Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kakšni ljudje so po poklicu redarji?

Kakšni ljudje so po poklicu redarji?

A to jih iščejo take najbolj zajebane in pokvarjene, al obstaja šola za to? Kolk so pa plačani da s takim veseljem jebejo v glavo in molzejo folk?

Ni čisto tako.
Ti lahko povem za dva kolega. Pač sta malce zabluzila glede študija. Torej oba samo s SŠ, gimnazijo, kar pomeni,d a je težko najti službo. Pač se je ponudila prilika v redastvu in sta zagrabila. Sta pa oba ob delu potem spet študirala. En je končal študij in takoj našel drugo zaposlitev (tehnični faks). En pa še končuje, ampak pravi, da takoj, ko bo prilika, gre drugam.
Tako, da nekateri so pač redarji, ker še niso dobili kaj boljše službe.

Ni čisto tako.
Ti lahko povem za dva kolega. Pač sta malce zabluzila glede študija. Torej oba samo s SŠ, gimnazijo, kar pomeni,d a je težko najti službo. Pač se je ponudila prilika v redastvu in sta zagrabila. Sta pa oba ob delu potem spet študirala. En je končal študij in takoj našel drugo zaposlitev (tehnični faks). En pa še končuje, ampak pravi, da takoj, ko bo prilika, gre drugam.
Tako, da nekateri so pač redarji, ker še niso dobili kaj boljše službe.
[/quote]

Ampak jaz še nisem srečalo redarja ki ne bi bil/a zajeban/a prase/ica, zato me zanima če je to predpogoj za zaposlitev, ali jih izšolajo take?


a ti, ki kaznujejo gamad, ki ne zna parkirati na parkingu so grdi ☺☺☺
jaz bi jim dovolil / od njih zahteval, jih dodatno plačal … za poškodovanje napačno / v napoto parkiranega pleha ☺

Ampak jaz še nisem srečalo redarja ki ne bi bil/a zajeban/a prase/ica, zato me zanima če je to predpogoj za zaposlitev, ali jih izšolajo take?
[/quote]

Pa kje ti to hodiš?
Jaz še niti enkrat v življenju nisem imela težav z redarji?
Zakaj imaš ti toliko težav z redarji?


a ti, ki kaznujejo gamad, ki ne zna parkirati na parkingu so grdi ☺☺☺
jaz bi jim dovolil / od njih zahteval, jih dodatno plačal … za poškodovanje napačno / v napoto parkiranega pleha ☺
[/quote]

He, he, jaz se spomnim pritožb čez redarje. Ena ženska je čisto zgrožena se pritoževala, da je dobil sporočilce in jo vprašam v čem je bil težava in začne zlivat gnojnico po redarji, ker so ji dali kazen, ker je parkirala na pločniku. Pa ji lepo rečem,d a pločnik je za pešce, ne za avte. Pa se začne dreti, da nikjer ni pisalo, da je prepovedano parkirat na pločniku :).

Pa kje ti to hodiš?
Jaz še niti enkrat v življenju nisem imela težav z redarji?
Zakaj imaš ti toliko težav z redarji?
[/quote]

Ma je prase stalo zraven avta na parkingu in gledalo na uro kdaj mi lahko napiše kazen.


a ti, ki kaznujejo gamad, ki ne zna parkirati na parkingu so grdi ☺☺☺
jaz bi jim dovolil / od njih zahteval, jih dodatno plačal … za poškodovanje napačno / v napoto parkiranega pleha ☺
[/quote]

Pa da jih ENKRAT vidim oglobit gamad ki s svojo kravo zasedejo dva placa na parkingu!!!

Ma je prase stalo zraven avta na parkingu in gledalo na uro kdaj mi lahko napiše kazen.
[/quote]

Hja, parkiranje plačaj pa ne bo težav.
Parkiraš tam kjer je dovoljeno, po potrebi plačaš parkiranje, če gre za plačljiv parking, in ni težav z redarji.
Mi je pa smešno, da imaš toliko težav. Jaz pa še nikoli nobenih. Vidim jih po ulicah pa mi noben nič noče.

Hja, parkiranje plačaj pa ne bo težav.
Parkiraš tam kjer je dovoljeno, po potrebi plačaš parkiranje, če gre za plačljiv parking, in ni težav z redarji.
Mi je pa smešno, da imaš toliko težav. Jaz pa še nikoli nobenih. Vidim jih po ulicah pa mi noben nič noče.
[/quote]

Ma gre za časovno omejeno parkiranje, tisto ko nastaviš urico na vidnem mestu, a še nisi slišalo za to? In prase je stalo zraven in čakalo kdaj čas poteče da lahko kasira.

Fora je v tem, da nek redar napiše 10 kazni na dan, drugi pa 2 na dan. Šefi imajo raje tistega z 10 in imajo tistega z 2 na sumu, da je len.

Ma gre za časovno omejeno parkiranje, tisto ko nastaviš urico na vidnem mestu, a še nisi slišalo za to? In prase je stalo zraven in čakalo kdaj čas poteče da lahko kasira.
[/quote]
torej je povsem korektno opravljal svojo dolžnost, delo ☺

Pa da jih ENKRAT vidim oglobit gamad ki s svojo kravo zasedejo dva placa na parkingu!!!
[/quote]
to pa ni kazniv prekršek ☺

Ma gre za časovno omejeno parkiranje, tisto ko nastaviš urico na vidnem mestu, a še nisi slišalo za to? In prase je stalo zraven in čakalo kdaj čas poteče da lahko kasira.
[/quote]

En namig: sem ženska.
Redar je pa ali ženska ali pa moški, nikakor pa ni srednji spol.

Mi je pa še vedno zanimivo, da imaš toliko slabih izkušenj z redarji. A to vedno parkiraš preko omejitev pa te vedno znova kaznujejo ali kako?


torej je povsem korektno opravljal svojo dolžnost, delo ☺
[/quote]

Samo če je njegova dolžnost iskat dlako v jajcu da lahko kasira P

Pa kdo in zakaj nam je to golazen naprtil, naj se mu posušijo in odpadejo jajca.

Samo če je njegova dolžnost iskat dlako v jajcu da lahko kasira P

Pa kdo in zakaj nam je to golazen naprtil, naj se mu posušijo in odpadejo jajca.
[/quote]

Jaz nimam težav z redarji.
Parkiraj po predpisih in bo vse ok.

V S. Konjicah bodo redarski nadzor poostrili celo na željo prebivalcev.
Občani so zahtevali več nadzora, ker ljudje parkirajo na invalidskih parkingih pa niso invalidi.
In zahtevo občanov po več redarskega nadzora so upoštevali.

Jaz nimam težav z redarji.
Parkiraj po predpisih in bo vse ok.
[/quote]

JA PA SAJ SEM!!!!!

A VAM DELA TEŽAVE BRANJE ALI RAZUMEVANJE PREBRANEGA?!?!

Samo če je njegova dolžnost iskat dlako v jajcu da lahko kasira P

Pa kdo in zakaj nam je to golazen naprtil, naj se mu posušijo in odpadejo jajca.
[/quote]

Redarji so povečini strokovnjaki za iskanje dlak v jacih, in tudi dlakocepljenje jim gre dobro od rok.
Se kar strinjam s tvojimi zapisi.

JA PA SAJ SEM!!!!!

A VAM DELA TEŽAVE BRANJE ALI RAZUMEVANJE PREBRANEGA?!?!
[/quote]

Če si parkirala po predpisih in dobila kazen, potem se komot pritožiš.
Zlivanje in žaljivke na monu ne bodo pomagale. Če so te, kljub temu, da si vse prav naredila, vseeno kaznovali, napiši pritožbo . Pa ne na mon. Pa ne s takim prostaškim besednjakom in žaljivkami kot jih tule pišeš.

Redarji so povečini strokovnjaki za iskanje dlak v jacih, in tudi dlakocepljenje jim gre dobro od rok.
Se kar strinjam s tvojimi zapisi.
[/quote]

Hvala! Končno eden!

Ej, avtorica, kolikokrat so te pa že kaznovali, da delaš tak kažin?
20x, 30x? Večkrat?

A zaradi ene kazni zganjaš tak kraval?

V bistvu me še niso hehe Samo neznansko na jetra mi grejo tile šerifi. Zato si pač tule dajem duška hehe

Hvala! Končno eden!
[/quote]

tukaj bi moral natipkati: 1. na novi strani ☺
matr si mistejke mejkar ☺

New Report

Close