Forum.Over.Net

Starševski čvek

Posoja denarja

Default avatar

klamfa

Nas je že v srednji šoli profesor ekonomije učil, da se NIKOLI, ampak res NIKOLI pufov ne rešuje z novimi pufi.
In ja, tega pravila se sama resnično držim.
Avtorica teme, z novim pufom boš samo še globje v d*eku.
Niti pomisli pa ne, da si sposodiš od sumljivih družb, z oderuškimi obrestmi, ker z njimi pa ni šale. Verjemi.
Default avatar

Jassy222

Imas kakšn kontakt (telefon)
Default avatar

Bess

A ti res posojas denar al si se samo zafrkaval? V kolikor posojas, bi te prosila za kontakt. Lp, Besima
Default avatar

Dada80

A se pošljete? Lp
Default avatar

Kratkohlacnik

Prosil bi kontakt g. Saso za morebitno posojilo, vrnem v 14 dneh.
Default avatar

Posojilo

Se posojate denar?
Default avatar

Posojilo

Posojilo je napisal/a:
Se posojate denar?
G. Sašo prosim za kontakt
Default avatar

Leli233

Hočes dati email?
Default avatar

tejikkka1

Gospod Sašo prosim za kontakt glede posojila. Tudi jaz nujno potrebujem posojilo. Ali mi pisite na [email protected]
Default avatar

Tadej1981

Ali res posojate denar?
Default avatar

madu

posoja-denarja. com, Žnider's,... še nekaj je posojilnic, malo poguglaj, mislim pa, da zahtevajo potrdilo o zaposlitvi
Default avatar

Alento

Zanima me glede posojila, ce lahko vec info.
Default avatar

Inanino

Pozdravljeni, potrebovala bi kredit v vrednosti 3000eur vračilo lahko po obrokih ali v februarju celotno z obrestmi. Zaposlena sem za nedoločen čas 23 let. Hvala
Default avatar

lahko se zmeniva

Inanino je napisal/a:
Pozdravljeni, potrebovala bi kredit v vrednosti 3000eur vračilo lahko po obrokih ali v februarju celotno z obrestmi. Zaposlena sem za nedoločen čas 23 let. Hvala
zmeniva se da obresti sproti odplačuješ v naturalijah, glavnica pa osatne in gremo to k notarju zrihtat če si za kontakt
Default avatar

Fendt

Rabiu bi posojilo nujno vrnem duplo nazaj in da se naredi notarski zapis a lahko kakšen kontakt