Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek otroška oblačila za fantka

otroška oblačila za fantka

Pozdravljeni,

zanima me kje bi najlažje prodala otroška oblačila za fantka od rojstva naprej pa do nekje štirih let.

Oblačila imam oprana, zlikana in pospravljena v nepredušne vrečke.

Stvari so res kot nove in zelooo malo nošene, ker jih imamo ogromno.

Ne bi jih rada pa dajala glih za 0.5eur ali 1 euro, ker so oblačila res kvalitetna, veliko jih je od Benettona, Okaidi, osch cosh, S oliver itd.

Oziroma bi jih prodala tudi po zelo nizki ceni samo da ne prodajam vsak kos posebej.

Imam pa tudi kar nekaj čevljev , skoraj vse so od Geoxa ali Cicibana.

Ali obstaja kakšna komisijska prodaja v Ljubljani ki bi to prodala.

Tezka bo. Komisijske v lj mislim da ni vec. Ce se bos lotila prodaje pa pricakuj da bos morala poslat 1001 sliko, brez slik sploh nc ne bo, zainteresiranim. Vclani se v fb skupine in na bolho in mojalbum. Oblacil daj na sklope.. za eno leto, dve leti…tezko bos prodala vse fo 4 leta v kompletu. Tudi z obutvijo je enako. Cene pa….redko kero zanima da so znamke, 4 € na kos za majico z dolgimi pozabi, prej max 2,5…srecno.

Zakaj si pa kupila tako draga oblačila, da ti jih je sedaj žal šenkat. Jaz grem v Mano, Kik, Nkd, Takko in ko ponosimo podarim naprej.
Za to, da mi bo otrok nosil cunce samo tri mesece in jih bom potem dala proč, mi je res škoda plačevat znamke. Tudi Benetonu šivajo kitajci…

nova
Uredništvo priporoča

Ja to je vse res. Ampak živi in pusti živeti. Marsikdo raje kupi 2 oblacilci pa ti res dobri, kot 10 poceni oblacilc. Vsak po svoje. Če si lahko to privošči. ..
Evo, poznam eno, ki bi si to lahko privoščila.
Daj avtorica, pusti mail. Po moje bo dosti povpraševanja. Pusti kontakt. Jaz sem tu na monu kupila voziček na tak način.

Ja to je vse res. Ampak živi in pusti živeti. Marsikdo raje kupi 2 oblacilci pa ti res dobri, kot 10 poceni oblacilc. Vsak po svoje. Če si lahko to privošči. ..
Evo, poznam eno, ki bi si to lahko privoščila.
Daj avtorica, pusti mail. Po moje bo dosti povpraševanja. Pusti kontakt. Jaz sem tu na monu kupila voziček na tak način.
[/quote]
kot kaže so tile tu namesto 10 poceni pač kupovali 10 najdražjih oblačil.

Ja to je vse res. Ampak živi in pusti živeti. Marsikdo raje kupi 2 oblacilci pa ti res dobri, kot 10 poceni oblacilc. Vsak po svoje. Če si lahko to privošči. ..
Evo, poznam eno, ki bi si to lahko privoščila.
Daj avtorica, pusti mail. Po moje bo dosti povpraševanja. Pusti kontakt. Jaz sem tu na monu kupila voziček na tak način.
[/quote]

če se je odločila tako zase, je tudi prav, samo pričakovati, da bo dobila kakšne velike denarje zato, ker je ona kupovala znamke, je pa utopično. To so rabljena oblačila in več kot 3 e za kos nekega otroškega oblačilca z znamko se mi zdi nerealno pričakovati.

še dodam – sploh čevlje se mi zdi zelo nerealno prodajati, pa ni važna znamka. ker čevlji se oblikujejo po nogi, od prvega uporabnika.
Ok, če so lepo ohranjeni so za podariti tistemu, ki jih nima in si jih ne more privoščiti. Prodajati nek uhojen čevelj sploh za otroka, pa se mi ne zdi najbolj ok.

Mogoče se najde kdo, ki bi odkupil, zakaj pa ne.
Mene bi to zanimalo, če bi bila v taki situaciji, bi pa želela videti čim več fotografij, da ocenim, če so mi oblačila všeč.
Kolikor sem gledala na bolhi, je veliko razvlečenih, že na pogled nelepih, zgledajo cenena, iz umetnih materialov.
Ni mi vseeno, v kaj oblečem otroka, naj bo vsaj približno kakovostno. Tako da če so tvoja oblačila tudi po materialih v redu, je to lahko za nekoga super nakup.

Najhitreje prodali ne boste morda nikjer…pa vseeno daj oglas na Bolho…LetGo…morda bo sreča,da se najde kakšen resen interesent ali pa boste prodajali dlje časa…Fora je v tem,da bi vsi imeli zastojn ali za male pare…takšni prvi probajo…

Sem se spomnil primera,ko sva z mojo prodajala pol leta star vozičel 3v1,bil je res kot nov,zanj sva odštela 500eur in sva ga prodajala za 150eur…in kliče model,neki bosanc in govori,da so bolj bogi pri denarju in če ga dam za 120eur in bi ga prišel iskat…in če se seveda kje dobimo na pol poti. Sva pristala in čakava modela pred trgovskim centrom na parkirišču in se frajer pripelje v ganz novem audi a6,oblečen v nobel oblačila…si ogleduje voziček in še zbaranta na 100eur…midva sva se pogledala in mu zabrusim…alo model,ni videt,da je pri tebi..vas..finančna kriza…od kod tebi tako drag avto in podobno…a ti meni pol tu barantaš…Če imaš denar za materialne dobrine izvoli v kakšno trgovino in si kupi novega…in ga tudi nisva dala mu ne za 120eur,kot je bilo dogovorjeno…Nazadnje sva prodala eni familiji res so si bili bogi za 100eur…in sva bila oba zadovoljna,da je šel voziček v prave roke,ker so ga res potrebovali(prihod dojenčka)…pri onem pa bi šel ponovno na bolho in za dražjo ceno…No tudi to se dogaja,kupijo bilokaj in pol nadaljne prodajajo za višjo ceno….lp

Če imaš 1000e plače, se splača dat 200e in kupit tak komplet oblačilc. Jaz bi sicer najprej želela videti stvari, ki morajo biti najprej uporabne in nato lepe. Vem pa tudi, da ima recimo beneton razne akcije in se da dobit po lepi, zmerni ceni lepa oblačila.

Najlazje se proda na fb, v kaksnih skupinah kot je nosecka bolsjak, mamice prodajajo ipd. Dajte malo po sklopih in velikostih in poslikajte, navedite ceno za vsako starost ali velikost posebej. Poskrbite da so slike lepe, jasne, ne meglene, da se res lepo vidi oblacila. Ce imate kaksna bolj ponosena, bi jih jaz dala skupaj v en komplet in podarila ali dala za simbolicno ceno. Ni res da gre samo roba po 2 eur. Jaz sem od ene mame kupila kaksnih 15 kosov oblacil, beneton, okaidi, s.oliver…cudovita, kot novo. Placala sem ji 70 eur, torej okrog 4 5 eur na kos… zelo sem bila zadovoljna.

mogoče bi me zanimalo. Samo od št. 92 dalje…


Da se veliko hrčkov preživlja s soc. Podporo in prekupčevanjem. Nič novega.

New Report

Close