Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako se pripravljate na konec sveta?

Kako se pripravljate na konec sveta?

Jaz potujem v Russijo. Tam so 50 let za nami.

Očitno ga ni bilo. 2012 je že mimo. Lahko se pa pripravljaš na smrt. To menda počnejo Tibetanci.

Kdaj bo? Da ne zamudim 😆

Boš presenečen glede nekaterih stvari.

Grem po kokice!

Boš presenečen glede nekaterih stvari.
[/quote]
A bo spet Rusija zmagala?

Konec sveta bo zagotovo… enkrat pač.

O, še en konec sveta.

Kar nekaj sem jih že preživela, bom pa še tega.

Midva u Bosno enosmerno.

Že sedem let flaširam vino?

Končno lahko neham hujšat.

Preden bo konec sveta,bi rada izgubila nedolžnost,stara sem 17 let in čakam princa na belem konju.Se mi bo želja izpolnila.Je kateri,da mi reši to zadevo brez nadaljne obveznosti.

Z Rusijo si se malo zajebal, ker bo ona prva najebala, avtor….., ko bo konc sveta, se bodo Rusi selili v Srbijo, Putin je prišel pogledat teren, če se, da Srbija še kaj raztegnt, ker bi bila malo gužva….
No, jst imam v planu sestavt Popay-ovo barko, tako, da ni zime za eskime….


Šlo je za dogovor o Kosovu, ki ga Srbi ne smejo izgubiti. Srbi so doslej nasedali zahodnim lovkam, zato so v takem zosu, tako kot ves balkan. Zahod je itak v dekadenci in tik pred propadom, le na vzhodu se še kolikor toliko držijo tradicionalnih vrednot. Eni pravijo, da to pomeni biti 50 let za nami. To enostavno ne pije vode, ker vrednote so večne in temelj vsakršnega napredka. Rusi so se pod Putinom spet dvignili na nivo svetovne sile. Sedanje njihove oborožitve nihče ne doseže, samooskrba je poskočila na 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, pa še z izvozom plina držijo Evropo za jajca, tako da jim nihče nič ne more.

Če si pri teh letih še zmeraj nedolžna, si škrt roba, vse prave ženske, so že od 15ih let dolžne ☺


Šlo je za dogovor o Kosovu, ki ga Srbi ne smejo izgubiti. Srbi so doslej nasedali zahodnim lovkam, zato so v takem zosu, tako kot ves balkan. Zahod je itak v dekadenci in tik pred propadom, le na vzhodu se še kolikor toliko držijo tradicionalnih vrednot. Eni pravijo, da to pomeni biti 50 let za nami. To enostavno ne pije vode, ker vrednote so večne in temelj vsakršnega napredka. Rusi so se pod Putinom spet dvignili na nivo svetovne sile. Sedanje njihove oborožitve nihče ne doseže, samooskrba je poskočila na 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, pa še z izvozom plina držijo Evropo za jajca, tako da jim nihče nič ne more.
[/quote]

Pa, glede na to, da si resno pristopil problemu, se kar strinjam s tem, kar si napisal, Rusija postaja močna glih zarad tega, ker je sama in pač nima več teh držav v svoji bližini kot ene vrste zaveznike, ki so bile prej v vzhodnem bloku.. Vseeno jih pa ameri stiskajo oz. Nato, saj so z vsem možnim orožjem že praktično čisto ob njihovih mejah. Majo pa rusi nekako na svoji strani Kitajce, tako, da bi bila to hudo bombanje, če bi kakšno sranje od vojne butnlo na tem svetu v bodočnosti…. No, sm sam pravim, zjebala nas bo narava, ne pa vojne…

Pripravljam se tako, da pečem štrudel iz hokaidk – čeprav dvomim, da ga bo dočakal 😊

Glede na stalno prisotnost na monu, je skoraj neverjetno, da še kaj drugega uspeš narediti.

Glede na stalno prisotnost na monu, je skoraj neverjetno, da še kaj drugega uspeš narediti.
[/quote]

O lej, spet eden nima drugega dela, kot meni minute štet? 😈
(Pri čemer kompletno spregleda, da je on tudi ves čas gor, če mene ves čas vidi 😁😁😁)

O lej, spet eden nima drugega dela, kot meni minute štet? 😈
(Pri čemer kompletno spregleda, da je on tudi ves čas gor, če mene ves čas vidi 😁😁😁)
[/quote]

Jaz sem tudi ves čas gor, čeprav bi si v resnici želel biti ves čas na tebi 😙😍💏

Pa, glede na to, da si resno pristopil problemu, se kar strinjam s tem, kar si napisal, Rusija postaja močna glih zarad tega, ker je sama in pač nima več teh držav v svoji bližini kot ene vrste zaveznike, ki so bile prej v vzhodnem bloku.. Vseeno jih pa ameri stiskajo oz. Nato, saj so z vsem možnim orožjem že praktično čisto ob njihovih mejah. Majo pa rusi nekako na svoji strani Kitajce, tako, da bi bila to hudo bombanje, če bi kakšno sranje od vojne butnlo na tem svetu v bodočnosti…. No, sm sam pravim, zjebala nas bo narava, ne pa vojne…
[/quote]
Res je, kar praviš, ampak tudi Rusi stiskajo Amere za kravatlc. V kolikšni meri je Nato po suhem in po morju “obkolil” Rusijo, v tolikšni meri imajo Rusi svoje podmornice v mednarodnih vodah vzhodne plus zahodne obale Amerike. Podmornice pa opremljene, da zbrišejo celo Ameriko, a ne z raketami, ampak lahko povzročijo potrese in cunamije.

Prvi na novi strani!

Konec sveta ali novi začetek?

Prov zoprni ste s tem.

Krvava luna je bila že lani oz. že v preteklosti, pa smo še zmeraj tu!

…vse zapravit, ker s sabo menda ne morem nič odnesti.

Izkoristila sem black friday in popuste ter kupila novo ležišče.
Spim v trugi.

New Report

Close