Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Počen bobnič

Počen bobnič

Mislim, da mi je počil bobnič. Zrak gre kar skozi, ko si hočem odmašiti ušesa oziroma je precej očitno zaradi spremenjenega zvoka 🙂
A je to sploh treba k zdravniku?

Kar pojdi k zdravniku. Obvezno. Saj ni rečeno, da imaš počen bobnič, a če je kaj narobe, se ne igraj s sluhom. Moji sedemletni hčerki se je po nesrečnem naključju predrl bobnič. Rekla je samo, da ji v ušesu piska, prej je bila tiho. Takoj sva obiskali zdravnika in se je začelo gnojiti. Dobila je zdravila, 2-3 krat izpiranje in je bilo v redu, brez posledic.

V srednji šoli mi ga je sošolec s palčko predrl, nenamerno, seveda, zafrkancija.
Občutek sem imela da imam prepih skozi.
Bila sem operirana. Nič strašnega, samo v lokalni anesteziji. Sem pa ostala v bolnišnici nekaj dni.
Sluh imam nespremenjen, sem bila testirana po tem.

Vsekakor pojdi k zdravniku.

Hvala za nasvete. Bom šla jutri, oziroma poklicala (danes ne delajo).

Meni se je tudi zgodilo par dni nazaj, da sem si po nesreči palčko zarila v uho. Me je ene dva dni kr bolelo. Sedaj me ne boli več, mi pa občasno poka v ušesu in ko se useknem, mi tudi čudno čpudno zapiska v ušesu. Bi se morala it pokazat k dr

Meni se je zgodil na potovanju. eno fajn virozo/prehlad dobil in hop…sem mel na višini težave, prdevsem pa na avionu. Se ni hotelo izenaciti.
To naj bi se imenovalo disfunkcija evstahijeve cevi…kao bonič nima dovolj pritiska iz žrelnega dela da ga napihne,..in pol poka…

Naj bi se samo uredilo v mesecu ali dveh. Svetovana mi je bila uporaba dekognestivnih kapljic za nos (kak operil) 3x 5dni in kake kortikosteroidne kapljice- to je na recept.
Pri meni se je od začetka novembra kar zrihtalo, zle sem pa ponovno fasal nek prehlad in se malce ponavlja..ni pa v taki meri. Sicer bi pa vseen šel k dohtarci.

Lp

New Report

Close