Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samski moški brez otrok po tridesetem

Samski moški brez otrok po tridesetem

Na semaforum sem dala oglas, da najdem novo prijateljico za v hribe. Odzvalo se je že vsaj 50 moških. Kakšnemu sem odpisala, ker je izgledal da ga zanima pohod, po treh mailih pa že vidiš da cilja na seks. Vsi skoraj začnejo z isto foro, samski, brez otrok, obdarjen…

Kaj je narobe s temi ljudmi?

Takšni so cele dneve pred PC in težijo vsem ženskam. Zakaj nimajo ženske in potomstva pa je poskrbela sama mati narava, da se izloči šibke gene. Odpad po domače.

Si šele danes pogruntala, da je med dedci 95 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} fukfehtarije, pa 5 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ostalega?

nova
Uredništvo priporoča

Eno jaz sem samski in čez 30. Ne zanima me sex s tabo ne nič drugega. V hribe hodim običajno vsak teden ampak zadnje tedne nimam časa zaradi službe. Škoda 🙂

Na njihove oglase se ne odzivaj! Verjetno ti pišejo sami prekomerno težki moški z velikimi trebuhi in taki res niso primerni za v hribe. V ruzaku nosijo klobase in beli redilni kruh, da vse okoli njih zaudarja.
Otrok pa nimajo ker ne dobijo punce. Prekomerno težki moški niso obdarjeni! Briši fejke čim prej!

Iz spoznavnega portala. Kliknilo me jih je že 200 ali več, sami motenci in fehtarji.


Da ni kaj narobe s tabo, ker nisi sposobna najti prijateljev drugače??

Kaj ste ve pričakovale, da boste spoznale na netu Mistra Sveta z miljardo na računu 🤣🤣😜


Klinc pa dar, če ga nihče ne ceni:-))

Ni nujno, da je kaj narobe – pri takšnih je samo očitno da možgani malce šepajo – ali pa jim ni mar.

Bi kaj odgovorila, če bi vedla kaj je semaforum…

Manjka jim seks, mislijo da, ker sami glumijo, da glumiš tudi ti itn.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Sem pogledal na semaforum. Samo tam je treba biti registriran. Tukaj na MON pa to ni nujno in lahko nekdo piše svoje tekste tudi, če ni registriran. Avtorica, vi potrebujete, kakor ste napisali neko pohodniško prijateljico. Lahko tudi tukaj poveste pod katerim imenom se skrivate na semaforum in mogoče se vam bo želja lažje uresničila.

drug drugega programiramo

To so verjetno kar poročeni fukfehtarji. Velika večina pofukljivih cuckov je med poročenci.


teb pa pošteno seka, jaz sem debel pa fokam sam najboljše


teb pa pošteno seka, jaz sem debel pa fokam sam najboljše
[/quote]

Fokaš že, fukaš pa ne.

New Report

Close