Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nasvet 82-letnika tistim, ki jamrajo, da jih boli roka, noga…

Nasvet 82-letnika tistim, ki jamrajo, da jih boli roka, noga…

He he, ampak je nekaj na tem…

https://twitter.com/twitter/statuses/1086632122637537280

Gospod se peš vsakodnevno odpravi ven. To je bistvenega pomena za dobro počutje. Sprehodi, socialni stiki in je tudi starost lahko lepa.

nova
Uredništvo priporoča

Sm se nasmeju po dolgem času.

Haha, dober je stari, pove tako kot je.

Dober je, bravo!! 👍

Moj 87 letni stric, vitalen gospod, pa pravi: “Da bi še le čimdalj časa bolelo!” 😊

link?

dober je, sm more bit tud žleht, ko sto mater, se mu vidi…

https://twitter.com/ IlijaJandric/status/1086632122637537280

to združi

Ja, za vse bolezni smo krivi sami in ne bi jih bilo, če bi telovadili. Zakaj je že Hipokrat zdravil že nekaj tisoč let nazaj?

Poznam zdravnika,ki se nikoli v življenju ni bil bolan,pravila zato ker veruje…

Če bi ta starec kdaj v življenju imel fizično delo v ne!em prisiljenem položaju, z mizerno plačo in bi si nakopal od poklicnih okvar, poškodb, do slabih dohodkov, ki ne omogočajo učinkovite rehabilitacije bi ne dal take izjave s kletvico nazadnje, ki pa je dokaz da ni nek razmišljujoč človek in mu manjka od razgledanosti, sočutja do kulturnega obnašanja.Kot pes na sprehodu ki grobo laja, vsakič ko se iztrebi.

Super je, da taki, ki so že 30 let v penziji pametujejo kaj bi kdo moral. V njegovih službenih časih, nobenih pritiskov, strahov in tako naprej. Na mnenje takih zajebanih starcev ne dam nič!

Pravkar sem našel tole:
Vaš link

Naročil sem kar 2 komada – zame in za mojega brata 🙂

Ker je glih popularen zadnje cajte :))

Jah seveda…link ne deluje zaradi “besede” na pi… 🙂

Pa pod iskalnik vpišite Vježbaj pa jo najde 🙂

Si me prehitel.

Veš kaj, sem vježbala cel lajf, pa je organizem vseeno svoje rekel. Tud gospod debeloriti lahko močnemu posoli naj je hrano, ne pa, da samo gleda hrano.
Na živce mi gredo ljudje, ki imajo zgolj srečo in ko zraven še s polno ritjo serjejo. No ja, s prazno bi res bolj težko, če čreva nimajo kaj predelovat.

Tudi za njegovo rit raste palica. Misli, da je vso pamet požrl, ker je šel pri 55 – ih v penzijo ,spočit, iz pisarniške udobne službice, pa gene je dedoval trpežne. Slej ko prej ga bo nekaj zvilo, potem naj si pa vrti svoj posnetek in se sam sebi smili ker ne bo prišel na vrsto pri dohtarju. Me pa ne preseneča, da je monovkam všeč tak ulični primitivizem in se smehljajo. Ko bo njihov domači primitivec pijan prišel razgrajat domov, bojo pa vse boge. Ko jih bo kaj zvilo v pizdah, bodo takoj delale vrsto pred ambulantami. Takrat bodo pozabile, da neka vežbaju. Drhal babja.

Takšne grde besede od tako zdravega človeka…

Men je pa model všeč…
je prav popestril Facebook zadnje čase :))

Bi rekla, da bolj zajeban kot žleht :)) to je še stara šola in takih danes manjka.

Bi rekla, da bolj zajeban kot žleht :)) to je še stara šola in takih danes manjka.
[/quote]

Manjka se tudi dohtarjev take stare primitivne šole, ki te bodo nagnali iz ordinacije s priporočilom, da vežbaj, pi.zda ti materina, ko boš prišla jamrat, da si bolna. To ti manjka.

Manjka se tudi dohtarjev take stare primitivne šole, ki te bodo nagnali iz ordinacije s priporočilom, da vežbaj, pi.zda ti materina, ko boš prišla jamrat, da si bolna. To ti manjka.
[/quote]

V bistvu je v tem stavku “vježbaj piz… ti mat…” kar veliko resnice, če ga razumeš 😉

V bistvu je v tem stavku “vježbaj piz… ti mat…” kar veliko resnice, če ga razumeš 😉
[/quote]

Kar ponavljaj si to resnico, ko te bo kaj zvilo. Ne rabiš nič k dohtarju gužvo delat.

Bi rekla, da bolj zajeban kot žleht :)) to je še stara šola in takih danes manjka.
[/quote]

oba troje, hehe…, kaj pa vem, po moje glih ni delal za male pare fizičnega dela, ko je bil mlad, služba mu je bila verjetno v užitek, pa samodisciplina, od hrane do vježbanja in je tak kot je pri 82 tih, vseeno, karakter pa žleh in zajeban, tukej pa ni debate, takšni ljudje so grče…

New Report

Close