Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kam po kavbojke bootcut?

Kam po kavbojke bootcut?

Mi prosim katera pove kje v Lj iskati bootcut kavbojke? Sem že iskala v CA, dorothy perkins pa nič ali pa slabo s številkami.

lahko tudi namig za kakšne znamke.

Hvala lepa

Najlažje na netu, bonprix.si.

V katerem C&A si pa bila? Če nimajo številke, jo morda lahko dobijo iz druge poslovalnice. Ali pa preko spleta. Jaz sem namreč take kavbojke kupila v C&A v Kranju, št. 40.

nova
Uredništvo priporoča

ja, v c&a sem jih tudi jaz kupila.

poglej na njihovi spletni strani:Vaš link https://www.c-and-a.com/eu/en/shop/women-clothing-jeans-bootcut-flare-jeans%5B/url%5D

Esprit jih ima vedno na zalogi.

V katerem C&A si jih kupila? Že od avgusta bčasno pogledam v C&A za temi kavbojkami, pa jih ni, Supernova in BTC.
Drugače sem jih kupila preko bonprixa, ampak so se ful raztegnile in so mi prevelike.

jaz sem jih sicer vzela v mb, ampak si najbrž trgovine med seboj pošljejo.
poglej na njihovi spletni strani, povej to prodajalkam, pa boš našla prave zase.

Punce me lahko razsvetlite kakšne so bootcut kavbojke?

Take, kot so bile včasih: visok pas, ravne hlačnice. Jaz imam Boorcut Leviske, tam vem, da jih imajo.
Al pa Pepe.

https://www.pepejeans.com/en_int/jeans-piccadilly-bootcut-fit-mid-waist-PL200388GF2.html?dwvar_PL200388GF2_color=000&cgid=#q=bootcut&lang=en&start=8

Take, kot so bile včasih: visok pas, ravne hlačnice. Jaz imam Boorcut Leviske, tam vem, da jih imajo.
Al pa Pepe.

https://www.pepejeans.com/en_int/jeans-piccadilly-bootcut-fit-mid-waist-PL200388GF2.html?dwvar_PL200388GF2_color=000&cgid=#q=bootcut&lang=en&start=8
[/quote]

Nimajo nujno visokega pasu. Že ti si dala link na mid waist, to je srednje visok pas. Seveda imaš tudi take z nizkim pasom.

Nimajo nujno visokega pasu. Že ti si dala link na mid waist, to je srednje visok pas. Seveda imaš tudi take z nizkim pasom.
[/quote]

Res je. Samo meni to avtomatsko na visoki pas potegne.

Take, kot so bile včasih: visok pas, ravne hlačnice. Jaz imam Boorcut Leviske, tam vem, da jih imajo.
Al pa Pepe.

https://www.pepejeans.com/en_int/jeans-piccadilly-bootcut-fit-mid-waist-PL200388GF2.html?dwvar_PL200388GF2_color=000&cgid=#q=bootcut&lang=en&start=8
[/quote]

A ni to v bistvu normalen pas ki je v območju pasu?

A ni to v bistvu normalen pas ki je v območju pasu?
[/quote]

Več ali manj :))

Bootcut ni ravna hlačnica, ampak hlačnica, ki se oprime bedra, pod kolenom pa gre rahlo na zvon. Včasih so bile elastične in te so bile moje najljubše. Lepo so se oprijele riti in bokov, spodaj pa niso bile korenček, ampak so šle na ven. Pas je bil normalne višine. Pogrešam ta kroj. Najboljše so bile pa žametke v tem kroju.

Ni res, to ni bootcut, to je flared. In je spet v modi, komot kupiš, če želiš nositi. Ravno sem ene take žametke dala v humano, pa so bile čisto nove, nikoli oblečene … Nimam jajc tega obleči, ker tega nihče več ne nosi (čeprav je spet moderno).

Ni res, to ni bootcut, to je flared. In je spet v modi, komot kupiš, če želiš nositi. Ravno sem ene take žametke dala v humano, pa so bile čisto nove, nikoli oblečene … Nimam jajc tega obleči, ker tega nihče več ne nosi (čeprav je spet moderno).
[/quote]
Je kar prav povedala.. bootcut gre malo na ven.. te ki jih ti omenjaš so že bolj na zvonec.

Ni res, to ni bootcut, to je flared. In je spet v modi, komot kupiš, če želiš nositi. Ravno sem ene take žametke dala v humano, pa so bile čisto nove, nikoli oblečene … Nimam jajc tega obleči, ker tega nihče več ne nosi (čeprav je spet moderno).
[/quote]

Imam doma ravne in boot-cut kavbojke, pri ravnih so hlačnice enako široke v stegnu in spodaj, imam tudi nekaj KAO ravnih, ki so spodaj malce ožje kot v stegnu, ker j zdaj pač taka moda, boot-cut so pa čez kolena ožje in potem spodaj malce širše, ali tako kot v stegnu ali kak cm več,nikakor pa to ni zvonc in ta kroj je za ženske najbolj hvaležen, ne glede na postavo.


Je kar prav povedala.. bootcut gre malo na ven.. te ki jih ti omenjaš so že bolj na zvonec.
[/quote]

Ona je napisala, da so po stegnih oprijete, od kolena gredo rahlo na zvonec. To je flare. Bootcut je pa čisto rahlo na ven, da se komaj opazi. In zgoraj niso tako izrazito oprijete.

Ni res, to ni bootcut, to je flared. In je spet v modi, komot kupiš, če želiš nositi. Ravno sem ene take žametke dala v humano, pa so bile čisto nove, nikoli oblečene … Nimam jajc tega obleči, ker tega nihče več ne nosi (čeprav je spet moderno).
[/quote]

Saj ni res. Flare – že beseda pove, da spodaj plapolajo in to sigurno ni bootcut. Po naše se jim reče hlače na zvon.

Razlika med flare in bootcut je v tem, da so prve od kolena dol širše (včasih se jim je reklo tudi na trapez), medtem ko so bootcut samo malo širše od kolena dol. V stegnih pa so lahko oboje ozke oziroma širše (ne tako zelo oprijete). SOliver imajo varianto Smart bootcut, ki niso tako ozke v stegnih. Sicer pa so to meni najljubši model, ki pa ga še vedno ne dobiš v trgovinah, zato naročam prek spleta.

New Report

Close