Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek občutljivost belega avta

občutljivost belega avta

A je belo avto najbolj občutljivo? So mi všeč, ampak nisem ravno nagnjena h glancanju. Je komu žal, da je kupil belo avto?

Kristus


Manj je občutljiv kot črn. Še najmanj glancanja pa je s sivimi.

Mi je žal, kar imam las na glavi. Nikoli več belega, to se res pozna popolnoma vse. Imam smolo, da imam služben parking ob železnici, najbolj ogabni so mali kovinski delci, ki letijo po luftu od proge in se primejo avta in potem rjavijo. Tega na črnem avtu ne vidiš, na belem pa takoj.

Če misliš da more bit avto čist potem je vseeno kakšne barve je. Mi imamo 2 bela avta, en star 2, drugi 3 leta in zunanje jih ne čistimo razen če se otroci kaj igrajo z vodo in gobo okrog. Tud ne spomnim se, da smo kak avto zunanje sploh kdaj čistili razen, ko je mož dobil gratis pranje na petrolu kakšna 4 leta nazaj.

Beli avtomobili so najbolj priljubljeni med ljudmi. Je najbolj prodajana barva. Najbolj obcutljiva barva je pa crna.

katera bela?
Ubita bela je ok, izraziti bela (kovinska) pa se pozna vsak prah …

Beli so super! Lahko ga skriješ v snegu… v resnici je pa koristno poleti, ko se na soncu malo manj segreje.
Glede umazanije – pa kot je že nekdo napisal: Sivi je najboljši, beli pa boljši od črnega, razen če govorimo o mat črni barvi.

Kdor je občutljiv na prašne avtomobile, naj se izogiba najprej bele in nato črne barve. Najmanj se umazanija pozna na kovinsko sivih barvah.

To pa dvomim, da je najbolj prodajana? Se mi zdi, da je črnih največ. Še nikoli nisem zasledila belega Audija, BMWja, Mercedesa, itd.

To pa dvomim, da je najbolj prodajana? Se mi zdi, da je črnih največ. Še nikoli nisem zasledila belega Audija, BMWja, Mercedesa, itd.
[/quote]

svet je tudi stran od zaslona tvojega PC ☺

svet je tudi stran od zaslona tvojega PC ☺
[/quote]

a bejž no bejž, nisem vedela… :))

a bejž no bejž, nisem vedela… :))
[/quote]
marsikaj ne veš … poglej kar si naštela znamk na avto net – ti jih sešteje po barvah ☺

To pa dvomim, da je najbolj prodajana? Se mi zdi, da je črnih največ. Še nikoli nisem zasledila belega Audija, BMWja, Mercedesa, itd.
[/quote]
Med temi tremi znamkami,ki si jih naštela je največ vozil s črno,belo,temno modro barvo…Tu pa tam še vidiš kakšnega sivega,srebrnega in v drugih barvah…

Bela barva je naj bolj hvaležna barva ,vedno če je možno si izberem bele barve se kar nasmejim če je na voljo.
Srebrna in siva sta tudi oK.
Črna je pa najbolj ne hvaležna vse se pozna tudi razne poškodbe so na njej bolj opazne.

Bela barva je trenutno fensi, in, statusna. Pri novih avtih seveda. Tako da, go for it.

Pa razumi, kdor more…

To pa dvomim, da je najbolj prodajana? Se mi zdi, da je črnih največ. Še nikoli nisem zasledila belega Audija, BMWja, Mercedesa, itd.
[/quote]polno je belih in Mercedesov tudi ???kje pa ti živiš?!

Jaz imam bele od … vedno. Prah, umazanija… je ne vidim, ker sem v avtu, ko vozim. Ko ga ne vozim, ga ne gledam. Perem ga enkrat na leto če je treba ali ne. Če kdo pri tem trpi… mu želim obilo užitkov.

New Report

Close