Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Partner me sprašuje, kaj si želim za RD

Partner me sprašuje, kaj si želim za RD

v kratkem imam okroglo 50-obletnico, mož me sprašuje, kaj si želim, kaj naj mi kupi. Da nikoli ne ve, kaj naj mi kupi. Gre za to, da sva premožna, če bi rabila npr. zobni implantant bi si ga že itak sama kupila. Če bi si želela neki plastični popravek, bi si to že sama kupila (iskreno rečeno me to niti malo ne zanima, sem nasprotnik vseh plastičnih operacij). Skratka kar se tiče zunanjosti, si ne želim nič. OK, lahko mi kupi neki lep masivni prstan, srebrni bo čisto OK. Ampak to itak ni ne vem kakšen denar, 50-100 eur stanejo zelo lepi srebrni prstani. Preobrazbe me ne zanimajo, ker se mi zdi, da za to ,da ti svetujejo novo frizuro in make up, predrago zaračunajo. Sem vedno lepo urejena, imam tudi lepo frizuro.
Želim si potovanje v AZIJO ali Afriko, a spet, je treba uskladiti termin zaradi firme, ne moreva kar iti za 14 dni, zmeniti se morava s sodelavci, da nas v tistem terminu pokrivajo. Tako da težko je to presenečenje. A še kdo tak, ki ne ve , kaj bi imel?
Pa ne me napadati, da imam polno rit vsega, ker sem v osnovi vedno bila varčna, saj smo imeli težke začetke in denar vedno cenim. Ne oblačim se v draga oblačila, ne razmetavam denarja. Kaj si želim ?Želim si tisto, kar se ne da kupiti. Želim si, da bi firma šla še naprej, da bi bilo za plače, da se ne bi žrli, ali bo zneslo ali ne, da ne bi imeli problemov, kakšnih inšpekcij..Želim si biti obkrožena z dobrimi ljudmi. Želim si še naprej zdravja, k sreči sem zaenkrat jeklenega zdravja, naj tako ostane. Hčeri sta pridni, nimamo težav, delata srednjo šolo, sta delovni, neproblematični. Z možem tudi nimava nobenih problemov, me ne vara, jaz tudi ne njega, sva lepo povezana in nimava težav. Še kakšen ki ne ve, kaj bi imel za darilo za RD?

Te po svoje razumem. Kaj pa kak vikend oddih nekje? Lahko v kakih termah, smučanje….kaka evropska prestolnica?
To nama zalo ustreza, da malo odklopiva. Materialne zadeva tudi meni ne pomenijo veliko.

Ja, so tudi drugi podobni; a tu se reče, da ne bi imela nič konkretnega oz. materialnega in se obrne v odnose – mogoče eno popoldne s sprehodom samo za vaju?
ALi kaj podobnega, kjer gre za tebi ali vama posvečen čas.

Te popolnoma razumem, ker sem zelo podobna. Pri nas je v navadi, da se za ta okrogle nekako malo bolj potrudimo, zato tvojega moža čisto razumem, da te je direkt vprašal kaj bi rada. Jaz bi na tvojem mestu izrazila ravno to željo, potovanje. 14 je dni je res dolga… jaz naredim tako, da gremo za max 10 dni, več si skoraj ne upam, in še to gledam, da so vmes kakšni prazniki. Takrat so poslovni partnerji tudi na dopustih in se nekeko lažje “zvozi”.
Če misliš, da ne bo šlo, si še zmeraj lahko izbereš kakšno bližjo varianto.
Kakor koli, že v naprej ti želim vse najboljše :))

seveda, materialno v resnici nima nobene vrednosti 🙂
za rojstni dan pa naredi to, kar si želiš … če je to potovanje, naj bo potovanje. pa pusti presenečenje, ga rabiš? raje se skupaj odločita kam bosta šla in kaj bosta tam počela.
jaz trenutno lobiram za nek dogodek, ki bo poleti … si res želim biti tam… vedno v naprej povem kaj si želim 🙂

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Izlet v neznano.

Reci, da bi rada darilo delila z njim in bi bila vesela kake stvari, ki bi jo počela vidva skupaj, na primer izlet nekam v Slo., kjer še nista bila ali pa sta bila in vama je bilo všeč.
Na misel mi pade Otočec, lahko gresta na triurno kopanje v katere od toplic, pa potem na kosilo na grad Ootočec, na sprehod tam okrog…

Moja mama je ista! Nič ji ne moreš kupit, ker kar si želi si kupi sama, takoj! Itak pa ji je vseeno za materialni shit…
A si želiš kaj probat že dolgo pa do zdaj ni bilo priložnosti? Mi smo tak mamo peljali na bungee jumping v Solkan! Za 50ti rosjtni dan pa po tattoo – si ga je želela 🙂

Če si ljubiteljica glasbe, kakšen koncert izven naših meja, morda opera v Milanu?

Danes si se pa spravila na premožne ali kako?

Samo pri brihtnih vseeno nisi, ker te je takoj opaziti. Isti stil, iste napake, isti način.

Saj ostale teme tukaj so več ali manj tudi provokacija, ljudje pa vseeno lahko delimo mnenja, kaj praviš?

Ja, žal je veliko tem tukaj res provokacija in to se dopušča. Zato pa tiste prave teme in resnična vprašanja ne dobijo dovolj pozornosti ali celo nič odgovorov.

Dokler bomo podpirali provokacije, bo tega vedno več in vedno manj ljudi tu gor, ki bodo vprašali kaj resničnega, ker odgovorov ne bo. Res pa so takšne teme seveda najbolj brane, ker namerno izbirajo tematiko, ki ljudi zanima.

Tale pisec je zelo aktiven in vedno prične s temo, ki podžge in ima ogromno ogledov ter ogromno odgovorov. Ljudje seveda berejo in odgovarjajo temu, spregledajo ali pa celo ignorirajo pa teme, ki so resnične.

Zato opozarjam na provokacije, čeprav so očitno več kot zaželene tako s strani upravitelja strani kot s strani bralcev in odgovarjajočih. Pač kruha in iger…

Priznam, res je provokacija. Hitro ste me ujeli.

Tudi sama delim tvoje mnenje, saj gre za “podžiganje” v temah, v katerih se pričakuje branost. In predvsem navzkrižno kontriranje. Eni se lotijo odgovarjanja po najboljši vesti (med njimi se pojavijo tudi novi nicki), drugi uživajo v prilivanju olja na ogenj na tak način, kot zmorejo (ostajajo prepoznavni skozi več tem).

In če ta forum živi zgolj od kruha in iger, zdrsne na raven rumenega tiska. Tega pa v reali ne berem.

kaj pa praviš na individualni plesni tečaj za oba? meni je svetovno, z možem sva dosti bolj povezana, fajn je… če imaš malo občutka za ritem. če ti je sicer ples muka, je to BV

ja, mene tudi vedno sprašuje, kaj bi imela za božička (RD imam takoj po božiču in takrat dobim šopek 😛
lani mi je potem kupil verižico z diamantnim obeskom… nevpadljivo, zgleda kot drobna srebrna verižica…

Vsaka tema ni provokacija. Ljudem se dogaja marsikaj in imajo različne težave, različne osebnosti. Zakaj ta tema ne bi mogla biti resnična? Ker ti tako praviš in se tebi tako “zdi”.

Glede na to da te je on vprašal in da ti sprašuješ tu bo to težko presenečenje. Razen če te želi mal zmesti pa ima že odlično idejo.
Drugače pa če želiš vsaj malo presenečeja lahko se dogovorita da bo potovanje in kdaj bo, tako da uskladita v firmi za dopust.
Mož pa lahko vse splanira, tako ne veš ne kam greš ne kaj se bo tam dogajalo.

Vidim da sem označena za provokatorja. Nisem vedela, da so moje teme top brane, hvala, bom razmislila o kakšni pisateljski karieri. Res ste hecni, vsaka tema je provokacija. Ne ni provokacija , zakaj bi bila 🙂

Če vse imata, pa skupaj osrečita še druge, ki imajo manj.


Ne, ker jo prepoznam, ker je preveč očitna. Je zgoraj zapisano – isti stil, iste napake, isti način. Začne se že pri naslovu, vedno. Tekst je vedno napisan na enak način, podobno začne, pelje in zaključi zgodbo. In z enakimi napakami. Še kdo drug jo prepozna.

Seveda se podobne zgodbe ljudem dogajajo, ampak ta tema je pač od iste, ki piše o apartmajih na Hrvaškem in ne vem več čem še.

Meni je pa grozno (sploh ker počasi tudi jaz prihajam na to točko), da človek nima želja.
Se spomnim kot otrok, kako se HREPENELA po kakšni stvari, koliko sanjarjenja, gledanja izložb, namigovanja staršem, neprespanih ur – to se zdaj počasi izgublja in meni je žal.
Tudi mene so že vprašali, kaj si želim, pa kar nisem vedela.
Še na šopingu se mi zdaj velikokrat dogaja, da “nič nimajo” – kar pomeni, da me nič ne premami, nič mi ne zbudi tiste želje, hrepenenja, apetita.
Mogoče smo pa res vasega presiti, ampak meni se ne zdi, da je to glavni problem. Ena taka naveličanost? Ne vem.
Še najbolj se razveselim recimo kakšnega orodja za delo zunaj, novega prekopalnika recimo :)))

No, si pač materialistka in darilo vidiš denarju ali v firmi=spet denar, hčeri sta na nekem 6. mestu…

Mi nismo premožni, revni pa tudi ne, nekatere želje si težje izpolnimo, a vsaj potrebe so vedno pokrite, pa bi si za eno tako priložnost želela doživetje, spomin, mogoče izkušnjo, a najbolj skupno preživet cel dan, ki bi bil že s tem zaznamovan kot poseben, denarno pa poceni ali celo brezplačen…

New Report

Close