Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali boste danes zvečer gledali Dončiča?

Ali boste danes zvečer gledali Dončiča?

Ob 20:00 je na Športklubu ena prenos tekme Dallas Mavericks-Milwaukee Bucks. Vedno so tekme po našem času ponoči ampak danes imamo priložnost gledati Luko on normalnem času. Jaz vem da bom to izkoristil. Kaj pa vi?

Ja ,itaq. Vsi kosarkarski navdusenci slovenije vemo, da je prenos in tega se ne spusti. Se vec ob takem casu tekem!

Jaz pa sem do grla štufa tega Dončiča. Upam, da mu bo kmalu dovolj in bo šel v pokoj.

nova
Uredništvo priporoča


Pa da že pri 21 začne koristit pokojnino iz pokojninskega sklada,kamor ni nikoli nič vplačeval v znesku 3x povprečne pokojnine, kar mu je podarila prejšnja vlada? a to si mislil?

Mi moramo pa za dosego pokojnino vplačevat 40 let, pa poslušat kako da ni denarja vskladu, zato so penzije tak male.

Škoda da še na tekmah slovenske reprezentance ne izgleda, da bi bil na igrišču, ampak tekme raje ogleda s tribune, kadar ne vidi nobene koristi za svojo rit.

Pred 50-timi leti smo gledali Daneu-a ko je z reprezentanco postal svetovni prvak.

Ja, zdej si pa slovenija dela sramoto, in izgublja tekme proti tretjerazrednim ekipam, ker razni Dončič, Dragič, in ostali “zaslužni” prejemniki državnih odlikovanj (in penzije) nočejo več nastopat za reprezentanco, kadar ne vidijo neposredne koristi zase.

Da nastopa za neko ameriško ekipo v ameriškem prvenstvu pa Sloveniji ne prinese popolnoma nič. Samo izgubo.

Bomo bomo


Ko bo on mene prišel gledat, ko bom delal, bo tudi jaz njega. Mogoče…

Kje se bo še dal gledat, kr nimam Športkluba
Je v Ljubljani kak lokal k prenaša NBA tekme?

Meni je sport zadnja briga. Raje gledam kak dober film

Za večino neudeležb vrhunskih igralcev na mednarodnih tekmovanjih sta kriva FIBA in NBA, ki ne omogočata klubom p’rilagajanja urnikov, da bi se lahko igralci udeležili reprezantančinih tekem.

Dragić je oddelal silno veliko za slovensko reprezentanco. Poklon.

Dončić (Luka) je talent, ki ga redko vidimo in ob vseh milijonih, ki jih je že zaslužil in jih še bo, zagotovo ne rabi slovenske penzije.

4,99€ in gledaš doma iz kavča;)
https://watch.nba.com/packages?ls=leaguepass:watch:gamesdetail:subscriber:20190121/DALMIL


Nimam TV.
In če bi ga imela, prenosov športnih tekmovanj prav gotovo ne bi gledala.

Pa kaj je z vami nekaterimi???! Dončiču je NBA služba, tako kot nekaterim tu gor, ki hodite v službo! Noben vas ne gleda in gnjavi zakaj si v tej službi, zakaj nisi v oni, pa kakšno korist imaš v tej službi pa kakšno bi imel v oni … Ste res nekateri tako zaostali?! Šprotnikom je to služba! Tekmujejo zase, za svoje cilje, ne za vaše, da bodo delali tako, kot boste vi mislili.

Dončič je več reklame naredil sloveniji v svetu športa, kot pa kakšna Tina Maze, Peter Prevc itd. NBA gledajo po celem svetu, alpsko smučanje in smučarske skoke pa samo v državah, kjer skačejo in smučajo. S tem, da je v Avstriji, sloveniji, na norveškem in v Italiji alpsko smučanje med top 3 zimskimi športi.

Nehajte športnike enačiti s tem.

Plus tega, Slovenija je postala evropski prvak v košarki, država jim še vedno ni dala nič nagrade za to, če pa že, je pa bila zelo mala. Če bi bilo po njihovem, ki so tekmovali, bi po moje rajši tekmovali pod enim XY imenom, ki nima s slovenijo nič veze, tako ne bi slovenija imela nobene reklame v svetu športa.

Gledate lahko tudi tukaj, http://meshgrid.xyz/stream/live4/

Ali v Google vpišeš NBA4live, da najdete stream. Samo X stisneš na reklami.

Mi gre že ornk na qurac, vsepovsod ta dončić.


Japajade, A sedaj sta pa kriva FIBA oa NBA, Mislim s čim vse opravičujete igralce, ki se jim ne zdi vredno igrat za reprezentanco. Zadnjič sem pa bral, da se Dončiča ni dalo zdravstveno zavarovat, zato ni mogel na tekmi igrat. LOL. A na tisi tekmi proti črni gori so uskladili urnik, da je lahko gledal s tribun, ni pa mogel na parket?? Sami izgovori.

Ja, vsi tisti, ki so jim priznali zaslužne penzije (iz pokojninskega sklada, kamor ne bodo nikoli nič vplačevali) bodo v življenju dovolj zaslužili, da nebi potrebovali slovenskih penzij za zasluge- ampak se ji ne bo odpovedal niti eden. Ti boš pa 40 let vplačeval, verjetno do tvoje penzije še več, na koncu ti bodo pa dali 500€ rekoč da je sklad prazen, pa da ni dovolj vplačil, pa da penzij ne bo…..

Dončić = vegeta!
Umetna farba pa sol!!

Jaz spremljam ta NBA zdaj malo, pa ni šans, da gledam celo tekmo. Pogledam 10 min povzetek tekme na youtubu en dan kasneje. Toliko mi je zanimivo, več mi je pa zguba cajta.


Japajade, A sedaj sta pa kriva FIBA oa NBA, Mislim s čim vse opravičujete igralce, ki se jim ne zdi vredno igrat za reprezentanco. Zadnjič sem pa bral, da se Dončiča ni dalo zdravstveno zavarovat, zato ni mogel na tekmi igrat. LOL. A na tisi tekmi proti črni gori so uskladili urnik, da je lahko gledal s tribun, ni pa mogel na parket?? Sami izgovori.

Ja, vsi tisti, ki so jim priznali zaslužne penzije (iz pokojninskega sklada, kamor ne bodo nikoli nič vplačevali) bodo v življenju dovolj zaslužili, da nebi potrebovali slovenskih penzij za zasluge- ampak se ji ne bo odpovedal niti eden. Ti boš pa 40 let vplačeval, verjetno do tvoje penzije še več, na koncu ti bodo pa dali 500€ rekoč da je sklad prazen, pa da ni dovolj vplačil, pa da penzij ne bo…..
[/quote]

Zakaj bi že moral igrat za reprezentanco? Zakaj pa ti ne igraš?

prvi na novi strani

Mi gre že ornk na qurac, vsepovsod ta dončić.
[/quote]
sem nehal jesti hrano iz konzerv, da mi kje ne skoči Luka ven ☺
Na srečo ga preganjajo samo po SLO medijih ☺


sem nehal jesti hrano iz konzerv, da mi kje ne skoči Luka ven ☺
Na srečo ga preganjajo samo po SLO medijih ☺
[/quote]

To se pa zelo motiš. Polni so ga vsi svetovni mediji, ne samo na sportnih straneh. Njegove velicine se sploh ne zavedate. Eni. Je svetovni talent in posledicno svetovna zvezda. Pri svojih rosnih letih!

To se pa zelo motiš. Polni so ga vsi svetovni mediji, ne samo na sportnih straneh. Njegove velicine se sploh ne zavedate. Eni. Je svetovni talent in posledicno svetovna zvezda. Pri svojih rosnih letih!
[/quote]

ja pru, no ☺
itak je on sam za sebe … z njim pač nič ne služim in mi od njegove mize ne padajo drobtine v moj krožnik.

Poba je svetovni fenomen, ki se rodi enkrat v 50 letih,čeprav sam mislim, da ne bo noben tak car kot jordan ampak tud on je imel, dva tri igralce, ki sta delala z njega… Rodman, skakalec, Pipen in Kukoč pa iz ozadja, ko se je Jordan zmatral, sm, če Dallas ne bo nabavil še kakšno dobro krilo in centra, bo enostavno pregorel, ker naspotniki gradijo obrambo na njemu v presing preži. Vprašanje je samo, kdaj se bo naveličal igrat košarko, ker do takrat, doker jo bo igral s tem žarom, bo car košarke…. fuzbal in košarka sta pa itak najbolj popularna športa na svetu. Včerj je bil dober, sm ne more vse sam, je pa tist center pri Milwokiju, istih let, tud njegov kaliber, močen in spreten …

New Report

Close