Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bi šle v zvezo z nekom, za katerega veste da je bil v vezi z moškim

Bi šle v zvezo z nekom, za katerega veste da je bil v vezi z moškim

Začela sem dejtat z nekom, za katerega sem izvedela, da je bil pred menoj v vezi z moškim. Baje, da je bisex in da hoče ponovno z žensko. Sem sicer odprta oseba, pa vendar me je to zmotilo.

Ne!!!

Si odprta oseba in to te je zmotilo?

nova
Uredništvo priporoča

Ja pol se pa ne sili, če te moti, Kristus nebeški. Pa saj ne znate drugega kot komplicirat v tri krasne.

A bo jutri vprašanje, ali si rit obrisati enkrat ali dvakrat? Jaz menim da vsaj trikrat. Kolikokrat si jo vi? Ali jo brišete od Šup*a do spolovila ali od spolovila do šup*a.

Porko…

Bisex moski prenasajo spolne bolezni iz gayev na zenske, zenske pa na hereoseksualce.

Ja pol se pa ne sili, če te moti, Kristus nebeški. Pa saj ne znate drugega kot komplicirat v tri krasne.

A bo jutri vprašanje, ali si rit obrisati enkrat ali dvakrat? Jaz menim da vsaj trikrat. Kolikokrat si jo vi? Ali jo brišete od Šup*a do spolovila ali od spolovila do šup*a.

Porko…


Tudi če smo v 2019 so še vedno žive stigme med nami.

Jaz nebi. Poleg tega, da je bil v vezi z moškim, že nekaj pove o njemu, drugo pa so spb in bi od njega absolutno zahtevala, da se gre testirati, če morda želiš samo seks od njega.

Po mojem ne, če bi menila, da se samo gre eksperimentiranje, ker pač nimam posebne želje biti laboratorijska miš. 🐀


Tudi če smo v 2019 so še vedno žive stigme med nami.
[/quote]

O kakih stigmah govoris. Ce si tipi tlacijo penise v umazane anus in ne skrbijo za higieno je to pac dejstvo ne pa izmisljotina. Rit ni bla namenjena seksu nikol, to si je improviziral clovek.

Nisi dost odprta dokler ne bos enega biseks poseksala.


Tudi če smo v 2019 so še vedno žive stigme med nami.
[/quote]

Zakaj neki bi ufuravanje sprevrženih praks na eni strani morale imeti za posledico stigmo do tega početja na drugi strani. Tisti, ki se zna postaviti na polovico, mu ne bo pretirano gledišče niti ene in niti druge strani. Načeloma je oboje mnenj sprejemljivih, tako tista na strani liberalnih, kot tudi tista na strani konzervativnih nazorov. Kdor sam ne zmore takšnega uvida, se avtomatsko postavi v vlogo stigmatizirajočega, saj ni sposoben sprejeti mnenja drugače mislečih. No, ko se na to nalije še zlovešča grožnja instrumenta sovražnega govora, smo v trenutku v diktaturi enoumja.

Ta se be katerega spola je, ja s takim pa res v vezo takoj. :=) Biseksualnost ni za veze, to je na svetu sam za hitri seks, če ti zapodi otroka bo verjeten transvestit haha.

Zakaj neki bi ufuravanje sprevrženih praks na eni strani morale imeti za posledico stigmo do tega početja na drugi strani. Tisti, ki se zna postaviti na polovico, mu ne bo pretirano gledišče niti ene in niti druge strani. Načeloma je oboje mnenj sprejemljivih, tako tista na strani liberalnih, kot tudi tista na strani konzervativnih nazorov. Kdor sam ne zmore takšnega uvida, se avtomatsko postavi v vlogo stigmatizirajočega, saj ni sposoben sprejeti mnenja drugače mislečih. No, ko se na to nalije še zlovešča grožnja instrumenta sovražnega govora, smo v trenutku v diktaturi enoumja.
[/quote]

Zakaj bi jaz morala to sprejeti npr. Tud za konje vem, da jih nekateri natepavajo, ker jih to konjski smrad pa drek privlači, sprejela ne bom pa nikoli. Vsako tele ima svoje veselje.

lahko mu postaviš pogoj, da če mu še kdaj pride moški na misel, da ga izbirata oba da boš tudi ti imela kaj od tega

Noki mi v samskihleih ni bilo tako hudo, da bi morala s takim semsat. raje nise seksala :P. Sorry, meni to ni nikoli šlo – me je vedno odbijalo…


Benti, dala si mi misliti! Moja je bila prej v zvezi z moškim! A misliš, da je fe-get??

Noki mi v samskihleih ni bilo tako hudo, da bi morala s takim semsat. raje nise seksala :P. Sorry, meni to ni nikoli šlo – me je vedno odbijalo…
[/quote]

Popravek: nikoli mi v samskih letih ni bilo tako hudo, da bi morala s takim seksat; raje nisem seksala

Sem konzervativnih vrednot. Ne, ne bi šla v odnos s takšno osebo. Sigurno da ne, če pa bi začela odnos, bi ga takoj prekinila.
Sedanjega sem na začetku “politično” vprašala, če je bil kdaj s kakšnim moškim. Sicer mi je rekel, da ne, ampak tudi, da če bi bil, da mi ne bi povedal.

Bi šla, verjetno, če bi se šlo za v redu človeka. Slučajno dobro poznam par biseksualnih moških, ki so poročeni, imajo otroke, so dobri očetje, ne varajo in imajo radi svoje žene. Gre za izobražene in omikane moške. Mogoče, da so malo bolj nežni in metro, ampak razumevajoči, sočutni, enakovredni partnerji. Nikakor pa si ne predstavljam, da bi bila v zvezi s povprečnim šovinističnim runkljem, kakršnih je kar nekaj na tem forumu.

Zakaj bi jaz morala to sprejeti npr. Tud za konje vem, da jih nekateri natepavajo, ker jih to konjski smrad pa drek privlači, sprejela ne bom pa nikoli. Vsako tele ima svoje veselje.
[/quote]

Se strinjam. Eni tipi imajo fetiš, da natepavajo babe brez možganov, npr. take kot si ti, pa kaj pol? Vsako tele ima svoje veselje…

Da gredo analizatorji bolj na jetra ženskam, kot moškim, si pa nisem mislil:-)))

Kaj pa potem vsi ti moški, ki svoje ženske fu*ajo v rit?
[/quote]
Komunalci.

Grem stavit, da si ga takoj pregledala, če ima homoroide:-))

Nič nimam proti gejem in biseksualcem, vem, da spolna usmeritev še ne definira človeka, a za partnerja ga ne bi imela.

New Report

Close