Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pazite se da vas Petrol ne na….. tako kot je mene to je njihova stalna praksa preberite vsi

Pazite se da vas Petrol ne na….. tako kot je mene to je njihova stalna praksa preberite vsi

Pozabila sem denar za plačat in nič hudega sluteč podpisala kar so mi dali za podpisat med drugim citatv nasprotnem primeru bo moj neplačani znesek obravnavam kot goljufija in bo podan predlog za kazenski pregon in zgoraj podpisani izrecno dovoljujem in pooblaščam petrol da v primeru neplačila tega zneska družba petrol zoper mene vloži kazensko ovadbo za kaznivo dejanje goljufije. rok plačila 24 ur. kaj pa če si izgubil kartico in ne moreš do denarja v 24 urah, kaj če je nedelja kje boš plačal, kja če to kaj če ono, kaj misli petrol da imam jaz čas se voziti po sloveniji pa tole urejati, kaj ljudje nimamo drugega dela ali kaj, kakšen rok je to 24 ur in da kar izsiljujejo da podpišeš da si goljuf če ne plačaš v 24 urah, zame osebno maf….. in tole država slo dopušča, ve se zakaj, a je to sploh zakonito, kaj neki bi reklo evropsko sodišče na tole, tam tako slo praktično vse izgubi, saj evropa ve kako gre to v slo. in to ti dajo za podpisat kar tri izvode, kaj a je eden za državno tožilstvo za obsodbo po hitrem postopku mogoče, drugo pa za kakega pijanega policaja ki se v kandelaber zaleti al pa za unga k mu ga med vožnjo vleče vmarici pijana maldoletnica tole pa je šlo v total dno do nafte če mene vprašate

njihova dobra volja, da so ti sploh dali na “kredo”, ti jih pa za hrbtom v zahvalo…. kdo je tu nor?

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.


kak si to predstavljaš?
da kupiš nekaj v velikem znesku in pričakuješ, da bodo v nedogled čakali, da jim plačaš?
jebote, saj pa menda veš, kdaj si naročil olje, da si greš ta dnar zrihtat, pa v soboto in nedeljo tudi ne vozijo….

če pa nimaš denarja, pa ne naročaš olja. simpl


3 ure po tistem, ko sem ?izgubil? denarnico z vsemi dokumenti, sem na banki odjavil kartico in dobil toliko denarja, kot sem ga rabil do izdaje nove kartice.

Oh vau. Kako grozen dogodek.

Naslednjič nič ne podpisuj. Lepo nazaj do avta in lepo z usteci pozavgaj iz tanka ves bencin, ga preizpluvaj v ročko in ročko lepo vrni, pa je. Če bo premalo, ponudi še malo podobne zavge kakemu zaposlenemu. Domov greš potem peš, ker pa boš malo na hlapih, ne bo noben problem.

Aja pa daj še tu objavi, kje se bo dogajalo, da pridemo dokumentirati in posnetek objavimo tu gor. Neprecenljivo.

Čaki, prišel si na Petrol, tankal, ugotovil, da si pozabil denarnico, oni o bili toliko fair, da so rekli, da denar pripelji v 24 urah in ker ga nisi so sprožili izterjavo? Kaj si pa pričakoval, da bo sam direktor Petrola prišel do tebe pa ti dal še dodatnih 6 mesecev, če bi mogoče plačal…

Sicer pa, če si tankal je znesek manj kot 100 evrov in, če v 24 urah ne zbereš tega denarja (ker ga očitno imaš, če si šel tankat!) Petrol pomoje ni tvoj največji problem…

Meni bolj deluje, da si ti hotela njih nategnit.

Saj človek ne ve, ali bi se ob tem zapisu smejal ali jokal.

Drugič raje kar takoj po tankanju zapelji s črpalke pa poročaj, kakšna (nepravična) obravnava te bo potem doletela.

Upam, da je provokacija:):):)

Petrol jo kreditira 24h in gospa nima časa jim vrniti denarja? Bi ti bilo ljubše, da te tam zadržijo, kličejo policijo in takoj podajo prijavo?
Ah ja…. pa tako lep dan je zunaj:):):)

Podpisali ste t.i. pripoznavo dolga.

Tako je, v kolikor stranka nima dovolj denarja, pozabi pin oz. Skratka ne more placati na licu mesta.

Jaz vidim v tem samo plus.

Avtor teme pa kar tiho, očitno so odgovori kontra tistega kar je pričakoval.
Tankal si gorivo nisi mogel plačati, ker nisi imel denarja, njihova dobra volja je, da so ti dali 24 urni rok plačila in ti se razburjaš??
Lahko bi poklicali policijo zaradi kraje/prevare kar bi bilo mnogo huje poleg plačila bi dobil še kazen!

Najbrž imajo na Petrolu dovolj nategatorjev, ki ‘po naključju pozabijo denar’…

Očitno je avtor hotel njih na…, pa se je uštel in sedaj stresa slabo voljo.

##Evo prsežem ti, nkol več na Petrol, jaz bom kr s tankov po parkplacih zaugala.
Pr men si dosegla si svoj namen svaka ti čast!##

Zgrožen sem nad prebranim. Kaj se pa grejo, da še denar hočejo za bencin, ki si ga natankal? Kam pa pridemo, če ne bojo zastonj točili?

Si pač pozabil denar, naj še oni pozabijo na tisti bencin. Najbolje, da jih prijavimo inšpekciji.


To je pa res grozno, da ti niso dali možnosti še odplačevanja na kredit za 12 mesecev. Res neumno pisanje, kako lahko greš na Petrol brez gotovine ali brez bančne kartice. Vzela si nekaj kar ni tvoje in nisi plačala, zakonsko je to kraja in ne vem kaj ti ni jasno. Njihova dobra volja je, da so ti omogočili plačilo v 24 urah. Drugje v EU bi ti zadržali avto, do plačila.

Vaši odgovori so me nasmejali in potrdili moje mnenje , ki ga imam o večini udeležencev tukaj gor. Za to večino velja, da ste izobraženi pravniki, direktorji, bogataši, veste vse o vsem, imate multiple poklice, vse znate in imate temu primerne plače. Ker se mi z vami ne da razpravljati, to tudi ni smiselno, bom vprašal samo tole oz , če izhajam iz vaših odgovorov ste potemtakem vi vsi goljufi. Vsi tisti, ki ste kadarkoli plačali položnico za karkoli čez rok 24 ur, ste hoteli ogoljufati tistega na drugi strani, ki vam je izstavil račun za že dobavljeno storitev. A ste se šli prijavit a policijo, da so proti vam vložili kazensko ovadbo, saj ste po vaši razlago goljufi in vse tisto, kar ste napisali. In poglej jih to, namesto da bi bili hvaležni vsem tem, ki so vam dostavili storitev, da so vam dali rok in čas da to plačate in vas kreditirali, ste jih še prineseli naokoli in niste v roku plačali položnice. Prosim poimenski seznam udeležencev foruma, ki kadarkoli ni plačal položnice v roku. Opazil sem da ste tukaj mnogi tožniki in sodniki za hitre postopke, tako da za vas to ne bo težava, ali pač.


3 ure po tistem, ko sem ?izgubil? denarnico z vsemi dokumenti, sem na banki odjavil kartico in dobil toliko denarja, kot sem ga rabil do izdaje nove kartice.
[/quote]
Sam da se to tebi zgodi, perfekcionistu?

Na kratko:

resnično si bebav.

Ubogi ljudje okoli tebe.

Revček in mamin sonček. V jok pa na drevo.

Res so grdi do tebe, mucek mali. Kaj pa mami pravi na packe s Petrola?

Evo mene, pa na Petrolu sem tudi že pustil neplačan račun. Med nama je ena majhna razlika – jaz sem Petrolu plačal, pa ne v 24 urah ampak v dveh. Ker nisem neka poklicna žrtev, pa tudi nisem javkal o tem po forumih.
Takile fosili boste zrihtal s tem pritoževanjem samo to, da boš naslednjič v takem primeru lepo počakal pri blagajni, da ti bo nekdo dostavil denar. Bumbar.

Malo kratek rok so ti res dali. 25 ur bi lepše zgledalo. Ker si 1. uro skurila že s podpisovanjem in po tem še z branjem podpisanega.

Glede na to da ni prebrala, kaj je podpisala, bi ji morali dati rok 1 leto, z možnostjo obročnega plačila, brezplačen pravni nasvet, brezplačna očala poljubne dioptrije, ter brezplačen 3 mesečni tečaj funkcionalne pismenosti.

Trapa senilna, leta okoli brez denarja, potem se pa še usaja! Še bolj verjetno pa je mislila, da ji ne bo treba nič plačati.
Če bi bili pametni, bi ji zasegli avto, pa bi hitro znala poklicati nekoga, ki bi ji takoj prinesel tiste fičnike za bencin. Kaj vse ne živi med nami!

V trgovino greš tut in na blagajni rečeš, da nimaš in prineseš naslednjič? Tko za 50€ robe?
V bistvu so ti šli zelo nasproti, jst bi poklicala policijo, da te popišejo.

Men se je isto zgodilo na eni drugi črpalki. Šla sem tankat, hočem plačat pa kartice ni prijelo, ker je potekla, novo sem imela pa doma, pozabila sem jo dati v denarnico, gotovine pa nisem imela. Morala sem izpolniti Obvestilo o pobegu. Tisti trenutek sem se počutila kot največji kriminalec. Ko sem premislila, sem ugotovila da ni nič narobe, ker sem izpolnila tisti obrazec. Saj tudi ko greš v trgovino kupiti katerokoli stvar je ne moreš kar vzeti pa priti plačat, kadar se ti zljubi. Tako da avtorica: umiri se malo.

Hecna tema, a vseeno koristna. meni s enamreč večkrat zgosi, da sem med natakanjem bencina v avto sprašujem, če imam denarnico pri sebi. Doslej sem jo še vedno imela, a ni rečeno, da pa ne bom kdaj brez. Se zgodi. No, in po tej temi sedaj vem, da so pripravljeni počakat en dan, da dostaviš tistih 50 evrčkov. Kul.

New Report

Close