Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek obiski in počitek

obiski in počitek

Hej. Moj mož je prav posebne sorte. Vedno, ko so obiski( in tudi sicer) se mora nujno po kosilu malo poležat in seveda tudi zaspi. Moti pa me , ker to počne tudi, ko imamo obiske…..ali pa zgine v spalnico in tam spi. Ima še kdo te probleme? Kaj si mislite o tem?

hvala

drugače spi zadosti….ni problem, da bi bil nenaspan

nespoštovanje do obiskov

Ne pusti se motiti v svojem domu.
Z obiski se dobivajte zunaj;)

Boljš to, kot da zaspi za mizo. Moj ata je kar zakinkal za svojih 15 min.

Moj sodelavec tudi. Smo bili skupaj na enem seminarju in ga po malici zaslišimo, kako smrči na stolu 🙂


Pusti lepo človeka spat, očitno to rabi.

Meni bi bil dedec všeč, tudi če bi bil jaz na obisku. Ne da se motiti v tistem, kar mu je všeč. Bravo.

Malce neprimerno je le v primeru, da je on povabil ljudi ob tisti uri – in bi potem izginil spat.

A si ti od mojega partnerja sestra?

Pri njih si povabljen na kosilo in gre mož pa kosilu spat. Ti kot gost dobiš občutek, da si nezaželjen, a oni te povabijo.

Ma lahko bi po kavi počakal še pol ure, potem pa itak gremo domov.

Jaz naredim isto, zadremam za 15 minut, se ne pustim motiti, če sem kje na obisku pa vprašam za prost kavč za dremež, če ga potrebujem. Na obisk hodim k ljudem, ki jih spoštujem in ki spoštujejo mene, zato ni zamer, kvečjemu zanimivo se jim zdi.

Simpatično 🙂

Zakaj? Povabljeni ste bili na kosilo, ne na to, da tam visite še pol popoldneva. Če pa to ni zadosten znak, da vas ima dovolj, potem pa tudi ne vem.

Od babi partner je vedno šel v svojo sobo TV gledat in malo zakinkat. Moj mož naredi enako po nekaj urah, ko je na obisku na kosilu sorodnica. Midve padeva v debato, kaj naj on zraven sveti? Če je družinsko srečanje ali na obisku cela družina, pa seveda ne. Zdi se mi zelo nevljudno.

Pri nas pa poslovna sekretarka podjetja enako.
Smo mel pomemben sestanek v podjetju, sami direktorji. Seveda termin po kosilu.
Se vsedemo, lastnik smrtno resno razlaga in 10 min kasneje slisimo smrcanje.
Umrla sem od smeha.
Lastnik je skomignil z rameni in komentiral, da je ocitno izcrpana innaj jo pustimo naj si spocije.
Pol ure kasnej se zbudila kot da ni bilo nic.
Naj ne razlagam kolk je bilo meni mucno teh pol ure, ko sem mogla bit visoko skoncentrirana, ona mi je pa smrcala na uho. Pritisk mi je padsl in najraj bi jo objela in zasmrcala z njo.

New Report

Close