Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ali nosite pod hlače najlonke

ali nosite pod hlače najlonke

Pozimi vedno nosim pod hlače najlonke, ker me zebe. Na žalost pa jih veliko raztrgam, predvsem mi kmalu pokuka ven palec in seveda gre luknja naprej. Mož se čudi, da ne hodim brez najlonk, meni pa se zdi, da so hlače premalo, saj moram kar nekaj poti prepešačiti do službe.

Nikoli ne nosim najlonk.

najlonke. Tako ga vzburjam, ko me slekuje in napiči, najraje v ritko.

Ne nosim žab pod hlače. Edino na smučanju.

Jst jih vedno nosim. Mene brez zebe.

Tudi jaz nikoli ne nosim najlonk. Vem, ni pošteno.

Skoraj vedno.
Veliko jih strgam.
Ampak se brez ne počutim dobro.
Kupujem velike številke, čeprav sem majhna in drobna.

Najlonke sem pomoje zadnjic oblekla na maturancu cca 20 let nazaj. Tista tanka plast plastike… fuj, grozen obcutek! Kaj sele, da bi cez oblekla hlace – me zmrazi do kosti ce samo pomislim. Pozimi nosim bolj tople hlace, plasc do kolen in skornje. Tako da imam razen kolen vse dvojno pokrito.

A pa to sploh kaj greje? Jaz sem kupil v športni trgovini termo dolge gate/hlače, imam pod hlačami za v hrib in pozimi. Super greje, ročno opereš pa še smrdijo ne ker so antibakterijsko obdelane ali karkoli že.

Sploh si ne predstavljam, da bi pozimi med pešačenjem na prostem nosila (samo) najlonke pod hlačami.
Se mi zdi nošenje debelejših hlačnih nogavic ali zimskih podhlač ter (zimskih) nogavic primernejša izbira.
Ob prihodu v službo na toplo pa seveda sleči odvečne ‘grelnike’.

Včasih sem jih vedno nosila po zimi. Sedaj zelo redko. Če grem kam ven za dalj časa in da je zelo mraz.

Meni so najlonke nekaj najbolj groznega za dat na kožo. Tisti zoprni občutek, ki se še okrepi ob vročini (ko se začnejo še bolj popat na kožo) oz. ob mrazu, ko te začnejo kar pikat.
Brrrr, me kar strese, kako lahko to nosite.
Jaz, če že, nosim debele žabe ali pajkice (tudi pod hlačami), ampak to je res redko, če bi bilo zunaj vsaj -10, sier pa mislim, da so naše zime čisto znosne z navadnimi hlačami.

Jih oblečem pod hlače, pajkice,kiklo. Sem se jih tolk navadla, da sploh ne morem brez njih.
Če se ti trgajo na palcu, si najprej uredi nohte, da ne bojo imeli ostrih robo in kupi si dve številki večje žabe.

Nikoli.
(Z eno izjemo – kadar se grem silvestrovanje na prostem).

Enako tudi jaz.

Ojoj nikoli najlonk pod hlačami.

Si jih oblečem za v cerkev (kjer je zelo mrzlo), za na kakšen pogreb, ali če grem kam ven in je zelo mrzlo. Če piha burja in nimaš najlonk pod hlačami, te prepiha do kosti.
Da bi jih imela pa v stanovanju, kjer je zakurjeno, pa si ne predstavljam.
Kupim si pa tiste, najbolj poceni. Če je kakšna majhna luknjica, jih takoj zašivam.
Drugače pa se splača si spiliti nohte in namazati noge s kremo.

Enako tudi jaz.
[/quote]

Jaz tudi tako. Pri tem, da na smučanju ne dam najlonk, ampak Patagonia volnene pajke.

Že kot otrok jih nisem prenesla, kasneje pa sploh ne. Pod hlačami dokolenke povsem zadostujejo. Vsaj zame. Za službo in prostočasne dejavnosti. Se ne spomnim, da bi me kdaj res zeblo.

Nosim S’100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}bombaz “najlonke” ,PID kavbojke,sicer bi zmrznila

Če je fajn pod nulo, oblečem pod hlače bombažne žabe, sicer pa le bombažne kratke nogavice.
H krilu oblečem pozimi prav tako bombažne žabe, spomladi pa začnem z najlonkami, dokler se poleti ne oddahnem, ko sem lahko brez njih.

Pa kakšne ste to ženske da,ne nosite najlonk?! Mene to tok vzburja da bi vam vse polizu stopala oblecene v najlonke.

Pa da mi ga potem še kšna od vas obdela z nogicam. I love nylon feet.

Men jih lah obdelas jes pa teb z nogicam tvojga ticka
Sam mam glivice na nohtih. Sej se ne vid velik k sem si porezu glih dans.mal smrdi ne prevec.
Bos,se zmenva!

Zakaj pa po zimi? Saj pa so pomladi naceloma toplejse kot zima.

New Report

Close