Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek LINEA SNELLA – ali ima katera od žensk izkušnje?

LINEA SNELLA – ali ima katera od žensk izkušnje?

Pozna katera to zadevo? Linea Snella? Ali deluje? Gledam na spletu, pa so to kar precej drage zadeve! Ampak mogoče bi se vseeno odločila, če bi slišala kakšna pozitivna mnenja od žensk, ki so šle v te njihove studie in res uspešno in na zdrav način izgubile težo.
Pozna katera?

Bila znanka tam… so ji ves špeh stopili, a ker ni spremenila načina življenja je po enem letu dobila vse nazaj, danes pa ima verjetno še 10kg več kot preden je šla v “program”.

Brez korenite spremembe v življenju, torej prehranjevalnih navad ter gibanja, ti nobena metoda ne bo pomagala oz bo samo za kratek čas. Povem iz lastnih izkušenj, ker sem se prav tako borila z odvečnimi kilogrami, ki sem jih zreducirala z zdravo prehrano, manjšo količino vnosa le-te in gibanjem. To je edini recept, s katerim je uspeh zagotovljen. Je pa res, da od danes na jutri se nič ne zgodi in potrebne je veliko samodiscipline.

Da ti špeh lahko kar stopijo???

in sem super zadovoljna. Rabila sem zunanjo motivacijo in sem jo dobila v LS. Redno treniranje 3x/teden + popolna sprememba prehranjevanja, vse je pa v glavi. Če ni miselnega preskoka … tudi sprememb ne bo.
Za1x sem dol 3 kg v 30-ih dnevih BREZ odrekanja hrane, samo spremenila sem ure, kdaj (OH, beljakovine …) jem. Trenutno sem odsotna za 2 tedna in komaj čakam, da se vrnem. V tem času avtomatsko pazim na hrano, sploh ne razmišljam, da mi kaj manjka.
Je pa res draga zadeva, ja. Program je 1.750 €, ampak imajo vedno kako akcijo in je takoj ceneje.
Če je še kakšno vpr.: kar na plano z njim 🙂

New Report

Close