Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek telemach eon paket

telemach eon paket

EON paket pri Telemachu je precej cenejši, kot stari paket Gold Trojka. Na vprašanje, kako je s snemanjem, sem dobila 1. informacijo – snemaš lahko na box ali zunanji disk, 2. informacijo – snemaš lahko samo na zunanji disk. Danes pa 3. informacija – EON ne podpira snemanja. Ogled za nazaj je sicer OK, imam pa shranjenih nekaj koncertov, pa risanke za otroke itd., zato rada snemam. S to storitvijo ne ˝vstopiš v prihodnost˝, kot navajajo v reklami.

V bistvu greš krepko nazaj v preteklost. Konkurenca ima to že dolga leta. To pa naj bi bil napredek?

A lahko kdo, ki že ima ta paket, napiše, kaj v praksi ponuja. Kakšna je razlika med gold trojčkom in eonom. Je potem res TV – računalnik – kako to gre. Mi ponujajo, pa ne vem, če naj vzamem – kaj bomo pridobili.


Eon smo imeli en mesec. Sistem niti en dan ni delal normalno. Prišla sta 2 tehnika, ki sta pač menjala vse, kar se je dalo menjati, celo wifi router, pa še vedno ni delalo. Ogled za nazaj je bil mogoč, potem ko si internet in tv po 3-krat, 4-krat resetiral, par ur je sistem deloval normalno, nakar sta izginila slika in zvok in se je videlo samo še podnapise. Potem pa spet resetiranje. Po enem mesecu smo zahtevali, da nam vrnejo, kar smo imeli prej.


Eon smo imeli en mesec. Sistem niti en dan ni delal normalno. Prišla sta 2 tehnika, ki sta pač menjala vse, kar se je dalo menjati, celo wifi router, pa še vedno ni delalo. Ogled za nazaj je bil mogoč, potem ko si internet in tv po 3-krat, 4-krat resetiral, par ur je sistem deloval normalno, nakar sta izginila slika in zvok in se je videlo samo še podnapise. Potem pa spet resetiranje. Po enem mesecu smo zahtevali, da nam vrnejo, kar smo imeli prej.
[/quote]

Smo ga dobili prejšnji mesec in lahko sam rečem,da je super pa še cenejše kot prej.Vse dela brez bp.

Tudi mi šli iz trojke na Eon.. nobenih težav… vsaj zdajj prvi mesec ne.. prehoda sploh opazili ne bi, če ne bi vedeli. Edino dveh nemških programov ni več, ki pa jih itak nihče ni gledal…

Smo ga dobili prejšnji mesec in lahko sam rečem,da je super pa še cenejše kot prej.Vse dela brez bp.
[/quote]
Tudi Telemachovi telefonisti so razlagali, da smo edini, ki jim eon ne dela. Po drugi strani pa sta se oba tehnika pritoževala, da kar naprej hodita k tistim, ki imamo eon, ker nikomur nič ne dela.

New Report

Close