Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske brez otrok – bi bile z moškim, ki ima otroke?

Ženske brez otrok – bi bile z moškim, ki ima otroke?

Ena tema je o moških z otroci pa, če bi šle z njimi v razmerje.
Mene pa zanima, če bi s takim moškim šle v razmerje tiste, ki nimate otrok?
Dosti samskih fotrov pravi, da iščejo žensko brez otrok, da ne bi bili z žensko, ki že ima otroke.

Ne
Ker nisem ženska brez otrok ☺

bi bila.

Jaz ne bi.

jaz pa sem, ampak zdaj nisem več brez otrok.

Ne. Ne odobravam niti obratno. Za take variante se odločajo partnerji, ki so prepričani, da si samskih oz samskega nr morejo dobit. Nekateri samski pristanejo tud z ženskami, ki imajo dva
otroka, z njimi pa nočejo imeti otrok. Obupanci vzamejo tud to.

Govora je o moškem, ki ima OTROKE. Ne o moškem, ki ima ženo.

Primer je samo podan. Vsi samski, ki so odločijo za partnerske zveze/ ženske ali pa moške z otroki, so za kompleksani obupanci oz obupanke.

Aha, sem dojela. Tvoj bivši je našel tako brez otrok (ali bivša takega brez otrok).

Dojela boš, ko boš ugotovila da so samski za skup, ostali s frocovjem me pa niso nikoli zanimali, pa tudi ni bilo treba, kar bi ti rada. Se mi smilijo punce prej ko tako nasedejo takim ločenim s froci, ki jih potem imajo na vratu in se bivšo na grbi, ne zaslužijo si takih falirancev samske punce.

Bila sem samska. Stara 32 let, ko sem ga spoznala. On je imel 34 let in bil je z dvema otrokoma, en 2 leti, en 4 leta. Partnerka je zapustila njega in oba otroka, ker je spoznala novega moškega iz tujine, ki ji je zmešal glavo. Odselila se je na drugi konec sveta ter se odpovedala vsem.
Jaz sem ga vzela, ker je bil dober, pošten, razumevajoč. Sprejela sem oba otroka. Danes je že skoraj 6 let od tega. Oba otroka me kličeta mama in mi pomenita toliko, kot bi bila moja. Preselili smo se v svojo novo hišo, super se imamo, radi se imamo. Letos julija se nam bo pridružil še en član. 🙂

Kapo dol. Takih Ljudi je malo. Srečno!

Lepo od tebe. Sama sem bila v dveh par mesecnih razmerjih, kjer je imel fant otroka od prej. Za eno puncko tud kupovala darila, sem imela obcutek, da bi me mala se kar vzljubila.Pri drugem otroka nisem spoznala, ker ni slo za resno.
Sedaj izbiram za resno fante brez otrok. Ne zelim vec ponoviti takih zvez. Ce bi, bi imela sam avanturo s takimi, ki imajo otroka od prej. No, do avantur pa mi tud ni. Tako da, ze v casu spoznavanju moskega hitro povprasam po otrocih.

Sem vedno govorila, da ne bi, na koncu pa pojedla zarečen kruh in sem z moškim z otroki od prej.


To bo trajalo tako dolgo, dokler se ne bo vrnila mati. Potem boš najslabša. To si zapomni.

Zakaj pa ne bi bile? Moški skoraj nikoli ni tako čustveno navezan na otroka, kot ženska. Je pa moški bolj zaščitniški do otroka, kot mati. Ampak po moje je večji problem imeti žensko, ki že ima otroka, saj te na koncu po večini še samo gledajo, da imajo enega financ ministra, pa da dobijo dozo, ko so potrebne.

New Report

Close