Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Karierni sejem – Golovec

Karierni sejem – Golovec

Danes. Raztavljalce so lepo postregli z kavico in rogljickom. Nas iskalce zaposlitve pa ko sisa. Tako se dela v tej drzavi.

Te sejmi so poceni reklama za firme, biznis za organizatorje in izguba časa za iskalce zaposlitve.


…še okradejo te za tvoje znanje, ki ga pridobijo brezplačno.
Sem bila na enem takem, mi je kadrovica zelo prijazno razlagala vse, vse je zgledalo super, naloga, ki sem jo dobila, da doma pripravim načrt, kje in kako vidim razvoj v njihovem podjetju v prihodnosti, kaj bi se moralo narediti.
Jaz pridem domov, se resno zatopim v delo, ji pošlje, niti odgovora ni več bilo od nje, ne duha ne sluha. Seveda je vse pobrala in uporabila kot njeno.

Ampak za pr.asce, ki se znašajo nad brezposelnimi tako in izkoriščajo brezposelne in delavce tako, pride tudi šiba. Ni bilo dolgo, ko se je tam vodilna garnitura zamenjala in madame je ostala brez šihta in iskala službo kot brezposelna. sem videla po njenem linkedIn profilu.
Sem si mislila prav ti je, čisto prav. če se norčuješ iz brezposelnega in se okoristiš na njem, da se z njegovim delom ti kitiš, si drugega kot to ne zaslužiš.

… in še eno podjetje je imelo tako foro na podoben način, ker vodja ni sploh bil iz foha in ni imel pojma, ampak bil nastavljen pač v družinski firmi, in je take izvajal tam potem,da je kradel znanje.
Po teh izkušnjah se podjetjem, ki imajo take načine v postopkih izbire, samo zahvalim. Tako izkoriščal me ne bo več nihče.
Podjetje, ki me bo cenilo in spoštovalo, tam pa z vso zavzetostjo dam svoj trud in znanje, takoj ko bodo pokazali,da me cenijo in da sem jim vredna – torej me bodo zaposlili. Niti sekunde prej!


…še okradejo te za tvoje znanje, ki ga pridobijo brezplačno.
Sem bila na enem takem, mi je kadrovica zelo prijazno razlagala vse, vse je zgledalo super, naloga, ki sem jo dobila, da doma pripravim načrt, kje in kako vidim razvoj v njihovem podjetju v prihodnosti, kaj bi se moralo narediti.
Jaz pridem domov, se resno zatopim v delo, ji pošlje, niti odgovora ni več bilo od nje, ne duha ne sluha. Seveda je vse pobrala in uporabila kot njeno.

Ampak za pr.asce, ki se znašajo nad brezposelnimi tako in izkoriščajo brezposelne in delavce tako, pride tudi šiba. Ni bilo dolgo, ko se je tam vodilna garnitura zamenjala in madame je ostala brez šihta in iskala službo kot brezposelna. sem videla po njenem linkedIn profilu.
Sem si mislila prav ti je, čisto prav. če se norčuješ iz brezposelnega in se okoristiš na njem, da se z njegovim delom ti kitiš, si drugega kot to ne zaslužiš.
[/quote]

Ja tudi to se dogaja in ti verjamem. Da o brezplačnem delu za “reference” niti ne govorimo.

New Report

Close