Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek naš smučar Štefan Hadalin

naš smučar Štefan Hadalin

To, kar je naredil ta mladi smučar za vse ljubitelje smučanja in tudi za vso Slovenijo, je naravnost fenomenalno.
Kakšen uspeh, kakšna predstava, še sam ni mogel verjeti.
In vendar je eden redkih smučarjev, ki konstanto kaže dobre uspehe, vendar se ga ne poveličuje in postavlja v vrh, kot nekatere druge, o katerih se stalno govori in piše.
Vsekakor moje čestitke, Štefan, in še mnogo uspehov želim.


Ena srebrna se mu je usrala in zdaj bo že kar tatamata smučanja al kaj??
Tako kot nekoč Vernika Šarec, Katjuša Pušnik, Alenka Dovžan in še veliko drugih. Enkrat se jim je usrala ena bronasta, da še same niso vedle, kako so tja prišle, in to je bilo v njihovem življenju to.
Isto s tem Hadalinom.


Ena srebrna se mu je usrala in zdaj bo že kar tatamata smučanja al kaj??
Tako kot nekoč Vernika Šarec, Katjuša Pušnik, Alenka Dovžan in še veliko drugih. Enkrat se jim je usrala ena bronasta, da še same niso vedle, kako so tja prišle, in to je bilo v njihovem življenju to.
Isto s tem Hadalinom.
[/quote]

Ti pa glih nimaš pojma o smučanju, ne? Kolikokrat je že imel enega boljših časov druge vožnje (ali pa celo najboljšega), pa še ni uspel prot na stopničke, ker ima še vedno preslabo štartno številko in je v prvi vožnji vozil po slabih progah. Končno se mu je poklopilo pa verjamem, da tudi ne zadnjič.

Ti pa glih nimaš pojma o smučanju, ne? Kolikokrat je že imel enega boljših časov druge vožnje (ali pa celo najboljšega), pa še ni uspel prot na stopničke, ker ima še vedno preslabo štartno številko in je v prvi vožnji vozil po slabih progah. Končno se mu je poklopilo pa verjamem, da tudi ne zadnjič.
[/quote]
No, jaz dvomim. To so muhe enodnevnice. Tud Peter Prevc. Tak halo okoli njega, kje je zdaj? Konec.
Do zdaj je bila resnična zvezda pri nas samo Tina Maze. Toliko časa tako visoko – nihče še do zdaj. Enkrat priletijo na kake stopničke, potem pa samo še mrk pa neka 7. in 12. mesta. Tud okoli Koširja se je delala fama, pa nikol nič od njega, par bronastih. Drugač pa vedno Tombi za ritjo. Isto Križaj – vedno štamfal za Stenmarkom. Tiste parkrat, kar se jim je usral, se jim pač je.


Ena srebrna se mu je usrala in zdaj bo že kar tatamata smučanja al kaj??
Tako kot nekoč Vernika Šarec, Katjuša Pušnik, Alenka Dovžan in še veliko drugih. Enkrat se jim je usrala ena bronasta, da še same niso vedle, kako so tja prišle, in to je bilo v njihovem življenju to.
Isto s tem Hadalinom.
[/quote]

Se strinjam. Šampioni so nekaj drugega kot tisti, ki se jim 1x ali morda celo 2x v celotni karieri uspe prigrebsti na stopničke.
Za njih vemo, da se jim je samo usralo. To niso šampioni, ki zmagujejo kot po tekočem traku. Tale Štefan po moje ne bo kaj dosti več dosegel…

Prav zalostna sem, ko prebiram te vase komentarje… Nekdo pohvali lep uspeh smucarja… in potem je treba takoj to pozitivo zadusit z neprijaznimi besedami… Pa kaj je z vami, ljudje.. je v vas res toliko gneva, da ga morete cedit po forumu…
Pojdite na sonce.. pticke poslusat.. mogoce boste zacutili, da je veliko bolje biti prijazen… predvsem do sebe v prvi vrsti.. in potem do drugih..
Ze dolgo spremljam ta cvek.. a imam vedno bolj dovolj te negative..

Stefanu pa iskrene cestitke.

Ufff, kakšna črnogledost…

Upam da bo fantu šlo… dolgo in čimbolj stalno dobro! Sicer pa… ko imaš enkrat primerno dobra štartna mesta je lažje obdržati pozicije.


Za mene ni naredil nič, mu pa glede na to, kaj je vložil v “posel”, hudo privoščim uspeh!

sej fantu kapo dol, sm je zmagal v panogi, ki skor nobenga ne zanima, itak bodo zimski športi praktično izumrli zarad vremenskih razmer.
Avtor je pa odprl temo zarad tega, ker se o mledem košarkašu stalno piše, o drugih športih pa ne, pa čeprav dobijo medalje in za njega je košarka in smučanje isto, hehe.. Ameriški Time je pisal o smučanju samo zarad Linsy Vonn, ker se je poslovila od smučanja, po dolgih letih, pol so pa Stenmarka omenili zarad tega, ker se mu je približala po zmagah in možakar še sam ni mogel verjeti, da so njegovo ime omenili v Time-su, tako nepomebno je smučanje v svetu športu…


Za mene ni naredil nič, mu pa glede na to, kaj je vložil v “posel”, hudo privoščim uspeh!
[/quote]Jaz bi zate marsikaj naredil.


Če mu bodo pa neki komentarji na nekem brezzveznem portalu uničili kariero, si pa res ne zasluži kaj več.
Bolj problematično je naprimer, ko se začnejo kaki slinarski funkcionarji zraven štulit. Tako kot je bilo pri gimnastičarju Kolmanu: ker je en bebavi funkcionar forsiral svojo hčerkico, so Kolmana – po katerem se celo imenuje telovadni element! – skenslali in mu onemogočili kariero. Podobno kot v primeru Nike Janša, ki je z dokazano korupcijo dobila službo v državnem podjetju, čeprav edina od prijavljenih ni izpolnjevala pogojev. TO je veliko bolj zaskrbljujoče!
Da pa iz enega Hadalina ne bo nič, pa ni taka panika.


Če mu bodo pa neki komentarji na nekem brezzveznem portalu uničili kariero, si pa res ne zasluži kaj več.
Bolj problematično je naprimer, ko se začnejo kaki slinarski funkcionarji zraven štulit. Tako kot je bilo pri gimnastičarju Kolmanu: ker je en bebavi funkcionar forsiral svojo hčerkico, so Kolmana – po katerem se celo imenuje telovadni element! – skenslali in mu onemogočili kariero. Podobno kot v primeru Nike Janša, ki je z dokazano korupcijo dobila službo v državnem podjetju, čeprav edina od prijavljenih ni izpolnjevala pogojev. TO je veliko bolj zaskrbljujoče!
Da pa iz enega Hadalina ne bo nič, pa ni taka panika.
[/quote]
si ti,da take pišeš.
kakšni so pa kaj tvoji dosežki… če že človeka, ki resno trenira, zmerjaš,da se mu je usralo. Povej kolikokrat se je tebi na svetovni ravni usralo?
da te slišimo…
Pohvale in kapo dol Štefkotu, simpatičen in pozitiven fant. Iz srca mu privoščim. In kombinacija sploh ni tako postranska stvar, ki je noben ne spremlja. Kaže na vsestranskost smučarja.
In če se mene vpraša je škoda, da se kombinacija tako zapostavlja, upam,da kljub vsemu ne ukinja.
Ti babnica pa zamisli se malo nad svojim pisanjem in blatenjem uspehov ljudi.

Ce sem se kaj naucila tule gor, sem se to, da nikoli ne smes koga poimensko pohvaliti, ker se bodo sigurno nanj zlila vedra gnojnice 🙁

Iskrene čestitke!!! Fantastično ga ja bilo gledat🤗

Fejst dečko in mu čestitam in želim še veliko uspehov!
Rada ga gledam. Večni otrok in nič nadut


Kje si opazila vedra gnojnice?
Nekaterim pač ne pomeni neki Štefan nič.
Nihče pa ga ni pljunil.
Fant je treniral kar precej let, ampak za nas ni naredil nič. Uspeh je LE in izključno njegov!

To tvoje nakladanje, me čudi da se ljudje še ne naveličajo


Kje si opazila vedra gnojnice?
Nekaterim pač ne pomeni neki Štefan nič.
Nihče pa ga ni pljunil.
Fant je treniral kar precej let, ampak za nas ni naredil nič. Uspeh je LE in izključno njegov!
[/quote]

No, tokrat npr. to, da se mu je usralo, pa da ne bo nic iz njega… Sicer pa zna biti precej huje, mislim bolj na splosno, ce tule gor koga pohvalis, mu naredis medvedjo uslugo, zal.

Zakaj danes nihče ne pljuva SLO reprezentance v ekipni tekmi, ki se je končala slabo??
Smo res džrvava le takrat, ko zmagujemo??
Beda od bede in kupček pirčkarjev in čipsarjev smo!


Kaj pa je naredil za smučarijo in celo slovenijo, drugo mesto v tekmovanju, ki ga ne bo več, 5 let tekmuje v svetovnem pokalu in 15 mesto je njegov naj dosežek, lani decembra mu je uspel rezultat 8 mesto v slalomu aloooo po petih letih tekmovanj 8 mesto, ja res dosežek za zgodovino, drugače pa teli naši tekmovalci, ki so prej rekreativci na turističnem ogledu raznih smučišč po svetu niso ravno za hvalit, na začetku sezone odlično pripravljeni in konkurenčni najboljšim tekmovalcem, ko se začnejo tekme pa skupina poškodovanih, bolanih, slabo počutje, neprava oprema, zamenjava opreme tik pred sezono itd, cel kup razlogov zakaj rezultati niso od pričakovanih, ker se jih ujčka kot majhne otroke, ker so razvajeni mulčki, ki kljub slabim rezultatom potujejo po svetu na račun proračuna, ker nihče ne upa reči bobu bob in biti kritičen, ker je tudi za komentatorja odličen rezultat uvrstitev na repu druge vožnje, ker bo ( kako smešen izraz ) napadal iz ozadja in tudi ostane bolj zadaj.
Pravijo, da ena lastovka ne prinese pomladi očitno nimajo slovenskega mišljenja, za slovence je danes že poletje.


A ni čudno: ko je pa Nika Janša DOKAZANO KORUPTIVNO dobila službo, čeprav EDINA na razpisu ni izpolnjevala pogojev, pa nihče nič ne reče. Tisto gre pa kar mimo. Korupcija DOKAZANA, ljudje se pa zgražajo zarad enega mnenja, da je neki Hadalin muha enodnevnica. To je samo mnenje, mogoče se bo izkazalo za resnično. Nika Janša je pa DOKAZANO koruptivno zaposlena – to pa nič. Tukaj ni pa nihče nič žalosten, če se poimensko imenuje ljudi, ki z DOKAZANO KORUPCIJO delajo škodo družbi!
Ne, ljudje jočejo zaradi enega personalnega mnenja o nekem smučarju Hadalinu. O DOKAZANI KORUPCIJI Nike Janša so pa vsi zadovoljni.

Vidiš, mene pa TO stokrat bolj skrbi!


A ni čudno: ko je pa Nika Janša DOKAZANO KORUPTIVNO dobila službo, čeprav EDINA na razpisu ni izpolnjevala pogojev, pa nihče nič ne reče. Tisto gre pa kar mimo. Korupcija DOKAZANA, ljudje se pa zgražajo zarad enega mnenja, da je neki Hadalin muha enodnevnica. To je samo mnenje, mogoče se bo izkazalo za resnično. Nika Janša je pa DOKAZANO koruptivno zaposlena – to pa nič. Tukaj ni pa nihče nič žalosten, če se poimensko imenuje ljudi, ki z DOKAZANO KORUPCIJO delajo škodo družbi!
Ne, ljudje jočejo zaradi enega personalnega mnenja o nekem smučarju Hadalinu. O DOKAZANI KORUPCIJI Nike Janša so pa vsi zadovoljni.

Vidiš, mene pa TO stokrat bolj skrbi!
[/quote]

Ja pa kej nared, ane?

To je tako, kot da bi od vseh naših smučarjev pričakovala po eno kolajno. Žal, ni vsem namenjena.
Štef pa je včeraj res odpeljal vrhunsko. Ne samo včeraj, že večkrat letos in to bo še ponovil. Ni še vrhunski, zato tudi ne moremo pričakovati, da se bo njemu pisalo, kot recimo o Dončiču. Ko pa bo serijski zmagovalec, če bo, značaj in tehniko ima za to, pa se bo tudi o njemu. Podobno velja za Žana Krajnca.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Slabo se je končala za tiste, ki ne poznajo smučarjev. Slabo se je končala za tiste, ki so imeli previsoka pričakovanja. Tisti, ki vemo, za kaj se gre, smo vedeli, da je to B ali pa C ekipa naše reprezentance, ki bi že z vsemi najmočnejšimi imela težave pridi kam dlje. Takšno je pač stanje. Imamo nekaj odličnih posameznikov, za ekipno je to premalo, posebej če vsi ne tekmujejo. Tekmovala sta fanta, ki še nikoli nista niti prišla med 30 v svetovnem pokalu.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Slabo se je končala za tiste, ki ne poznajo smučarjev. Slabo se je končala za tiste, ki so imeli previsoka pričakovanja. Tisti, ki vemo, za kaj se gre, smo vedeli, da je to B ali pa C ekipa naše reprezentance, ki bi že z vsemi najmočnejšimi imela težave pridi kam dlje. Takšno je pač stanje. Imamo nekaj odličnih posameznikov, za ekipno je to premalo, posebej če vsi ne tekmujejo. Tekmovala sta fanta, ki še nikoli nista niti prišla med 30 v svetovnem pokalu.
[/quote]Slabo se konča za tiste, ki mislijo, da so SLO smučarji storili nekaj za njih. storili so za sebe. Seveda ob velikem garanju!
Mi smo le čipsarji in pirčkarji ob ekranu, kar sem že zapisal!

New Report

Close