Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A je Križnar že doma

A je Križnar že doma

A je Tomu Križnarju uspelo pridet domov? Pa učiteljici, ker mora mal učit v OŠ.
Kje ste novinarji, da nam obelodanite vse njune muke?

Moj zgornji post izpade malo zafrkantski, samo ga v resnici spoštujem.
Je začutil to poslanstvo in pomaga. On tam, mi pa zbiramo zamaške.

Veste kakšen venec je prinesel Pahor v Dražgoše? Seveda ne na svoje stroške. Na naše!
Same bele vrnice, spodaj same rdeče kale, vmes pa en modre rožce. Ziher vreden 200 €!

Naslednji dan ni bilo več nikogar. Zakaj nisi PAHOR prinesel en droben cvet? In dal ta denar nekomu živemu, ki je v težavah?


Namesto MON-a beri časopise (lahko tudi elektronske), pa boš vedelo!

nova
Uredništvo priporoča


Namesto MON-a beri časopise (lahko tudi elektronske), pa boš vedelo!
[/quote]

Kwa zoprnariš? A mora cel MON vedet, da nimaš urejenega spolnega življenja?

Kwa zoprnariš? A mora cel MON vedet, da nimaš urejenega spolnega življenja?
[/quote]
Zrajcal se te pa le!☺☺


Zrajcal se te pa le!☺☺
[/quote]

Dej popij ene par kozarcev vode pa zgin nazaj spat. Ko se boš zbudu, boš kidal še sosedam in ?? Kaj češ več? Pa dobiš kšno mineštro in si dober za dva dni.

Ne vem. Sej spoštujem njegov boj proti krivicam…. Ampak če bi bila jaz starš tistih otrok, ki jih ta gospa uči, bi pa pošteno zaropotala. Tam po Afriki lovi gobavce in prihaja v stik bog ve s čim vse, potem pa v razred. Ja seveda. Škandalozno, če ji to dopustijo.

Tudi jaz sem na to pomislila. Ker ene bolezni ven udarijo šele čez čas. Ali pa jih še ne poznamo, kaj šele zdravit. Pa lahko si samo prenašalec….

Prosim no, Križnar si samo dela samopromocijo, že po par urah so ga izpustili.

Tudi jaz sem na to pomislila. Ker ene bolezni ven udarijo šele čez čas. Ali pa jih še ne poznamo, kaj šele zdravit. Pa lahko si samo prenašalec….
[/quote]

Tudi jaz spoštujem njegovo poslanstvo, čeprav se mi zdi kapljica vode v morje in izzivanje usode. Sem pa tudi pomislila na možnost prenosa okužb.

ima že dolgo genitalni herpes. Pa ne iz Afrika. Ga je dobila še kot študentka.


ga imaš ti, pa zloba deluje hitrejše od zvoka.

Njegova knjiga o Nubah je všečna. Je dedec začutil poslanstvo, ki ga lahko opravlja v Sudanu. Spoštujem to. Ne vem pa če so ga že osvobodili iz aktualne situacije (in njegovo sopotnico).

pri Poročilih gledali posnetek, kako mu lokalni župani režejo glavo in njegovi ženski….ali pa ju skuhali v kotlu in pojedli. Afrika je pač Afrika.

New Report

Close