Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zalizovanje in podobne scene po meni res niso primerne na bazenih

Zalizovanje in podobne scene po meni res niso primerne na bazenih

Vsaj meni se to zdi zelo neokusno. Bila sem v kratkem v parih različnih bazenih in povsod podobni prizori. Sploh v đakuzijih. In ne to niso bili le poljubčki sem pa tja ampak konkretno lizanje, obešanje en po drugem…itd. Še malo pa boste tam še sexali, ali kaj?
Pa bi še razumela, če bi bili to mladi ampak ne vsi so bili starejši, krepko srednjih let sodeč po izgledu.

Pa, da ne boste mislili tudi midva se rada pocrkljava, a to počneva doma za štirimi stenami, kjer nisva nobenemu na poti. Če že čutiva si dava v javnosti pa še to v veliki množici le kak poljubček več kot to pa nikakor, ker se na srečo obema zdi ne okusno.

Kaj pa vi porečete na to?

Nič. Samo to, da imajo prepovedanci najcenejši možen randi. V bazenu predigra, v kabinah pa do konca 🙂

Ja pa kva pol. Kot da prvič vidiš to, ali te moti to, da ti tega nimaš ali te vzburja in ti tega nočeš. Pa koga sploh briga, saj nismo v iraku da je to prepovedano v javnosti.

Po drugi strani, pa nekoga moti lahko tudi to da si ti daš poljubček. Torej prvo ti prenehaj potem sodi druge. Zaradi mene pa tudi če fukajo v bazenu me ne moti.

https://www.instagram.com/p/Bs8X38SHrTN/

treba vedno poskrbet za malo khurbariye

Smo že. Zakaj se starejši ne smejo zalizovat? Je zakonsko določena meja do kdaj se lahko v javnosti in kdo sme? Spet ena k bi kar vse komandirala ker se njen noče z njo.

Brez skrbi, da že zdaj tudi seksajo.
Porečem pa to, da rajši vidim par, ki se ima rad, kot par, ki se krega, zmerja ali celo tepe.

Brez skrbi, da že zdaj tudi seksajo.
Porečem pa to, da rajši vidim par, ki se ima rad, kot par, ki se krega, zmerja ali celo tepe.
[/quot

Vpraši enga od njiju kako je partner? Če še vedno dela tam… 🙂 🙂 🙂

Brez skrbi, da že zdaj tudi seksajo.
Porečem pa to, da rajši vidim par, ki se ima rad, kot par, ki se krega, zmerja ali celo tepe.
[/quote]

na Fontani (MB) doživiš marsikaj, tudi seks v jakuziju 🙂 kopališki mojstri pa nič, buljijo vsak v svoj telefon, nobenega ne opozorijo, da se mora stuširat pred vstopom v bazen, nič od nič

a ne vidijo na kamerah, da dva seksata tam? in ne upajo jim rečt, naj prenehajo?

Nič ne porečem.
Razen mogoče tega, da me tudi vidva ne bi motila, če si pritisneta kakšnega poljubčka v bazenu, kjer bi bila poleg mene – ali pa tudi v jaccuzi-ju. Pa tudi če se “ližeta” ali pa držita za roke… kar se mene tiče, je to čisto vajina stvar.


Hja, vidva že doma, marsikak tak par pa se doma pač ne more 😀

voajerka – qwa pa sloh bulš qwa drug pučnemo

“Niti po bontonu ni. Ampak koga dons še briga bonton, zategnence kao, pa foušlive stare babe!”

Ne hodim po bazenih in spajih, ker me nekako odbijajo, pač pa sem pomislila sedaj, da očitno ima ambient tak učinek. Midva se drugače v javnosti ne obešava drug po drugem sploh, niti za roke se ne drživa, a na morju…to je pa druga pesem. Raje ne povem kaj se vse ne zgodi, ker mi je nerodno. Hecno.

1x sva se z eno kresnila kar na modni reviji
Sva pa bila v zadnji vrsti. Barski stolček je obrnila tako, da se je s sprednjim delom naslonila na naslon in je svoje bogastvo široko nastavila ☺

Hmmmmmm… Jaz tudi grem včasih na kakšen bazen, pa še nikoli kaj tako strašnega nisem videla. Kakšno objemanje je že videti, tudi meni v bazenu pride na misel kakšen nežen objemček, nekega zalizovanja ali še kaj hijšega pa ne.

pred leti sem v radencih v bazenu videla, kako je žena možu stiskala mozolje po hrbtu

pred leti sem v radencih v bazenu videla, kako je žena možu stiskala mozolje po hrbtu
[/quote]
če sta stara okoli 50 let, potem si mozolje stiskata tudi na Fontani v MB 🙁

ne grem se več!

Sem nedavno videla en simpatičen par, na uč tam nekje v letih 60-65. Se je ona v bazenu nežno naslonila nanj, on jo je objel okrog ramen. Kar toplo mi je postalo pri srčku. Jap, tudi v teh letih se lahko ljudje imajo radi. 🙂

Mnogi grejo v toplice, ki nimajo svojega stanovanja pa tam več uživajo.

Če je osebje bazena kolikor toliko normalno, poljubljanja ne bo preganjalo, niti če punca zgoraj brez, pa četudi bi seksala na bazenu, večina ljudi ne bi motilo.

Lahko preganjaš goste, sam nikol več ne pridejo.

Aha- OK, punca te ne moti, ravno nasportno . če bi pa kakšna 50, 60 letna mamca seksala, pol te bi pa že, knde 😛

Sorry – neokusno, prostaško je, da se judje onegavijo po bazenih, v jakuzijih v toplicah, po savnah, drugih javnih kopališčih. Ker če maš dnar za karto, jo mej pa še za sobo za popoldanski počitek, če te od toplote prime in narajca.
Nismo vsi vojajerji in nas to niti malo ne kuri v javnosti, ker nam to ni apetitlih, pa tudi zastonj tkega šiva ne maramo, kot očitno nekateri. Pa nismo nobeni seksualni zategnjenci, smo še iz take vzgoje, ko so vrednote in olika v javnosti še nekaj veljale. Pa ne smrdimo “po cipresah”, kar se starosti tiče.

Ma to so ljudje polni kompleksov Niso dobili dovolj pozornosti v otroštvu, pa se guzijo po bazenih vsem na očeh. Čisto isto družabna oprema. Je pa dokazano, bolj se razkazujejo v javnosti, bolj je zveza v resnici gnila. Pač ne poznajo nobene intime, plehki brezglavi folk brez kvalitet.

v javnosti ,sploh, ko si že tako ali tako skoraj nag , lizarjenje in šlatanje ter božanje po joškah, lulekih, ipd res ni videti ne lepo, ne estetsko.
To pač počnejo zblojenci, ki mislijo, da jih morajo vsi drugi gledati, ko se onegavijo na javnem kraju.
Luzerji so, pač.

Upam, da boš takole popustljivo in razumevajoče tudi takrat, ko se bosta v bazenu lizala in seksala dva pedra.

Upam, da boš takole popustljivo in razumevajoče tudi takrat, ko se bosta v bazenu lizala in seksala dva pedra.
[/quote]

Za tvoje zajedljivo pisarjenje: velja za vse vrste kombinacij človeške vrste v javnosti.

a ne, ti, ki pišeš pod šifro seks v javnosti? Ti paše, ko se drugim bruha, ko se s svojim nečem nastavljata vsem pred očmi?
Fuj!

???

doza popustila?

Provociraj in prazni si ventile kje drugje, ne po mojih sporočilih…..

New Report

Close