Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Driftanje v snegu

Driftanje v snegu

kje je velik, pa proti večeru bolj prazen parking za drifranje po snegu?

Skor vsaka trgovina…Sicer pa, Škofja Loka je en velik pa vedno prazen tudi podnevi, če si blizu

je lih danes driftal ponoči po Ljubljani, nič spluženo. Maš tudi industrijske cone polne snega. Rudnik recimo.

nova
Uredništvo priporoča

Po Trzinu ponoči, po krožnih povsod po SLO ali če imaš jajca spremljaj vreme in ko zaledeni AC, na odsekih kjer ni kamer in seveda PONOČI. V izvoze in uvoze z AC, Ko pri 90 stisneš ročno in loviš avto…. Jaz sem hodil s staro neregistrirano bmw 5ko. Moreš res met jajca, ni za začetnika. Nazadnje je pri frendu malo manjkalo in bi avstrijce porinil pod viadukt. Frendi še zdaj hodijo, jaz ne več, sem že prestar:D

Po 1-2cm se da že driftati?

Po 1-2cm se da že driftati?
[/quote]

Od kdaj pa je za driftanje potreben sneg? A ni dovolj čreda konjičkov, zlizane gume in mokra cesta?

Od kdaj pa je za driftanje potreben sneg? A ni dovolj čreda konjičkov, zlizane gume in mokra cesta?
[/quote]

Ah ja, nerodno vprašanje, v mislih sem imela tisto zimsko pokrajino, ko se gume ne dotaknejo asfalta in sneg prši okoli avta in se skoraj nič ne sliši razen konjev:):):)

Je ni čez vožnjo po zaledeneli pokrajini – poledica in žled. Že pri manjši hitrosti se lahko petkrat varno zavrtiš v eno smer, spustiš ročno, malo zaleta, pa petkrat v drugo smer, spustiš ročno, daš v rikverc in ponoviš vajo. Lepo je, če zraven še pihlja burja in s spuščenimi šipami poslušaš cingljanje dreves… kot v pravljici 😀

Cesta na Krim je fajn za te zadeve – a pazi, ker sploh ne boš edini. In če se srečata dva, ki imata malo smole ali pa svojega avta ne obvladata dobro… je grdo.

Treba je iti ponoči, ko se vidijo luči drugih avtov.

Upam, da se vsi sodelujoči zajebavate. Če ne mi raje povejte, kje se vozite, da se vam bom vedel ognit.

Sem mislila, da driftate s tistimi malimi avtomobilčki…Za hobi.

Ponoči čez Rakitno do Cerknice in nazaj

Prekajen meso dl cajt gvera;)

New Report

Close