pa da furata eno zgodbo, samo zato, da boste ljudje potolaženi?? (mislim na Boruta in Tanjo). Nikoli nista lagala, skrivala, glumila, za razliko od nekaterih:)

saj nimata, pa za potrebe protokola in revije Jana lažeta, fejkata in se delata par. Kaj bi sicer Tanja Požar delala na protokolarnih prireditvah, če se ne bi predstavljala kot njegova partnerica?

Definitivmo Lili Žagar in Marko Potrč.

Baba naduta do amena, Potrč revež v glavi (samo zdravstveni tehnik) pa bi bil novinar in voditelj…. So ga nogirali praktično iz povsod, ker je dejansko tip debil in praznoglavec. Sedaj se šopa s proteini in steroidi, ni dvakrat rečt da mu vse to užge tudi v glavo in zaradi testosterona prbije ženo ene dvakat okol kepe.

Pa sej zato se pa toži sedaj…. So se on, njegov brat, pa še obe žene od njiju spravili medijsko in fizično na eno revco samohranilko. Lepo vas prosim, kdo temu pajacu verjame da je nedolžen. Meni zgleda kot da ga bo vsak čas razneslo.

Meni se zdi to brezveze, Tanja se žrtvuje za Borutovo zunanjo podobo popolnosti, kar se mi zdi ponižujoče in zlagano. Normalni pari so pari tudi dejansko. To, kar imata tedva je izsiljena podoba, mogoče tudi zaradi sina, vendar, če on že v štartu ni bil navdušen nad idejo otroka, zakaj potem nekaj izsiliti, če enostavno to ni to. Mati se žrtvuje za Boruta in sina. Mogoče ji vloga žrtve ugaja, ampak to je zelo nenavadna igra in ne dvomim, da je v ozadju tudi čustveno trplenje in strah pred novim svobodnim začetkom brez slabe vesti.

Zato ma tip tok cajta laufat. Je ona vsaj tok fer da ne koristi budgeta za partnerice. Je res neumno, da je na protokolarnih zadevah ona zraven.
Fejk it till ju mejk it.

Meni Kresal – Sinica. Pa zlatar Loboda.

Plestenjak in katerakoli trenutna poleg njega, brez čustev kot bi šlo za dogovor, daj se slikaj z mano, da ne bodo spet govoril, da nimam partnerke.
Marko in Lili, čisti nastop za javnost včasih že kičast.
Janez in Urška, brez čustev redko kakšen nasmeh sploh Janez vedno, mrk, zamišljen, prisilni nasmešek, ona mi deluje kot, da je stalno v nekem strahu, krču.

bravo.
Vidim da napreduješ v uporabi posebnih znakov ☺

Tanja in Djuro.

Cool fotr in njegova

Mesec in Grenko.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Tanja je meni zelo sfejkana. Vse pri njih je na nivoju, kao.

New Report

Close