Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek delo upokojencev

delo upokojencev

A obstaja kak portal, kjer so objavljene tudi potrebe po občasnem delu, za npr. upokojence. Vem, da je imel McDonalds enkrat razpis. Bi še hodila nekam delat na način, da me pokličejo, ko me rabijo.

Da bi obstajal poseben portal za ponudbe dela upokojencem ne bi vedela. So pa različni oglasi v salomonu. Ne vem kje sem zasledila, da bo menda Spar zaposloval upokojence.

če bi si morala penzijo res zaslužit, ti še na misel ne bi prišlo odžiranje szaslužka brezposelni mladini!

Draga avtorica, če bi kaj zvedela, tudi jaz bi še rada delala, v trgovini, v promociji, tudi v proizvodnji, tudi bloge bi pisala.
Če bi kaj zvedela, prosim, javi kar v to rubriko.
Saj ne, da bi ne vem kaj zaslužila, bolj za družbo in pomoč komu, ki radi pomoč le nekaj ur na teden in me takrat pokliče.
Avtorica, hvala.

za hhm…
Draga hhm, penzijo sem si pošteno zaslužila z 40 leti dela. Praktično skoraj brez bolniških, brez “hvatanja krivin”, ker sem generacija, ki zna delat in ki ceni delo in možnost dela. Sem v dobri fizični in psihični kondiciji in zato si želim še naprej biti koristna, v družbi in…konec koncev, nekaj primakniti k bedni vsoti, ki se imenuje penzija.
Nič se ne boj, da bom odžirala delo mladim, več kot 60 ur mesečno itak ne smem delat. Dejstvo je, da mnogo mladih sploh ne želi delat, govorim o “sončkih” seveda…

Da vas ni sram, da si tu norca delate iz ljudi, ki ne bojo dočakal penzije pri 60. Vse oz vsi, ki ste napisali poste se norčuje te, ker ste že predolgo v komunističnih penzionih ali pa partizanskih. Verjamem, da bi se vam prileglo malo delat, vi lenuhi v pokoju, ki ste šli v pokoj že pri 45 Zdaj se pa norčujete iz vseh, ki so že utrujeni, zagrani in delajo za vas. Le kr na delo, vendar zastonj, banda penzionidticna iz starega režima.

Sončki v pokoju ne vedo kako je delati v kapitalizmu, le naj malo poprimejo za delo, škoditi jim ne more, glede na to, da so na oddihu že od leta 90. Revčki so, ker jim postaja dolg čas.


Komu bi odžirala delo? Mladini? Tisti, ki prvo sprašuje kako je kje delat in če eden reče, da ni ok, se ne prikaže?
Delovni bodo pa za delo prijeli in bodo pred penzionisti na vrsti!

A takšni sončki so te vzgojili? Se res vidi kakšno sliko so si postavili! In, če ti vsaj malo gre matematika, če so bili v 90.h stari 50 let, si zračunaj koliko so stari danes!
Tavečji revček si ti!

New Report

Close