Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Današnja glasba.

Današnja glasba.

Pozdravljeni, zanima me, če ima še kdo drug probleme z današnjo glasbo, ki jo poslušajo tudi moji otroci… moj sin načeloma posluša rok in trap… oboje razbijaško za popizdit… včeraj je prišel domov in mi povedal, da je njegov sošolec v javnost spustil rap komad, ki je tako brutalen, da se mi gabi… za popizdit. Prosim prisluhnite in mi napišite vaše mnenje… meni se zdi, da je res slabo… naj poslušajo pravo glasbo npr. avsenike…
Vaš link

Pozdravljen, meni tudi ni jasno kako lahko naša mladina posluša to glasbo. Pri nam imamo tudi probleme s to vrsto glasbe. Se mi zdi da spodbuja otroke k kajenju trave in drogiranju. Moj sin se ga je za božič tako našmrkal da smo ga morali peljati na urgenco. Star je 18 let. Nezaslišano. Lp Petra

Ja moji tudi… imamo večje probleme s tujimi kot pa s slovenskimi izvajalci…

nova
Uredništvo priporoča

Točno tako je, tuji izvajalci služijo na naših otrocih. žalostno da se pustijo nekateri kar takole

Če želiš, da poslušajo Avsenike, bi jih morali v tem vzgajati že od malega.Kar se Janezek nauči, Janez zna.


Odkar je Autotune dostopen raji in omogoča, da “pojejo” tudi tisti, ki ne znajo, lahko že vsak nadebuden najstnik sproducira takšnole “robotsko” sranje… 🙂

PS: Provokacija? 🙂


Mladi so se šmrkali že na Beatle v 1960ih 🙂

Tole pa je eno jamranje.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Sami poslušajte modrijane.Otroci pa če bojo poslušali dober old school rap se jim nič ne more zgoditi.

New Report

Close