Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Resnično ne dojamem, da take obstajajo

Resnično ne dojamem, da take obstajajo

…,ki je tega mnenja seveda: “da je npr. skuhat juho, ali mleto meso(golaž) – težaško delo”.
Ne razumem, takih lenob, ki ne morejo tv gledat, ali sedet na kavču in so boge prikrajšanje za skuhat kaj. Edino in eno opravilo. Ostalo je kavč in vse 4 od sebe.

Itak lenobo ne podpiram, a ne razumem kako je lahko to težaško delo?
A to se nosi 1.5T(tono) kamnov, prenaša po kuhinji? :))

In še ko mora to čudo od ženske kaj skuhat, razbija od jeze po kuhinji.

A ni to fejst moteno?

[img]https://isitfunnyoroffensive.com/wp-content/uploads/2016/04/FullSizeRender-41-247×300.jpg[/img]

Hja, 100 ljudi,c100 čudi…

Kuho se da zelo poenostaviti, ideje moras imeti pa gre. Predvsem mi je zanimivo, da se ljudem za lasten zelodec ne da poskrbet, hja, ce te pa za lasten vamp ne skrbi, da bo kaj dobrega not padlo, pa tud ne vem ….

nova
Uredništvo priporoča

Mah kaj pa vem a ni skoda casa, greš po burek daš dva evra, pa naj kuha kakšna bolj bunkasta in butasta!

Od teh burekov in podobnega si kvečjemu ti že precej bunkasta. Pameti pa tako nikoli nisi imela.

Od teh burekov in podobnega si kvečjemu ti že precej bunkasta. Pameti pa tako nikoli nisi imela.
[/quote]

Ko je treba kuhat, in to vsak dan, je burek dober izgovor.
Ko je vprašanje o športanju, so pa takoj prve in posebne. Več od športanja.
Razumi, če moreš :))


To ti snaha takšne kuha? 😉


To ti snaha takšne kuha? 😉
[/quote]

Ne, marsikdo se iz različnih koncev tako izrazi, predvsem moški del se pritožuje kaj ima doma. Tako obnašanje so zame nepotrebne scene.

Nič bat, vsak dan sama kuham, mi ni težko…kosilo in večerjo.

Ne uživamo vse ob kuhanju. Sploh pa, če morš zravn stat ure da je skuhan. Pa nism lena. Pač raj kaj druzga delam.
Ok sej se učim in tud kr neki že znam, ampak še vseen grem raj k mojim, k tašči al pa kr vn jest. Če lahk, zakaj ne 😉 itak se bom še nakuhala v lajfu. Dokler mi pa še ni treba, pa je kot je 😉

Ne uživamo vse ob kuhanju. Sploh pa, če morš zravn stat ure da je skuhan. Pa nism lena. Pač raj kaj druzga delam.
Ok sej se učim in tud kr neki že znam, ampak še vseen grem raj k mojim, k tašči al pa kr vn jest. Če lahk, zakaj ne 😉 itak se bom še nakuhala v lajfu. Dokler mi pa še ni treba, pa je kot je 😉
[/quote]

Pri slovnici si bila očitno tudi tako pridna, kot si pri kuhanju. Se ti ni dalo cele ure pri knjigi sedet. Take bi potem pričakovale še udobne pisarniške službe, ki se niti podpisat ne znate.

Ne, marsikdo se iz različnih koncev tako izrazi, predvsem moški del se pritožuje kaj ima doma. Tako obnašanje so zame nepotrebne scene.

Nič bat, vsak dan sama kuham, mi ni težko…kosilo in večerjo.
[/quote]
Nikoli ne bi zivela z nekom, ki bi bil tako zaplankan, da bi sporget smatral za zgolj moj aparat. Da bi pa še drugje jamral, kako slabo se mu godi, pa mu sama odprem vrata. Tud fanta sta tako vzgojena, da nimata teh mačo for. Pa mi ni tezko skuhat, samo zakaj se ne bi dela doma delila. A smo zenske res samo za cunjo in kuhovnico dobre pol? Drgac smo pa lene? Dedci pa za peglat. Kavc.

Ne uživamo vse ob kuhanju. Sploh pa, če morš zravn stat ure da je skuhan. Pa nism lena. Pač raj kaj druzga delam.
Ok sej se učim in tud kr neki že znam, ampak še vseen grem raj k mojim, k tašči al pa kr vn jest. Če lahk, zakaj ne 😉 itak se bom še nakuhala v lajfu. Dokler mi pa še ni treba, pa je kot je 😉
[/quote]

Ni govora o uživanju v kuhanju.
Kuhamo, da jemo, doma pripravljen obrok – po meri, je tako bolj zdravo ipd..

No za predstavo, da je ta ženska ves dan doma, sedi in gleda tv, pa ne nese smeti. Ko pride mož domov iz službe, najde v kuhinji polne smeti, ter še kaj okrog, kar je nametala, ni bila sposobna nest. In če jo vpraša zakaj v času 8 ur ni nesla te smeti, mu jih lahko strese še po glavi, ker je to težaško delo in je upal oz si dovolil GOSPO vprašat. Res ne razumem take ljudi, ki jim je vse težko in komplicirajo ter grenijo družino.

In teh ni malo, jih je vedno več s takim obnašanjem in teženjem ter upiranjem zoper težaško delo(kuhanje, smeti,…)

Če bi ogromne skale valile in prenašale 8 ur na dan bi še razumela…da je težaško delo.

Pri slovnici si bila očitno tudi tako pridna, kot si pri kuhanju. Se ti ni dalo cele ure pri knjigi sedet. Take bi potem pričakovale še udobne pisarniške službe, ki se niti podpisat ne znate.
[/quote]

Slovenščino, ampak sam slovnico, sm imela najraj, a še ne veš? Pa udobno pisarniško službo tud imam 😉
Ti se pa raj teme drž, bo šlo? Me zanima kolk jih boš popravlo glede pisanja LOL

Ne, marsikdo se iz različnih koncev tako izrazi, predvsem moški del se pritožuje kaj ima doma. Tako obnašanje so zame nepotrebne scene.

Nič bat, vsak dan sama kuham, mi ni težko…kosilo in večerjo.
[/quote]
Mhm.
Ja lepo temo si odprla, ampak se meni zdi, da je zadaj nek poseben razlog za to. A brez skrbi, znam obdržat skrivnost 😉

Ni govora o uživanju v kuhanju.
Kuhamo, da jemo, doma pripravljen obrok – po meri, je tako bolj zdravo ipd..

No za predstavo, da je ta ženska ves dan doma, sedi in gleda tv, pa ne nese smeti. Ko pride mož domov iz službe, najde v kuhinji polne smeti, ter še kaj okrog, kar je nametala, ni bila sposobna nest. In če jo vpraša zakaj v času 8 ur ni nesla te smeti, mu jih lahko strese še po glavi, ker je to težaško delo in je upal oz si dovolil GOSPO vprašat. Res ne razumem take ljudi, ki jim je vse težko in komplicirajo ter grenijo družino.

In teh ni malo, jih je vedno več s takim obnašanjem in teženjem ter upiranjem zoper težaško delo(kuhanje, smeti,…)

Če bi ogromne skale valile in prenašale 8 ur na dan bi še razumela…da je težaško delo.
[/quote] ja šnelca, a to je ista mama na katero se sin zdira in spijo vsi v eni sobi, drugo imajo pa zaklenjeno? Al je to spet kira ta druga ta gospa, gospa?

Daj Šnelca kaj da ona v lonec naj te ne gane…važno, da se pri tebi prste oblizne, to pa si že pokazala na fotkah 🙂

ja šnelca, a to je ista mama na katero se sin zdira in spijo vsi v eni sobi, drugo imajo pa zaklenjeno? Al je to spet kira ta druga ta gospa, gospa?

Daj Šnelca kaj da ona v lonec naj te ne gane…važno, da se pri tebi prste oblizne, to pa si že pokazala na fotkah 🙂
[/quote]
Fotke? Kje? Mi bi si tudi oblizovali prste! 🙂


Fotke? Kje? Mi bi si tudi oblizovali prste! 🙂
[/quote]Tako lepo servirano je pokazala zadnjič pečeno pecivo, če se ne motim…Šnelca?

pri nas doma pa kuha on. jaz sicer znam, a nikoli nisem imela domišljije pri tem in me tudi ne zanima. kuhala sem ko so bili otroci mali in ker sem morala, ko pa so odrasli in odšli, pa sem predpasnik obesila na kljukico in me več ne vidi. od tega je sedem let.

ne vem zakaj bi morala jaz sploh kuhat.
1. meni osebno sploh ne paše topla hrana, me napenja, mi dela težo v želodcu
2. nisem se nikoli navadila na neke stalne obroke, tako da mi je vseeno kdaj jem in kaj jem
3. če mi res kaj zapaše si pač skuham. ampak ker z mojim jeva različne stvari – on vedno in obvezno vedno vsaj dve vrsti mesa, jaz bi pa samo zelenjavo natepavala, kuha on.
4. on pa rad kuha, veliko skuha, nimam mere, ima domišljijo, ni mu težko, tako da go for it, naj le kuha. zame ni treba. ampak vseeno kdaj prisedem in potem pomijem lonce.

jaz pa rada delam na vrtu, kosim, obrezujem, presajam, obdelujem zemljo, rada se zabavam z gradbenimi deli, kaj poipravljam, kaj prenavljam, on pa te ga ne mara. kje je potem problem? vsak par si razdeli dela tako kot njemu paše. če si jih ne, je nekaj narobe.


pa kolk si ti ena zagovedna babura — enim je jamrat pač smisel lajfa ☺
a veš kolk kakšna trpi, ker mora preko ceste na šiht, pri tem, da je dala otroka v vrtec v sosednji stavbi … zamisli se nad sabo kako obrekuješ ljudi, ki znajo delati dramo iz slabo spiljenega nohta ☺
kolk zagovedna si ti, da ne razumeš pointa jamranja ☺

A ni že narava poskrbela, da je kuhanje za štedilnikom bolj ženska domena?

ja šnelca, a to je ista mama na katero se sin zdira in spijo vsi v eni sobi, drugo imajo pa zaklenjeno? Al je to spet kira ta druga ta gospa, gospa?

Daj Šnelca kaj da ona v lonec naj te ne gane…važno, da se pri tebi prste oblizne, to pa si že pokazala na fotkah 🙂
[/quote]

Samo zate, da boš sladko pridna…domači krofki

[img]http://shrani.si/f/z/tO/13zsyM0l/krofki.jpg[/img]


Mhm.
Ja lepo temo si odprla, ampak se meni zdi, da je zadaj nek poseben razlog za to. A brez skrbi, znam obdržat skrivnost 😉
[/quote]

Kaj pa je skrivnost, nič ne vemo.

Samo zate, da boš sladko pridna…domači krofki

[img]http://shrani.si/f/z/tO/13zsyM0l/krofki.jpg[/img]
[/quote]To si slaščičarka po profesiji?
Mislim, plis ne več limat dobrot ob taki uri… 🙂

Samo zate, da boš sladko pridna…domači krofki

[img]http://shrani.si/f/z/tO/13zsyM0l/krofki.jpg[/img]
[/quote]
Ma kelepo! Kar ugriznit hočeš 🙂

To si slaščičarka po profesiji?
Mislim, plis ne več limat dobrot ob taki uri… 🙂
[/quote]

Ne, nisem, daleč od tega 🙂 Kje pa.

New Report

Close