Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zaposlitev v JU-kateri plačni razred

zaposlitev v JU-kateri plačni razred

Prijavil sem se na delovno mesto v javni upravi, konkretno na FURS. Naslednji teden sem vabljen na razgovor. Ker na prvem razgovoru ne upam vprašati za plačo me zanima kateri naziv in plačni razred te razporedijo v primeru, da si izbran? Naziv del. mesta je VIŠJI FINANČNI KONTROLOR in če gledam katalog delovnih mest so ti nazivi I, II in III, plačni razredi pa od 26 do 36. To je velika razlika. prosim za informacijo, če kdo pozna iz prve roke li je bil pred kratkim sprejet na delovno mesto. Se o tem lahko pogajaš ali določijo na podlagi delovnih izkušenj? Hvala za informacijo.

Ne, nič se ne pogajaša, začneš na začetku – torej 26. razred.

hvala. potem prosim še za informacijo o napredovanjih. kako hitro oziroma pogoste se potem napreduje. ali po domače: do kam lahko prilezeš recimo v petih letih? hvala še enkrat.

28 razred,ce dobis same petice v treh letih.😊

z magesterij lahk prides do 32 pl.razred…….ma en drek vse skupaj….navadni voznik tovornjaka v posti ima vsaj 50 € vecjo placo,kot magesterij v javni upravi……ali voznik tovornjaka v snagi…no ,neto 1000-1050

Miško, na FURS greš na razgovor, pa ne upaš vprašat koliko boš imel plače. Na… FURS… Aha… a nas ti mal trolaš?


z magesterij lahk prides do 32 pl.razred…….ma en drek vse skupaj….navadni voznik tovornjaka v posti ima vsaj 50 € vecjo placo,kot magesterij v javni upravi……ali voznik tovornjaka v snagi…no ,neto 1000-1050
To pa ne bo držalo z mag. na takem delovnem mestu imaš krepko preko 2000 (okoli 2500)


z magesterij lahk prides do 32 pl.razred…….ma en drek vse skupaj….navadni voznik tovornjaka v posti ima vsaj 50 € vecjo placo,kot magesterij v javni upravi……ali voznik tovornjaka v snagi…no ,neto 1000-1050
To pa ne bo držalo z mag. na takem delovnem mestu imaš krepko preko 2000 (okoli 2500)
[/quote]

A-a, če ni zahtevan magisterij, dobi zanj zacetni plačni razred in dodatek za magisterij, cca 36€ bruto.


z magesterij lahk prides do 32 pl.razred…….ma en drek vse skupaj….navadni voznik tovornjaka v posti ima vsaj 50 € vecjo placo,kot magesterij v javni upravi……ali voznik tovornjaka v snagi…no ,neto 1000-1050
To pa ne bo držalo z mag. na takem delovnem mestu imaš krepko preko 2000 (okoli 2500)
[/quote]
a res? kaj to bruto?! jaz vidim placilne liste in vem kaj vidim…in to kar odgovorno delo v ministrstvo….s tem da koncuje ze doktorat….
res pa je ce zvecite tisto kost ki politiki vrzejo pol je tisto”javna uprava nic ne dela in ima astronomske place”…in pol se medseboj pobijete….saj je to edina resitev za vzisene hlapce,po gostilnah

lahko imas 5 x magisterij, ce zacnes kot visji kontrolor lahko prides do 32 razreda….potem, ce imas sreco postanes svetovalec, nato visji svetovalec in potem sele imas bruto 2000 oz. do 2300 ….


fursovec, daj prosim razloži kaj pomeni “če imaš srečo”. res me zanima možnost napredovanja, ker bi rad delal v JU, a do penziona za tako majhno plačo res ne. kako je z napredovanji v nazive v JU? ali je mogoča menjava delovnega mesta znotraj JU ali FURS in s tem napredovanje? ali edino možno vsake tri leta za 2 plačilna, če si najbolje ocenjen? kako je dejansko?

a res ni nobenga, ki bi kaj več o napredovanju in prehajanju znotraj JU znal povedat?

Kaj se čudiš?
Začneš z najnižjim razredom in potem napreduješ vsake tri leta za razred (izredno dva), če ni vmes zamrznitve al kake druge vremenske nevšečnosti naše vlade, ki ji ob vsaki krizi zadiši denar JU, ker je najbolj pri roki.

New Report

Close