Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek srečna, jutri nastopim službo

srečna, jutri nastopim službo

vesela, nervozna, neučakana! Po 15 mesecih na zavodu, jutri pričnem z delovnim razmerjem za nedoločen čas! veselite se z menoj! 🙂

Jaz sem za vaskega vesela iz srca. ker sama preživljam to grozljivo nočno moro in si želim,da bi bila tudi jaz na tem mestu, da bi šla jutri v službo. Počutila bi se kot da začnem lahko živeti, kot bi se na novo rodila.

Srečno! Želim ti uspešno delo in prijetne sodelavce!

nova
Uredništvo priporoča

srečno na novi dogodivščini!

sovenistann je znan po mobingu na delovnem mestu https://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/vsak-peti-slovenec-zrtev-mobinga


hvala, tudi jaz tebi želim, da v kratkem dobiš zaposlitev. sama sem 15 mesecev iskala in že obupovala, ko pa sem poslala ponudbo kar tako, prepričana, da nimam šanse, so me pa poklicali na razgovor in mi ponudili pogodbo za nedoločen čas. Res huda je konkurenca na trgu dela in situacija, ko si nemočen in brez dohodka je grozljiva.
vse dobro ti želim in kmalu eno službico, kjer boš zadovoljna!

Oh, se spomnim občutka. Sicer je že kar nekaj let od tega, a se spomnim kot včeraj. Se ti zdi, da je cel svet tvoj. 🙂 Vesela sem zate, uživaj.

Tudi jaz ti čestitam in vse dobro želim! 😉

Kje pa nastopiš službo? In čestitke za pogodbo za nedoločen čas!

Je že več kot 20 let, kar sem z muko 8 mesecev iskala pripravnistvo. Bila sem čisto strta in obupana po vseh zavrnitvah. Vsi, ki so mi obljubili pomoc in da poznajo koga, so se umaknili. Iskala sem cisto sama. Doživela veliko, obupne ponudbe, ki se za srednjo solo ne bi bile spodobne, napeljevanje k direktnim poslovnim goljufijam itd. Ko sem le dobila sluzbo in se zanimivo delo,nisem mogla zadržati svojega navdušenja. Me je stric razočaral, ki je to hladno sprejel, je pa razumljivo, njegova generacija ni vedela, kaj pomeni iskati službo.
Avtorica, zato te zelo dobro razumem in s tabo delim navdušenje. In srecno in uspesno delo, ki ti bo dalo zadovoljstvo.

hvala vsem! 🙂

A si prepričana, da je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}? Da ni najprej poskusno x časa?
Nisem zlobna!!!, samo želim ti naj naj naj in da se obnašaš na začetku kot nekdo, ki se mora dokazati, ne kot nekdo, ki je “varen” do konca svojih dni.

New Report

Close