Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske so nam spolnost dolžne!

Ženske so nam spolnost dolžne!

V glavnem, en fajn članek, in še vabilo v gledališče, na temo incelov, ki jih je sicer moč opaziti tudi na tem forumu: https://www.mladina.si/189273/zenske-so-nam-spolnost-dolzne/

En odlomek: “Prav posebna vrsta »jeznih moških« so inceli (izraz incel je okrajšava za ’involuntary celibate’ oziroma neprostovoljni celibat), člani (večinoma spletne) skupnosti, ki sovražijo ženske – posebej takšne, ki so »zunaj njihove lige« – in jih krivijo za to, da ostajajo brez seksa. Frustracije in fantazije izlivajo na internetu, v resničnem življenju pa pogosto nimajo niti osnovnih socialnih kompetenc. »Moški, ki se identificirajo z gibanjem incel, najdejo poseben užitek v izrazito agresivnem govoru o ženskah in tudi o t. i. alfa moških, ki naj bi jim onemogočali, da bi sami imeli dostop do žensk.” (vir: spletna Mladina)

Klasičen material za serijske morilce, pedofile, nasilnike in psihopate.

To pa je zadetek.
Pred časom sem obiskovala M Ž čvek. Tam so bili sami sovražniki žensk, veliko huje kot tule na SČ. Zato sem nehala obiskovati tisti čvek. Sama gnojnica po ženskah iz razlogov, ki jih omenjaš. Tule na SČ je sicer bolje, samo se je moderator MŽ čveka, RObi, prikotalil sem in še par njemu podobnih sovražnikov žensk.

Pa ti hodijo k kaksnemu psihijatru za svoje tezave, ali se samozdravijo s smarnico?


Ko se z žensko ne morem bolj strinjati!

sem ravno preje na sekretu razmišljal, da, ko ženska sprejme uslugo (npr. dano prednost, pridržana vrata, plašč, podstavljen stol, plačilo kave, pijačke … se zaveže, da se bo kavalirju oddolžila s seksom ☺

saj gre za koruptivno sprejemanje (na znanem kraju, v znanem času, na znan način …) daril ☺

Pa vsem je skupna nizka stopnja samokritičnosti, ker če bi dotično dejansko posedovali, bi takoj ugotovili, da so sami sebi problem in da v osnovi sovražijo sami sebe, ampak ker nimajo dovolj jajc, da bi prevzeli odgovornost za lastno življenje v svoje roke … so si ustvarili zunanjega sovražnika.

Pa da ne bo pomote obstaja tudi ženska različica nice guy/girl. Saj ne da je to potrebno poudarjati …

Ti si pa navaden škrtuh. Za eno pridržanje vrat bi ti kar seks?

Ti si pa navaden škrtuh. Za eno pridržanje vrat bi ti kar seks?
[/quote]
usluga za uslugo ☺ – čisto pošteno ☺

Naslov teme udaren, posti brez veze.
Naj dedi že enkrat začnejo misliti s tazgornjo glavo. Če ženski nimaš kaj ponudit ji tudi onegavljenja ni treba. Vsi vi omega samci (cca 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}) dajte si dopovedat, da niste v igri. Biologija vam to onemogoča. Pa saj zato pa imamo prostitucijo že od pamtiveka. Plačajte damam iz najstarejše obrti pa bo mir. O dobrih mačkah pa le sanjarite, a jih ne pjuvajte. Če se že morate nad kom znašati se dajte nad materjo naravo in bogom očetom, ki vas je naredil take kot ste. Še vaši starši niso nič krivi. Saj tako niso vedeli kaj delajo.

Pred časom sem obiskovala M Ž čvek. Tam so bili sami sovražniki žensk, veliko huje kot tule na SČ

Kaj smo mi krivi, da vas je večina žensk navaden gnoj? Ve ste kakršne ste, zdaj naj bi pa mi še dobro mnenje imeli o vas? Ne se hecat…

Onegavljenje je en tak prijeten način občevanja. Človeku je preprosto v užitek.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Pa saj zato pa imamo prostitucijo že od pamtiveka. Plačajte damam iz najstarejše obrti pa bo mir. O dobrih mačkah pa le sanjarite, a jih ne pjuvajte.

Vse ste iste. Edina razlika je v tem za kakšno ceno se prodate. Prostitutka za 50 EUR, dobra mačka pač za ustrezno več. Potem bi se pa šle neko enakopravnost, emancipacijo ipd…. Ko se pojavi en uspešen z denarnjem v pol sekunde pozabite na te neumnosti in se prodate kot paradajz na tržnici. Tiste, ki jih noben ne mara, se pa potem grejo feminizem, teorijo spola in kar je še teh bolezni.

Dejansko linka mladino

https://i.imgur.com/IAWt7uZ.png

😀
Po letih premlevanja teme o “incel-ih” v družbenih medijih, to temo opazijo pri Mladini.
:))))))))))))))))))))))))))))))))
Mladina je samo še za dedke in babice…

Mladina… tednik neke generacije, z vami ze vse zivljenje. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Mladina… tednik neke generacije, z vami ze vse zivljenje. 😉
[/quote]

Jah…. bi pričakoval, da se sem in tja tudi pri Mladini zgodi “generacijska menjava”. 😉
Jeba, drgač, če se moraš sam s slovensko politiko ukvarjat in kdo je kaj rekel, da je rekel… se dvakrat obrneš in ne prepoznaš več sveta okoli sebe. Potem ti je vsaka bedarija nova…


Ko se z žensko ne morem bolj strinjati!
[/quote]
To ni ženska, ampak psihično moten provokatorski multinick.
Ki je zaradi pomanjkanja samokritike in svojega notranjega sovraštva, ustvarilo zunanjega sovražnika.
Saj samo psihično moten vztraja v okolju, ki ga doživlja kot sovražnega.

Mladina… tednik neke generacije, z vami ze vse zivljenje. 😉
[/quote]
nope ☺
sem jo bral do kakšno leto po 1990 … potem so ratali pa neuporabni tudi za spodbujanje na sranje ☺


A o materi naravi in bogu očetu pa ne boš nič dodal. Ta dva sta kriva, da te nobena ne mara. 50 ojrov pa izgleda tudi nimaš. Ajoooj, sirotek moj!

Ja, diareja je bila zascitni znak tega cajt’nga. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Tudi če je tako, to še vedno ne spremeni tega, da se prodajate kot paradajz na tržnici… Mi bi bili z eno, ki nam je všeč, pa če nam to uspe ali ne, ve pa z enim, ki je uspešen. Ne gledate njega, ampak to kaj je in kaj ima. Kot stvar, ki gre najboljšemu ponudniku. Ženska tako niti ni stvar, ampak samo pritiklina drugim materialnim dobrinam, ki jih imajo uspešni. Okras v dragem avtu, nič več in nič manj.

Te kar vidim. Ti bi eno manekenko ali misico, lepo in upedenano do amena, da te pride na kolenih prosit, pa da jo lahko grobo napizdiš in odkloniš in si nahraniš svoj večno lačni ego.
Velik sreče pri tem :)))

najdražja je tista, ki jo ima tip doma ☺ … všteješ še duševne bolečine, pa imaš za vsak dan za drugo profesionalko ☺

Ampak priznati si, da ne zmoreš drugače najti ženske, kot da plačaš storitev, je pa res beda, a ne?

New Report

Close