Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Trgovine spet na veliko vabijo kupce za vikende

Trgovine spet na veliko vabijo kupce za vikende

Namesto da bi bilo ob nedeljah po normalnih cenah, Lidl in Hofer vabita kupce ob sobotah in nedeljah z znižanimi izdelki, ki so po nižji ceni samo ob sobotah in nedeljah! Zakaj? Saj se vsi pritožujejo, da morajo trgovke delati za vikende, ker ljudje radi nakupujejo ravno takrat. Seveda je gužva, ker so določeni izdelki le takrat znižani! 🙁

Sem za zaprte trgovine ob nedeljah.

Dokler bo folk hodil, bodo trgovci to izkoriščali. Ljudje se povsod bunijo proti nedeljskemu delu ja, ampak trgovine so pa vseeno polne. Trgovec bo imel ob nedeljah zaprto točno takrat, ko se mu ne ob splačalo imeti odprto.

Če trgovec ne bi izrecno želel imeti odprto ob nedeljah, potem najbrž ne bi vabil kupce s tem, da so artikli znižani samo v soboto in nedeljo, se ti ne zdi? Marsikdo ne bi šel ta dva dneva v trgovina, pa gre samo zato, da bo izkoristil akcijo. Mimogrede, tudi Eurospin dela tako.

Nasploh prevec kupujemo. Toliko ene hrane se zmece v smeti, ker se enostavno vsega ne more pojesti.
Sploh ne razumem, da eni hodijo vsak dan v trgovino, pa še v nedeljo.

Nima veze, koliko nakupujeno. Gre za to, da nakupujem med tednom, a če želim kupiti izdelek po znižani ceni, moram v trgovino za vikend. Zakaj? Saj je bilo rečeno, da bi se moralo delo prodajalk za vikend plačati več kot med tednom. Zakaj potem trgovci za vikend nižajo cene?

Jaz ob vikendih ne hodim v trgovine.
Sicer vidim te akcije, sem kar malo jezna. Ampak preračunam takole: med tednom grem v trgovino mimorede, po službi, ko se peljem domov. Ob vikendih bi morala ekstra it v trgovino. Tako, da se mi ne bi spalačalo. So izdelki res po nižji ceni, ampak moj čas, moj prevoz pa tudi staneta.
Zakaj pa hočejo ekstra ob vikendih še več kupcev pa ne vem, očitno se jim splača. Vse gre za profit.

-najvec nakupov se dogaja ob sobotah zaradi del.casa ljudi, to so vecji nakupi
-ce en trgovec naredi vikend akcijo jo vsi po vrsti, ce ne bodo sli kupci samo v eno trgovino
-ker so trgovine vseeno odprte ob nedeljah, le trgovci so dobili vec pravic

Če trgovec ne bi izrecno želel imeti odprto ob nedeljah, potem najbrž ne bi vabil kupce s tem, da so artikli znižani samo v soboto in nedeljo, se ti ne zdi? Marsikdo ne bi šel ta dva dneva v trgovina, pa gre samo zato, da bo izkoristil akcijo. Mimogrede, tudi Eurospin dela tako.
[/quote]

Daj pomisli malo no – trgovec ima odprto trgovina zato, ker tako izrecno želi? Pa ti veš, kaj je glavni cilj trgovca? Menda ne izpolnjevanje želja, ampak zaslužek.
Še enkrat, dokler bodo trgovine čez vikende polne, bodo odprte. Trgovec samo striže ovce. Najeb… pa trgovke.

Pa je res prihranek toliksen, da se splaca uniciti nedeljo?

New Report

Close