Forum.Over.Net

Starševski čvek

ali nosite pod hlače najlonke

Default avatar

žabe žabaste

Če je fajn pod nulo, oblečem pod hlače bombažne žabe, sicer pa le bombažne kratke nogavice.
H krilu oblečem pozimi prav tako bombažne žabe, spomladi pa začnem z najlonkami, dokler se poleti ne oddahnem, ko sem lahko brez njih.
Default avatar

Najlonko

Pa kakšne ste to ženske da,ne nosite najlonk?! Mene to tok vzburja da bi vam vse polizu stopala oblecene v najlonke.
Default avatar

Najlonko

Pa da mi ga potem še kšna od vas obdela z nogicam. I love nylon feet.
Default avatar

Fgtugb

Men jih lah obdelas jes pa teb z nogicam tvojga ticka
Sam mam glivice na nohtih. Sej se ne vid velik k sem si porezu glih dans.mal smrdi ne prevec.
Bos,se zmenva!
Default avatar

Po zimi pride pomlad

sem jih nosila je napisal/a:
Včasih sem jih vedno nosila po zimi. Sedaj zelo redko. Če grem kam ven za dalj časa in da je zelo mraz.
Zakaj pa po zimi? Saj pa so pomladi naceloma toplejse kot zima.
Default avatar

Manja Zeh

Jaz jih nosim pozimi zdaj še ne ker je pretoplo. Tudi moj mož si jih pozimi obleče, ker dolgih spodnjic ne mara, raje obleče žabe pod hlače.
Default avatar

Jaztakolesocer

Sicer stara tema ampak jaz nosim najlonke....bolj je mrzlo vec denske oblecem.
Default avatar

zmrznjenaa

Če je res hladno in se dlje zadržujem zunaj, pešačim, potem pod hlače oblečem tanke bombažne pajkice.
Default avatar

pozimi

Ko sem še živela v hladnejšem delu Slovenije, sem pod hlačami pozimi nosila debelejše žabe brez stopal. Ker nisem marala tega, da so se mi zaradi najlonk v obutvi spotila stopala.

Zdaj pozimi nosim le hlače, ker na Goriškem ni tako mrzlih zim.
Default avatar

enih res ne razumem

Te najlonke mi pa niso jasne. Nosim itak samo kavbojke oprijete, tko da ni variante za najlonke.

Za pozimi dobiš pač zimske hlače. Ravno tako kot so zimska krila in poletna. Enih res ne razumem. Še pajkice imam zimske in letne. Ne moreš nositi zimski poleti in obratno.
Default avatar

Ena južna

zabica gre je napisal/a:
Pozimi vedno nosim pod hlače najlonke, ker me zebe. Na žalost pa jih veliko raztrgam, predvsem mi kmalu pokuka ven palec in seveda gre luknja naprej. Mož se čudi, da ne hodim brez najlonk, meni pa se zdi, da so hlače premalo, saj moram kar nekaj poti prepešačiti do službe.
Mogoče 1-2x na let da dam nase najlonke, pod hlačam pa nikol, sam nogavičke. Če je res orng mraz, potem si dam pajkice pod hlače.
Default avatar

Alenny

Jih oblečem pod hlače, ja, pa tudi samostoječe včasih. Dokolenk pa ne maram, ker mi dol zlezejo.
Default avatar

zelor

Zelo rada nosim najlonke pod hlačamim, le da niso pretesne. Me ne moti ta plastika, ker so tkane tako, da zrak kroži in mi je prav prijetno. Skušala bom zamenjati s kakšnimi tenkimi pajkicami, mogoče bo šlo, ker nogavic ogromno raztrgam.
Default avatar

Bronija

zelor je napisal/a:
Zelo rada nosim najlonke pod hlačamim, le da niso pretesne. Me ne moti ta plastika, ker so tkane tako, da zrak kroži in mi je prav prijetno. Skušala bom zamenjati s kakšnimi tenkimi pajkicami, mogoče bo šlo, ker nogavic ogromno raztrgam.
Pa si kupi večje, če se ti trgajo.
Default avatar

pod pod

Pod hlače???? Nič

Pod HLAČAMI pa samo spodnje hlačke.

Sklanjaj HLAČE, ker imaš problem!
Default avatar

Nikkica

Zelo pogosto mrežaste ali čisto tanke, lepo tkane. Obožujem te mrežaste, cel predal jih že imam.

Nekako v tem slogu jih najraje nosim, ampak lepše, torej ne da se vidi rob nogavic, tako kot tukaj, ampak, da so cele normalne najlonke.

Slika
Default avatar

Alenny

Nikkica je napisal/a:
Zelo pogosto mrežaste ali čisto tanke, lepo tkane. Obožujem te mrežaste, cel predal jih že imam.

Nekako v tem slogu jih najraje nosim, ampak lepše, torej ne da se vidi rob nogavic, tako kot tukaj, ampak, da so cele normalne najlonke.

Slika
Dobra kombinacija. Z dokolenkami lahko tudi vplivaš na velikost lukenj, odvisno koliko jih napneš gor po nogi.
Default avatar

Jih nosim

Tudi pod hlačami, všeč so mi ker jih lahko izbiraš po debelini glede na to kako hladno je in glede na to nosiš tanke ali debelejše.
Default avatar

Kr enka

Nikkica je napisal/a:

Slika
Hlače, mreže in visoke pete, kombinacija, ki jo nebi nikoli oblekla. Žal.
Default avatar

Monyča

Kr enka je napisal/a:
Nikkica je napisal/a:

Slika
Hlače, mreže in visoke pete, kombinacija, ki jo nebi nikoli oblekla. Žal.
Vsake oči imajo svojega malarja.
Meni je pa čisto kul kombinacija.