Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Indukcija v kuhinjskem otoku

Indukcija v kuhinjskem otoku

Pozdravljene!

Če ima katera uporabnica – uporabnik – indukcijo v kuhinjskem otoku, ki gleda v jedilnico in naprej dnevno – kako se obnese? Ste zadovoljni? Bi jo še enkrat tako montirali ali ne…
A je kaj bolj umazano pred pultom – maščoba, ali imate potopno napo? Je uporabna (napa)?
Vsaka izkušnja dobrodošla.

Razmišljam, da bi indukcijo dala v kuhinjski otok in tako imela odprt pogled na jedilnico in dnevno sobo.
Druga varianta pa je da jo dam tako (v kot kuhinje) , da bom z bokom obrnjena k jedilnici in dnevni.

In še ima kdo indukcijo v kotnem regalu kako pa ste vi zadovoljni.

Bolj razmišljam bolj ne vem kako bi imela, na izris v salone grem v začetku februarja a bi do takrat vsaj približno rada definirala kako bo stala kuhinja.

Hvala

Mi jo imamo na otoku. Ne, ne bi se več tako odločila. Ker šprica. Fajn je imeti steno za ploščo. Napa nam lepo služi, vse ok, ampak ko šprica, šprica po celem 4m! otoku! Pa jaz še pazim, ampak ko kuhajo otroci, je katasrofa!!!!

Res imamo tako, da je otok bistvo kuhinje, ampak ne bi se več tako odločila. Pa pazi, da pomivalno korito ne bo predaleč od štedilnika. Sploh pa ne štedilnik na otoku, pomivalno korito drugje. Ni problem oddaljenost, ampak kapljanje. Tako sem imela v prvi kuhinji, sedaj imam na otoku oboje.
Če bi sedaj opremljala kuhinjo, bi imela štedilnik in korito za steno. Isto ali vsaj “na ovinek”.

Mi imamo indukcijo na otoku, korito pa ob steni – od otoka se samo obrnem okoli in sem za koritom. Meni je to dvoje super. Indukcija na otoku skoraj nič ne šprica, otroci še ne kuhajo. 😉

(Potopne ali katerekoli) nape pa žal nimam. 🙁 Na srečo vsaj velika okna in vrata…

V resnici ni otok ampak polotok, ker imamo kuhinjo v obliki črke U. Nam funkcionira, imamo pa na tistem delu pult širok 120 cm, tako da je čisto vseeno ali tisto, kar eventuelno špricne kdaj, pobrišem iz pulta ali pač stene zadaj – oboje moraš spucat.

Napa je seveda must kjerkoli, mi imamo vgrajeno že v kuhinjsko ploščo, tako da ne kazi kuhinje viseči stvor iz stropa:)

New Report

Close