Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek odvzem avtomobila

odvzem avtomobila

Če nekomu odvzamejo avtomobil zaradi prekrška. Ali ga lastnik še kdaj dobi nazaj ali ostane državi? Kaj če gre za drag avto recimo več kot 20000 e?

Tamal Jankovič, ga je kupil sam, ker ni nihče upal dražiti na dražbi!

Na pocek ga oddajo za tankovske vaje,se preh ga prebarvajo v snb barvo lakiranje mora placati lastnik vozila

Sami hecarji. Mene resno zanima, pa nisem jaz v tej situaciji, samo radovedna ženska sem??

[img]https://i-h2.pinimg.com/564x/be/72/c0/be72c043e1479a65fcd729c349fc7010.jpg?b=t[/img]

Odvzamejo ga ne glede na ceno, vendar, če imaš ustrezne zveze, sodišče (sodnik) lahko zaustavi odvzem.
Vsaj tako kaže sodna praksa.

Ja, meni so ga zasegli, ker si nisem uredila prevoza domov, ko sem napihala. Nato sem morala plačati še stroške za bivanje avta tam, okoli 160 eur. Kje točno je bilo, se ne spomnim. Za en mesec in pol ni je bil odvzet. Z odvetnikom, spec.za prekrške, sem dobila avto nazaj. Vozniško dovoljenje mi je sodišče začasno vrnilo, nato pa odvzelo. Izpit sem to opravila na novo.

Poznam enega, ki so mu ga zasegli, ker je vozil brez izpita (ga je še delal).

Avto so dobilo nazaj. Za nastale stroške pa nisem spraševala. Pri njemu se je še kar dobro uredilo.

New Report

Close