Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdaj se naparfumirate

Kdaj se naparfumirate

Kam vse nanesete parfum? Pošpricate v zrak in greste čez ta oblak ko ste že cele oblečene?

Ja, tako delam, oblečena. Ker tisto na pulzne točke mi ne funkcionira, se mi parfumi ful spremenijo. Sem tudi na fragrantici brala da samo na pulzne točke ne nanašat, tam naj bi bilo največ lojnic ali nekaj takega, torej kamorkoli drugje. Včasih ga tudi malo našpricam na krtačo za lase.

včasih grem za kakšno punco/žensko, ki tako smrdi po parfumu, da moram pod nujno na drugo stran ceste … pa to se polivajo 🙁 fuuuj

Tudi med tipi se najdejo taki DDD

Itak pa večina teh reči smrdi enako, kemično. Meni je edino od Lusha še kaj všeč, tiste bio variante so pa prešvoh.

V kombinaciji z kakšnim močnim mehčalcem je pa sploh noro…uf…Drugače pa tudi jaz pred sabo enkrat (1x!!!) špricnem in potem stopim v ta “oblaček”. Čisto dovolj.

Ko sem že oblečena, si narahlo špricnem parfum na notranjo stran levega zapestja, potem se s tem zapestjem dotaknem še desnega zapestja, nato pa se z vsakim od njiju dotaknem vratu tik za in pod ušesi. Zatem špricnem parfum v zrak ter se sprehodim skozi oblak.

Uporabljam parfum, ki nima preveč močnega vonja in ga je ob takšni uporabi moč zaznati samo v moji neposredni bližini (ne še dva metra okrog mene in za menoj).

to si ti misliš :)))

to si ti misliš :)))
[/quote]
Ne, je kar preizkušeno res. V takih primerih se zanašam na tuj nos oziroma na eksperiment s pomočjo nekoga drugega, ker v takih primerih samega sebe itak ne moreš prav vohati. Če se sprehodiš skozi “oblak” parfuma, je to zelo drugačna situacija, kot če nase zliješ pol stekleničke.

Si morš mislit, kako je šele v kakšnem dvigalu zjutraj po službah? Parfumska nadvlada – en nad drugim 😀

Ne prenesem vonja parfuma. Sploh pa ne na avtobsu, kjer je zjutraj gneča nobenega zraka potem pa še vonjave 1001 parfuma.

Zjutraj, ko se oblečem, špricnem za vsako uho 1x.

Vedno na golo kožo, 15-30min preden se oblečem. Nikoli oblečena in po oblekah in laseh. Tisti, ki želi vedeti kako dišim, mora priti blizu. Zelo blizu.

Jaz tudi tako, samo brez sprehajanja skozi oblak, ker ne maram, da se mi obleka navzame vonja.

New Report

Close