Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Spet smrt zaradi vožnje v nasprotno smer, bo kdo ukrepal?

Spet smrt zaradi vožnje v nasprotno smer, bo kdo ukrepal?

A res ne morejo česa ukreniti, ker je na avtocestah in obvoznicah prešlo v navado, da se vozijo v poljubni smeri!

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/smrtna-nesreca-na-skofjeloski-obvoznici-ker-je-vozil-v-napacno-smer.html

Lahko bi, pa jim očitno to ni v interesu.
Glede na to koliko let smo priča takim dogodkom, bi lahko že zdavnaj stvari uredili.

In kako bi to uredili?

nova
Uredništvo priporoča

Zelo enostavno z bodicami (ne vem, kako se imenuje) tam, kjer je napačna smer. Ne vem, zakaj se tega otepajo. So pa sigurno še drugi načini.

Ker je predrago.
Je ceneje mrtve odvažat.

Ker je predrago.
Je ceneje mrtve odvažat.
[/quote]

Drži. Žalostno, a drži.

Obračanja na cesti ne moreš preprečiti.

Človek umrl v prepričanju, da se je en bedak, ki se je vozil po levi, v njega zabil.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Na koliko m bi pa ti postavljal tiste bodice? Pa ne pozabit, da ima slovenija sloraj 40.000 km cest. pa v obe smeri bi blo treba dat .


Tam, kjer je prišlo do nesreče ni nobena avtocesta, ampak navadna dvopasovnica – to pomeni je en pas za gor, drug za dol, pa v sredini črta.
Na nasprotni pas pa lahko zapelješ, če ti postane slabo…..

Na take stvari se je pač treba navadit.

mulariji bi morali enostavno prepovedat vožnjo brez spremstva zrelih oseb.

Prepovedat promet z osebnimi avtomobili.


Na koliko m bi pa ti postavljal tiste bodice? Pa ne pozabit, da ima slovenija sloraj 40.000 km cest. pa v obe smeri bi blo treba dat .
[/quote]

Ne bi jih jaz, ker si nisem jaz to izmislila. Res da imamo veliko cest, a lahko bi jih z bodicami opremljali postopoma.

Ne bi jih jaz, ker si nisem jaz to izmislila. Res da imamo veliko cest, a lahko bi jih z bodicami opremljali postopoma.
[/quote]
Kako bi pa potem prehitevali? Pri prehitevanju namreč zapelješ na nasprotni pas.

Kaj misliš š da se komu gre kaj za koga, briga jih. Saj po jajo na razne načine se pretežno reveži, breme in pokora za razne proračune in odžiralci denarja elitam.
Osebne tragedije malih ljudi pač polnijo časopisne strani, tv spored, žepe pogrebnikov, SPIZ,…zato pa boli jih!

Ali kdo ve kakšne podrobnosti o tej nesreči? Zgodila se je v sredo okrog 15.30 na cesti Škofja Loka – Žiri. Izven predora Sten je prišlo do čelnega trčenja. Voznik, ki NI bil nič kriv je umrl….Voznik, ki JE bil kriv, ker je vozil v napačni smeri pa je poškodovan GROZNO!!!!!!!!!!!!

Ali kdo kaj več ve o tej nesreči pred predorom Sten? Jaz se tukaj dnevno vozim in me je groza, kaj se lahko stori! Kdo je bil ta nesrečnež?

New Report

Close