Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 1x u življenju

1x u življenju

…si pa tud jaz lahko kupim en plašč iz brušenega kašmirja??

Dijobono, ma kaj mi je bilo treba lazit po uni trgovini pr Benetkah….

Sam k sem ga videl…sm vedu da bo moj, brez da bi pomirjal…In sem bil že v avtu da grem domov….ajd, samo še enkrat ga grem pogledat….

….ga gledam, tipam blago, šive…..

….tmnomoder, visok ovratnik, poudarjeni zunanji šivi v sivi barvi, tadolg do kolen, dvoredno zapenjanje,

….ma blago…klapa moja, gladko kukr “doječkova rit”, brušen kašmir do popolnosti.
Tak kroj, da ga lahko oblečem na golo telo in me ne bi zeblo….cena….mamamia….pr 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} škontu me še vedno košta skorajda 1/5 moje plače:((

Pa grem ven…slabe volje…naredim en krog, na kafe…tuhtam, al ga kupit al ne…..Sej mam še nekaj plaščev v omari…ma noben ni niti senca proti temu…Pa spet nazaj v trgovino….

In takrat je na “sceno” stopil šef trgovine….sva malo pokramljala o “vremenu”…in mi da vedeti, da če se odločim za nakup, da ja, mi da še poseben škonto na unih 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, ker sem pršel pač od daleč….

mah, 1x u lajfu pa si lahko omislim res nekaj brezčasno elegantnega. Se mi pozna da sm v “krizi srednjih let”:)))

Nč več kr nekaj na hitro in cenenega, pa špotnega…….Eleganca, umerjenost….

ps. me ni vprašala koliko je bil….huh…..samo da ji je všeč:)))

Jaz sm pa mislu, da se 1x v življenju ne boš hvalu 🙂

Una trgovina v outletu Noventa di Piave 😀 ?

Ma kuk je pa biu potem s škontom? “Duečentosesanta” :D?

nop….batega je bila iz benetk v smeri “čitadele”….

ultima cena je bila “setečetnočiquvante”….

In ja, sem bil pred časom tud po tistih bategav v Noventi

Ottimo! 🙂

Ja če imaš to kam nosit, zakaj pa ne? Jaz sem se zalotilo da sem zadnje desetletje s plusom samo še v bundah oz prešitih plaščih. Mi dva volnena plašča visita v omari bogve zakaj, trije so pa že odpotovali v kanto. Eden je bil kupljen v italiji na podobno foro, ostale smo sešili doma.

Fajn so taki mehki, žlahtni plašči, ja. Samo meni se potem srce trga, da jih drajsam vsak dan v avtu, to je samo za lep špancir po centru, ne za v službo, ne za vsak dan.

Glih za vsak dan ni tak plašč…mam službene “bunde” za ta namen….

Ma za kakšno priložnost….in rečmo da jih bom v tem lajfu še nekaj imel….je pa dober da ga maš. Se počutiš boljše, samozavesten…ker veš da lepo leži na tebi. Ne pravijo zastonj da obleka naredi človeka….al kako je že un pregovor…

Glih za vsak dan ni tak plašč…mam službene “bunde” za ta namen….

Ma za kakšno priložnost….in rečmo da jih bom v tem lajfu še nekaj imel….je pa dober da ga maš. Se počutiš boljše, samozavesten…ker veš da lepo leži na tebi. Ne pravijo zastonj da obleka naredi človeka….al kako je že un pregovor…
[/quote]

Ja gleja, da ga boš šparou, de bo ku nov, ko te bo Benko pjelou.

Uf…taprav dec res. Prav na forum mora napisati odo plašču.

ZA plastiko ki jo kupujete…ne pišem ode radosti…to delate Vi, “hofer&špar” varjanta.

Vam napišem kako sem “recikliral” star usnjen plašč podložen z “ovčko”?? Možakar da ga vrže proč….sicer star plašč…tam izpred 50-setih let…ampak izjemno ohranjen, skorajda nenošen.

Samo kemična čistilnica je bila 60 jevričev….pa krojač da je popravil in zamenjal šive, pa malo boljši knofi….

Takega RES ne moreš več kupit:))


takole čez palec … imaš plače jurja €?


takole čez palec … imaš plače jurja €?
[/quote]

Ja, tedensko….

Ja, tedensko….
[/quote]

S tem denarjem jaz moram živeti dva meseca. ( brez dodatnega popusta, ki bi ti naj ga dal trgovec.) A gre. 🙂 Ti pa le uživaj, pogled nate v tem plašču bi bil pa tudi meni lep. 🙂

Cukrčki v življenju;) Uživaj!


za tak denar jaz kupujem arhice (vino) ☺

Sem sicer tista s Hofer-Lidl-Kik robo, velikokrat nad malenkostmi zelo navdušena…
…ampak to je bil pa popoln užitek prebrat!! 👍 Čisto sem se vživela, čutila sem ga že na sebi, ta plašč, predvsem pa to tvoje tehtanje, razmišljanje, nezmožnost oditi brez njega… In srečo, ko je odločitev padla. 😊
Čudovito! Fantastično, da si to delil z nami!
Ful preredko je prebrati kaj lepega, pozitivnega.
Krasno, da znaš tako intenzivno čutiti!!
Uživaj v novem plašču. Pa v vsem ostalem lepem v življenju. 😊

Enga, pa tistega prestižnega 🙂

Meni se gladko j..e za plašč, zgodbico, itd. Zanima me, s čim se službeno ukvarja človek, da v slo lahko zasluži 4 jurje neto? Ker jaz bi tudi. Poveš?

Meni se gladko j..e za plašč, zgodbico, itd. Zanima me, s čim se službeno ukvarja človek, da v slo lahko zasluži 4 jurje neto? Ker jaz bi tudi. Poveš?
[/quote]

Kdo je pa rekel da sem zaposlen v “slo” kot namigujete vi??

Poleg tega….spet berete po “slovensko”!!! Koliko naj bi zaslužil vas skrbi.

Za stroške ki jih imam pri tem pa vam je malo mar, anede.

New Report

Close