Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Moj mož

Default avatar

a j a

a j zdej 60 ?
Default avatar

Bog MONa TM

a j a je napisal/a:
a j zdej 60 ?
je ☺
Default avatar

Marko

Ananka je napisal/a:
Žalostna sem. Pa se dam na tnalo za popljuvat, bogve mogoče pa ravno to rabim. Poročena sem že preko deset let in z možem imava rešene osnovne zadeve. Hiša otroci oba službe. Jaz sicer nič posebnega, on na dokaj visokem položaju z lepo plačo. Zdravi smo in lepo funkcioniramo. Otroci so v letih ko sva z možem več ali manj taksi službe za obšolske dejavnosti, vikendi pa namenjeni delu v in ob hiši. Mogoče včasih pogrešam kakšne prijatelje, ki so se v toku hitrega tempa življenja malo izgubili. Ne da jih ni. So, ampak tista druženja niso več tako intenzivna.
Že pred leti sem imela večkrat občutek, da je moj mož doma kot nekakšen robotek. Saj niti ne vem, če sem se prav in konkretno izrazila. Na način, da dela več ali manj stvari, ki se od njega pričakujejo, še najraje pa se spravi ven in nekaj štafna okrog hiše.
Pač dela, da mu mine čas doma.
Zdaj pa k tisti stvari, ki me muči že dolgo pa do zdaj nisem hotela tega občutka preveč ponotranjit. Moj ima neko družbo s katero že leta hodijo skupaj dvakrat, trikrat letno skupaj na kakšen koncert v tujino, ali na kakšno smučanje, tekmo.
Vedno je bilo nekako tako, da so šli februarja na smučarijo za par dni, pa potem v septembru, oktobru kakšen koncert. Običajno Dunaj, ali pa Nemčija. Mene to nikdar ni motilo, saj vsaj ženske veste kako včasih pride prav, da si nekaj dni sama.
Lansko leto pa so fantje (meni se je zdelo) malo preterali. Najprej neko svetovno prvenstvo, potem dve fuzbal tekmi v tujini, pa koncert v Berlinu, pa Rusija neko prvenstvo. Ja bolj ko sem obračala, bolj je kazalo da moj vsak mesec nekam gre za par dni. Če pogledam še z drugega vidika, tisočak je vsak mesec izpuhtel zato da je pač nekam šel. Spet ok, saj pravim, denar je pošlihtan, za gospodinjstvo in ostale stroške dajeva skupaj sorazmerno, ostalo ima vsak za sebe. Seveda pa itak na koncu vse pristane za otroke in njihove potrebe.
V soboto pa se je zgodilo nekaj, kar mi ne gre iz glave in posledično je zdaj trenutek da sem se spravila k pisanju.
Moj me preseneti, da gre na tole prvenstvo nekega smučanja. Jaz sem bila prepričana, da spet govorimo o vikendu. Ne! Pravi, da gre že v ponedeljek in bo tam do nedelje. Dopust, da si je vzel. Pravi da so dobili karte od nekega poslovnega partnerja da bo tudi kao nekaj sestankov in ... Mah, rečem iskreno lagal je nekaj. Ni mogel skriti, kar bluzil je nekaj no. Nekako sem ga imela na sumu da bo cel teden pijančevanje in žuriranje.
Včeraj pošlje nekaj slik. Teh pet slik je tako čudnih, da ne vem kaj naj si mislim. Nobenih konkretnih ljudi, nikjer njega, samo slikal je tam neke žičnice in neke panoje, mestno ulico čudno preveč prazno.
Nič več mi ne gre skupaj. Ne morem si misliti, da bi... Da bi ne bil v resnici tam... Ne pričakujem vaših sporočil v smislu ja vara te ja ni tam. Sprašujem kaj bi vi naredile? Kakšno idejo, kako bi vi preverile, čeprav se mi že misel, da bi vohunila za možem, gabi. Ampak preko občutka pa tudi ne morem.
Sam bi povedal, tako kot čutim, verjetno. Torej, občutek imam, da nekaj smrdi ali nekaj v tem slogu.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

odgovvorr

Avtorica ne no nič odgovora??
Default avatar

Me zanima

Najbrž je podaljšal , ni povedal do katere nedelje gre.
Default avatar

Pretiravanje

vsi možje smo taki da bi še kakšno je napisal/a:
Draga avtorica vsi možje smo taki če je prilika za sex ali temu podobnega to tudi izkoristimo.
Tisti ki reče meni pa ni do tega se lažeeeeeeeeeeeeee na veliko.
Ne saj jaz pa nisem tak ,taki so največji lažnivci in največji prevaranti.
Ženske pa niso nič boljše dol bi se dale z vsakim ,ampak teh stvari ne priznajo ,ker je to grdo ,slabševalno ,občutek krivde preko partnerja in nevem kaj še vse .
ŽENSKE STE NAJVEČJE LAŽNIVKE VSE PO VRSTI SE DELATE LEPE STE PA ENE P R A S I C E
Pretiravaš, to je tudi veliko odvisno od seksualnega življenja doma. Ja ženske so lažnivke, tudi v tej temi ženska ni nič povedala o seksu.
Default avatar

Rok-1

Pretiravanje je napisal/a:
vsi možje smo taki da bi še kakšno je napisal/a:
Draga avtorica vsi možje smo taki če je prilika za sex ali temu podobnega to tudi izkoristimo.
Tisti ki reče meni pa ni do tega se lažeeeeeeeeeeeeee na veliko.
Ne saj jaz pa nisem tak ,taki so največji lažnivci in največji prevaranti.
Ženske pa niso nič boljše dol bi se dale z vsakim ,ampak teh stvari ne priznajo ,ker je to grdo ,slabševalno ,občutek krivde preko partnerja in nevem kaj še vse .
ŽENSKE STE NAJVEČJE LAŽNIVKE VSE PO VRSTI SE DELATE LEPE STE PA ENE P R A S I C E
Pretiravaš, to je tudi veliko odvisno od seksualnega življenja doma. Ja ženske so lažnivke, tudi v tej temi ženska ni nič povedala o seksu.
Pusti, človek nima pojma o življenju.
Če si neizživet, pač razmišljaš tako.
Default avatar

A ima pameten telefon

Ananka je napisal/a:
Žalostna sem. Pa se dam na tnalo za popljuvat, bogve mogoče pa ravno to rabim. Poročena sem že preko deset let in z možem imava rešene osnovne zadeve. Hiša otroci oba službe. Jaz sicer nič posebnega, on na dokaj visokem položaju z lepo plačo. Zdravi smo in lepo funkcioniramo. Otroci so v letih ko sva z možem več ali manj taksi službe za obšolske dejavnosti, vikendi pa namenjeni delu v in ob hiši. Mogoče včasih pogrešam kakšne prijatelje, ki so se v toku hitrega tempa življenja malo izgubili. Ne da jih ni. So, ampak tista druženja niso več tako intenzivna.
Že pred leti sem imela večkrat občutek, da je moj mož doma kot nekakšen robotek. Saj niti ne vem, če sem se prav in konkretno izrazila. Na način, da dela več ali manj stvari, ki se od njega pričakujejo, še najraje pa se spravi ven in nekaj štafna okrog hiše.
Pač dela, da mu mine čas doma.
Zdaj pa k tisti stvari, ki me muči že dolgo pa do zdaj nisem hotela tega občutka preveč ponotranjit. Moj ima neko družbo s katero že leta hodijo skupaj dvakrat, trikrat letno skupaj na kakšen koncert v tujino, ali na kakšno smučanje, tekmo.
Vedno je bilo nekako tako, da so šli februarja na smučarijo za par dni, pa potem v septembru, oktobru kakšen koncert. Običajno Dunaj, ali pa Nemčija. Mene to nikdar ni motilo, saj vsaj ženske veste kako včasih pride prav, da si nekaj dni sama.
Lansko leto pa so fantje (meni se je zdelo) malo preterali. Najprej neko svetovno prvenstvo, potem dve fuzbal tekmi v tujini, pa koncert v Berlinu, pa Rusija neko prvenstvo. Ja bolj ko sem obračala, bolj je kazalo da moj vsak mesec nekam gre za par dni. Če pogledam še z drugega vidika, tisočak je vsak mesec izpuhtel zato da je pač nekam šel. Spet ok, saj pravim, denar je pošlihtan, za gospodinjstvo in ostale stroške dajeva skupaj sorazmerno, ostalo ima vsak za sebe. Seveda pa itak na koncu vse pristane za otroke in njihove potrebe.
V soboto pa se je zgodilo nekaj, kar mi ne gre iz glave in posledično je zdaj trenutek da sem se spravila k pisanju.
Moj me preseneti, da gre na tole prvenstvo nekega smučanja. Jaz sem bila prepričana, da spet govorimo o vikendu. Ne! Pravi, da gre že v ponedeljek in bo tam do nedelje. Dopust, da si je vzel. Pravi da so dobili karte od nekega poslovnega partnerja da bo tudi kao nekaj sestankov in ... Mah, rečem iskreno lagal je nekaj. Ni mogel skriti, kar bluzil je nekaj no. Nekako sem ga imela na sumu da bo cel teden pijančevanje in žuriranje.
Včeraj pošlje nekaj slik. Teh pet slik je tako čudnih, da ne vem kaj naj si mislim. Nobenih konkretnih ljudi, nikjer njega, samo slikal je tam neke žičnice in neke panoje, mestno ulico čudno preveč prazno.
Nič več mi ne gre skupaj. Ne morem si misliti, da bi... Da bi ne bil v resnici tam... Ne pričakujem vaših sporočil v smislu ja vara te ja ni tam. Sprašujem kaj bi vi naredile? Kakšno idejo, kako bi vi preverile, čeprav se mi že misel, da bi vohunila za možem, gabi. Ampak preko občutka pa tudi ne morem.
Če ima pameten telefon - kar ga po takem denarju in funkciji visokega položaja zagotovo ima, potem … ČE imaš brezskrben dostop do njegovega telefona … omogoči funkcijo sledenje telefonu … nato … če imaš dostop do njegovega email računa, s katerim je prijavljen na svojem telefonu, potem imaš tudi dostop do sledenja naprave. In tako lepo na zemljevidu vidiš kje se trenutno nahaja njegov telefon. :) Če bo to funkcijo izklopil .. potem veš, da se nekaj čudnega dogaja okoli tebe.

Druga opcija je, da mu rečeš, če lahko greš z njim, ker si ZELO želiš iti zraven (če tudi ne boš hotela) … če bo ga zaskrbelo, kdo bo za otroke čuval … "ja ti, dragi možek … ali pa noben" …

Tretja opcija ti je pa spet, da namestiš na njegov telefon vohunsko aplikacijo, ki je sicer ne vidi nikjer med aplikacijami, ampak more iti v samo spominsko kartico, da jo najde, kar pa po moje ne počne. :)

Tu najdeš lahko svoj telefon:
https://myaccount.google.com/find-your-phone?pli=1

Ne pozabi, da moreš biti v google prijavljena z njegovim računom oz računom, s katerim je prijavljen na telefonu.
Default avatar

a tako

Torej, če računalnik s sabo jemlje, potem imaš eno ODLIČNO aplikacijo. Reče se ji Prey …

Sam sem jo uporabil pri svoji bivši, ker sem sumil, da me vara. Naredil sem se psihiča in na njen laptop namestil ta program … je skrit, ona sploh ne vidi, da je nasnet na računalniku - edino instalirat moreš v eno datoteko v Windowsu, ker tam itak nikoli noben ne brska … jaz sem jo dal v "widnows/system32/" … in potem je ta program slikal njen screen vsakih par minut oz na kolikor si pač nastavil, lokacijo (če je bila vklopljena), pa kamera na računalniku je slikala istega časa, ko je vse te podatke zajelo na par minut. In na parih slikah sem našel polno slik, kako se je en njej nag kazal, ona pa njemu joške …

Nekega dne so jo vse njene stvari pričakale pred vhodom stanovanja. Zraven pa pripisal: "Čas je, da se odseliš k svojemu jebaču. Papa. Tvoj, po novem, bivši." :)

Ta program lahko isto nasnameš v njegov telefon.
Default avatar

si me nasmejal

Me zanima je napisal/a:
Najbrž je podaljšal , ni povedal do katere nedelje gre.
Ha,ha ,si pa za hece!
Default avatar

kje si avtorica

Gospa se nič več ne oglaša.

Najbrž ji je proradilo, da jo je gospod mož nategoval par let......
Default avatar

P_p

kje si avtorica je napisal/a:

...ali ji pa ni več do pisanja
...ali smo odgovarjali še enemu v vrsti monovskih trolov
...ali.............karkoli

Čemu se pa ti toliko zanimaš za to temo?
Želja po naslanjanju, privoščljivosti?
Če si podalo nasvet, je bil dobronameren? Rabiš priznanje?
Default avatar

kje si avtorica

P_p je napisal/a:
kje si avtorica je napisal/a:

...ali ji pa ni več do pisanja
...ali smo odgovarjali še enemu v vrsti monovskih trolov
...ali.............karkoli

Čemu se pa ti toliko zanimaš za to temo?
Želja po naslanjanju, privoščljivosti?
Če si podalo nasvet, je bil dobronameren? Rabiš priznanje?
čemu pa ti odgovarjaš? Temo si več kot očitno spremljalo, če veš zakaj gre....
Default avatar

oglasiseno

Ja avtorica oglasi se ,no!
Default avatar

niste menda nasedli

Pravokacija na kubik