Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Obcutek izkoriscenosti?

Obcutek izkoriscenosti?

Sem mlada zenska, trenutno samska ker je za mano dolga zveza z nesrecnim koncem. Moj problem je ta, da se po sexu z tipom, ki mi ne pomeni nic in ga tisto noc vidim zadnjic pocutim izkorisceno in se zelo tesko znebim tega obcutka kljub temu, da mi je med samim sexom lepo. Ni mi jasno zakaj prihaja do tega obcutka?

Zato ker si en del tebe zeli se kaj vec kot le goli sex. Za drug del tebe pa je goli sex super popestritev. Torej nekako sta dva dela tvoje osebnosti sprta in ne sodelujeta oziroma odlocata skupaj o tem, da bi oba bila zadovoljna. Drug del tebe se cuti izkorisceno ker njemu sex ne pomeni toliko kot blizina, zaupljiv in razumevajoc odnos z drugo osebo.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Izkoriščeno se počutiš zaradi filinga, ki je vsem znan…, ker veš, da bo tip po sexu povedal kolegom kako je bilo, ker jih menjaš, zna bit, da imaš med tipi image lahke bejbe…. Sm to moreš imet občutek edino, če imata s tipom s keterim sta v akciji bolj robotski sex, samo nabijanje, bum bum in se po koncu akcije samo še oblečeta in gresta vsak sebi.., če se s tipom lepo objemata in božata tud po sexu, ta občutek ne more bit prisoten…

Razmišljam podobno kot Marko; gre za tvoj odnos do seksa – in sebe. Poleg tega kar je že on zapisal, mi na misel pride še tole:
A je seks mogoče v tvoji glavi nekaj kar ženska da moškemu? Če je tako – se je potem za vprašati, kaj pa moški da ženski – in pogledati da to tudi dobiš, da se ti bodo občutki uravnovesili.

Spoznaj sebe. Ker mogoče pa to vseeno ni zate, če kje globoko v sebi doživljaš da bi bilo “prav” drugače.

Bejž, no bejž. Ni ti jasno, zakaj se opica )k.urba) počuti izkoriščeno, ko se priložnostno verižno fuka? Vprašaj psihiatra. Pa še njemu nastavi po terapiji!

Saj si si sama odgovorila.

Še enkrat pomisli zakaj si sploh izbiraš partnerje, ki so te pripravljeni pozabiti že jutri.

Ker trpiš zaradi modernega odnosa žensk do partnerstva in te enakost spolov spravlja ob živce. Logično. Ker babnice ne ločujete enakopravnosti in enakosti, se bodo čedalje pogosteje pojavljale paihočne težave, ki jih ima že sedaj večina ženak.

Popoln odgovor avtorici in meni. Sem v podobni situaciji, zelo lepo povedano.
Nekateri pač tega nerazumejo in bolje, da so tiho.

si ena navadna cipa! Sramota od Slovenke! Ni čudno, da jugosi govoričijo: Tako mlada pa već Slovenka….

Ker veš da te samo izkorišča. Ampak ti imaš vsaj slab občutek, tako da si na pravi poti. Moja kolegica ima partnerja za seks, v bistvu pride do nje 2 x mesečno, ona je loćena, on sam (če to res drži) in potem govori koliko ji to pomeni da ima vsaj enega ki jo poseksa in objane. Ona ima dolgo dolgo pot do spoznanja, da jo samo izkorišča, ker tega preprosto noče videti.

Podzavest ti sporoča, da nehaj počet stvari, ki niso v skladu s tvojo naravo.

To se ti dogaja najbrž zato, ker v podzavesti želiš resno, trajno zvezo. S takšnimi moškimi, ki jih imaš sedaj se to ne more zgoditi. Ustavi se in poišči nekoga, ki bo imel do tebe tudi čustva in ljubezen, in ne pa samo nagon.

takšen pa za seks ni zanimiv ponavadi

ene pač v seksu tudi samo uživajo in ne pocnejo tega samo kot razdajanje in žrtvovanje za svoje partnerje, kot morda ti.

mene pa ženske res izkoristijo. Dokazano. Vsakič !!
manjšega ven potegnem, kot ji ga vtaknem ☺

ja kje pa piše, da moraš seksat s temi tipi? Ne bo se ti zarastla, ne boš psihično zbolela, če boš malo abstinirala in morda raje energijo usmerila v prebolevanje zveze in gradnjo zdrave osebnosti?

Se pojavi takrat, ko ugotoviš, da več daješ kot prejemaš. Enostavno to pomeni v tvojem primeru, da ti zgolj dober sex z moškim ne zadostuje, ampak, da si želiš več kot to. Mogoče se čustveno navezuješ na svojega seksualnega partnerja in se ti zdi, da dobiš manj kot daješ.

New Report

Close