Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Smetnjak v Šoštanju poln humanitarne hrane

Smetnjak v Šoštanju poln humanitarne hrane

Še en dokaz,spet in spet,da socialno pomoč vsi prejemajo brez kakršnekoli kontrole in nadzora. Največ dobijo pa ravno taki,ki imajo polne riti.
Kdaj bo temu konec? Kdaj bo pristojnim kapnilo,da se socialna pomoč zlorablja?

V smetnjaku pred blokom, v katerem živi kar 15 različnih prejemnikov humanitarne pomoči, se je znašel cel kup hrane, ki jo pomoči potrebnim delijo na Rdečem križu in Karitas. Da bi ugotovili, kdo je zagrešil to sramotno dejanje, so v humanitarnih organizacijah že pričeli preverjati sezname prejemnikov, a dvomijo, da bodo storilca odkrili. V jutrišnji številki Novic Svet24 razkrivamo podrobnosti sramotnega dogodka in objavljamo odzive lokalnih humanitarnih delavcev.

https://novice.svet24.si/clanek/novice/slovenija/5c4096334a8c3/smetnjak-v-sostanju-poln-humanitarne-hrane

Ojojoj to je pa res zelo grdo. Kako lahko to nekdo naredi? Pa saj se delajo norca, ukinit bi morali to dajanje hrane.

gre za južnake. Ti bi radi jedli samo svinjino in govedino, pa pili rakijo, tega pa v teh revnih paketih ni. Kaj jim bo recimo kila moke, kila cukra, liter olja?

nova
Uredništvo priporoča

“Kdaj bo temu konec? Kdaj bo pristojnim kapnilo,da se socialna pomoč zlorablja?”

Ko bojo pristojni nehali plačevati davek na svojo neumnost.

Se motim al jaz vidim samo riz?
Mogoce je pa kaksnee licinke najdu not in se je odloci, da tega pa raj ne

Smetnjaki so povsod polni hrane. To pomeni, da so plače v Sloveniji previsoke.

Šoštanj je v delu Slovenije,kjer prejmejo največ državnega denarja za nerazvite regije.
Na eni strani dobesedno mečemo denar v smeti, na drugi strani je pa največji problem,če ne že kriminal,zvišanje minimalne plače.
Sramota.

jaz tudi ne maram špagetov tre mulini ampak imam raje barila kaj sedaj, sem zato bogat, država naj raje poskrbi za normalne plače pa tudi teh društev ne bomo več rabili večina jih tak dela sam za svoje plače ampak bebčki tega ne boste nikol poštudiral pejte raj še mal v puščico dat

jaz tudi ne maram špagetov tre mulini ampak imam raje barila kaj sedaj, sem zato bogat, država naj raje poskrbi za normalne plače pa tudi teh društev ne bomo več rabili večina jih tak dela sam za svoje plače ampak bebčki tega ne boste nikol poštudiral pejte raj še mal v puščico dat
[/quote]

Če nisi bebček, potem lahko sam poskrbiš za svojo plačo. Kaj ima država s tem?

New Report

Close