Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Ko te deledojalec preiskuje

Default avatar

Po mojem lahko

Pejt enkrat pred Hello v btc pogledat, ko je smena.
Hoda folka hodi ven, pri vratarnici pa 3je varnostniki in pregled: torbic, pretipa cez plasc,... on vsem se zdi to normalno.
Nisem mogla verjet.
Default avatar

Pow

Mislis, da to pocnejo brez razloga?
Default avatar

ext

Pow je napisal/a:
Brez razloga ne, brez pravice pa. Varnostnik te lahko zadrži, pregleda te pa žandar. Vsaj tako je bilo meni razloženo.
Default avatar

Avstrija 123

ext je napisal/a:
Pow je napisal/a:
Brez razloga ne, brez pravice pa. Varnostnik te lahko zadrži, pregleda te pa žandar. Vsaj tako je bilo meni razloženo.
Slabo ti je bilo razloženo.
Default avatar

Manjša firma

Kaj pa če je manjša firma, pet zaposlenih ali še manj in NIMA varnostnika?

Delodajalec,

Želim vam vse tisto, kar vi želite meni :-D
Default avatar

pod dolocenimi pogoji da

Ampak mora imeti zaposleno varnostno službo, ki to dela. Dalje, če gre za pregled s tipanjem po telesu, ga mora opraviti oseba istega spola. Varnostnik namreč ni zdravnik, ni pooblaščen za tipanje oesbe drugega spola, to s elahko šteje za spolno nasilje.
Default avatar

ext

Avstrija 123 je napisal/a:
ext je napisal/a:

Slabo ti je bilo razloženo.
Sem šel brat pa mi pogoji niso čisto jasni. Ampak ok, I stand corrected.
Default avatar

Ne pa ne sme

Po mojem lahko je napisal/a:
Pejt enkrat pred Hello v btc pogledat, ko je smena.
Hoda folka hodi ven, pri vratarnici pa 3je varnostniki in pregled: torbic, pretipa cez plasc,... on vsem se zdi to normalno.
Nisem mogla verjet.
Tega ne sme. On lahko zahteva, da pokažeš torbico in žepe. Nima pa te kaj pretipat. Ti seveda lahko zavrneš in mu ne pokažeš nič, imaš vso pravico. Ampak ima potem on pooblastilo, da te tam zadrži, pokliče policijo in te oni pretipajo in ti prebrskajo torbico. Varnostnik pa sam nima kaj iskat, niti mu ni človek dolžan karkoli kazati. Tako je bilo nam razloženo, ko so se pojavili neki problemi okrog tega v službi. Delodajalec pa niti v sanjah nima kaj stikat in zahtevat. Ga lahko mirno prijaviš, ali pa ga vsaj opozoriš, da tega ne sme in se bo hitro usral.