Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Hiše na Rakovniku

Default avatar

Simply me

kateri Rakovnik je napisal/a:
Simply me je napisal/a:
Temu delu Rakovnika smo vćasih rekli Sibirija. Pred leti je tu stal obrat Colorja.
Kateri Rakovnik misliš? Tukaj se ni reklo Sibirija. Ta je v predelu Trnovo. Verjetno misliš tistega pri Medvodah, kajne?
Ja, pri Medvodah :)
Default avatar

Selim se

Evo jaz sem pisal originalno objavo. Ja tisti Rakovnik pri Mesvodah sej zato sem dal link do spletne strani.
Hvala vsem ki ste odgovorili. Ja sej greva se enkrat preveriti kako je s tem soncem in senco, danes sva bila preozna.
To da gnoj zlivajo po njivi je kr beda, in verjamem ja da jim clovek nic ne more. Vozima se pa v LJ na delo ja, ceprav obcasno delama od doma....
Default avatar

porocaj

Kaj boš ugotovil. Če boš opazil se desno nad novogradnjami dela golosek. Pravijo da bodo zidali...tiste njive obdeluje en kmet k je doma od križišča pri jezersku k zaviješ proti Katarini. Sem se zapeljal do njega. Kar domov. Ene 200 metrov od križišča. Je kr prijazen. Sem mu rekel da bomo sosedje sam nisem pa želel prasati če bo sedaj kaj manj gnojnico uporabljal. Vedel je to da če je normalen promet si v lj zjutraj v kake 45 minut. Odvisno kdaj greš im kam. Danes je bil pa v Stanežičah karambol je pa bohpomagej
Default avatar

Zgrožena

8 km in 45 minut?

Ne rečem, če ste starčki.
Default avatar

medvode1

Zgrožena, takole kot govoriš ti govorijo ljudje ki teh izkušenj nimajo.
Default avatar

Tole je res super

:D ja seveda pelješ se hitro, če je pa prometna, tako kot je bila danes, potem pa pač čakaš. V življenju je potrebno imeti mirne živce :D
Default avatar

Selim se

No, vsekakor javim, skrbi me predvsem to, da so v drugi fazi hiše precej bolj skupaj, kot so bile v prvi fazi, tiste najboljše so tako že prodane, tako da sedaj... kaj pa vem, ne morem se odločit. Se še javim.